Nisan

Ndaj sipas:
Fund i Plisuar për Gra

Fund i Plisuar për Gra

Lek 4,800.00
Ju prezantojmë fundin tonë të shkëlqyeshëm të plisuar për gra, një pjesë kohëtare që shpërfaqë elegancën dhe stilin. I disponueshëm në katër ngjyra të mahnitshme - të zezë, të kaltër,...
Bluzë e Shkurtër me Shpinë të Hapur

Bluzë e Shkurtër me Shpinë të Hapur

Lek 4,000.00
Ju prezantojmë bluzën e shkurtër me shpinë të hapur, një shtesë e domosdoshme për garderobën tuaj që do të rrisë stilin tuaj në mënyrë të lehtë. Kjo bluzë e modës...
Bluzë e Shkurtër me Detaje Zebër

Bluzë e Shkurtër me Detaje Zebër

Lek 3,600.00
Ju prezantojmë bluzën e shkurtër me detaje zebër, një shtesë e domosdoshme për gardërobën tuaj që kombinon lehtësisht stilin dhe sofistikimin. Kjo bluzë e bukur ka një model zebre, duke...
 Pantallona të Shkurtra për Gra me Detaje Rreth Belit

Pantallona të Shkurtra për Gra me Detaje Rreth Belit

Lek 4,400.00
Prezantojmë pantallonat tona shkurtra për gra me detaje rreth belit, epitomi i rehatimit dhe stilit! Krijuar me kujdes të veçantë, këto pantallona ofrojnë një kombinim të përsosur të dizajnit të fundit...
Pantallona për Gra me Detaje Rreth Belit

Pantallona për Gra me Detaje Rreth Belit

Lek 5,400.00
Bleni pantallonat për gra me detaje rreth belit për një kombinim të përsosur të komoditetit dhe stilit. Të punuara me kujdes, këto pantallona ofrojnë një dizajn të trendit dhe komoditet...
Jelek Klasik me Vija

Jelek Klasik me Vija

Lek 3,900.00
Zbuloni jelekun tonë me vija, esenciali kryesor i garderobës për stil pa mundim. E dizajnuar me kujdes për komoditet, kjo veshje ka një model të vjetër me vija që i...
Fund-Pantallona Klasike me Vija

Fund-Pantallona Klasike me Vija

Lek 3,800.00
Jemi të kënaqur që ju prezantojmë shtesën tonë më të fundit në koleksion - fund-pantallona me vija. Duke u prodhuar nga materialet më cilësore, këta fund-pantallona janë projektuar me një...
Xhaketë Klasike me Vija

Xhaketë Klasike me Vija

Lek 5,100.00
Ngritni stilin tuaj me xhaketën me vija për gra! Kjo xhaketë është perfekt për gratë që duan të duken të përkryera dhe të vendosura, ndërsa ende mbajnë një atmosferë joformale. Xhaketa...
Pantallona Klasike 3/4 me Vija

Pantallona Klasike 3/4 me Vija

Lek 4,800.00
Përjetojeni maksimumin e stilit dhe komoditetit me pantallonat tona klasike 3/4 me vija. Të projektuara për të qenë shtesë e përsosur në garderobën tuaj këtë sezon, këto pantallona kanë një...
Xhaketë Klasike

Xhaketë Klasike

Lek 5,000.00Lek 4,700.00
Xhaketa jonë elegante dhe e stilizuar, është ideale për çdo rast. E prodhuar nga materialet me cilësi të lartë, kjo xhaketë është e rehatshme dhe e qëndrueshme, duke siguruar që...
Fund i plisuar me rrip kryqëzues

Fund i plisuar me rrip kryqëzues

Lek 3,800.00Lek 3,400.00
Rivendosni lojën tuaj të modës me fundin tonë të shkurtër e të plisuar me rripin kryqëzues të modës. Kujdesi i veçantë i materialeve të cilësisë së lartë, e bën këtë...
Jelek i Thurur me V-Dekolte dhe Butona

Jelek i Thurur me V-Dekolte dhe Butona

Lek 4,100.00
Prezantojmë jelekun e thurur me v-dekolte dhe butona, një shtesë e përshtatshme për garderobën tuaj që përmban të njëjtinherë komoditet dhe modë. Ky jelek e fundit përfshin një dizajn V...
Bluzë e Thurur e Shkurtër me Butona në Ngjyrë Ari

Bluzë e Thurur e Shkurtër me Butona në Ngjyrë Ari

Lek 3,900.00
Përjetoni kombinimin perfekt të stilit dhe elegancën me të mrekullueshmen bluzë me vija dhe butona në ngjyrë ari. Kjo bluzë e bukur ka një model të paharrueshëm me vija të...
Bluzë e Shkurtër me Shpatulla të Cilësuara Asimetrikisht

Bluzë e Shkurtër me Shpatulla të Cilësuara Asimetrikisht

Lek 3,900.00
Ju prezantojmë bluznë e shkurtër me shpatulla të cilësuara asimetrikisht, një shtesë e përsosur për garderobën tuaj! E disponueshme në një gamë të mahnitshme ngjyrash, duke përfshirë ngjyrën e zezë,...
Fustan i Thurur në Formë Katërkëndësh

Fustan i Thurur në Formë Katërkëndësh

Lek 5,800.00
Ju prezantojmë fustanin e thurur në formë katërkëndësh të shkëlqyer në ngjyrën elegante ecru. Ky fustan përfaqëson bukurinë, sofistikimin dhe klasën e bukurisë, duke e bërë atë një shtesë të...
 Bluzë pa Mëngë

Bluzë pa Mëngë

Lek 3,700.00
Ju prezantojmë bluzën tonë pa mëngë të ndryshueshme, një shtesë e domosdoshme për gardërobën tuaj të përditshëm. E disponueshme në një gamë të ngjyrave të stilizuara, duke përfshirë të zezën,...
Fund me Detaj me Lidhje

Fund me Detaj me Lidhje

Lek 4,900.00Lek 4,300.00
Prezantojmë fundin tonë të modës me detaj me lidhje, një shtesë e përsosur për gardërobën tuaj të përditshme. Ky fund lëvizës ka një detaj tërheqës me lidhje që i jep...
Pantallona të Shkurtra me Kollan

Pantallona të Shkurtra me Kollan

Lek 3,800.00Lek 3,400.00
Ju prezantojmë - pantallona të shkurtra me xhep dhe kollan! Të prodhuara nga materiale cilësore, këto pantallona të shkurtra janë perfekte për të gjitha aktivitetet tuaja verore. Me xhepa në...
Jelek i Shkurtër me V-Dekolte me Butona

Jelek i Shkurtër me V-Dekolte me Butona

Lek 4,400.00
Ju prezantojmë jelekun e shkurtër me v-dekolte me butona, një shtesë e nevojshme për gardërobën tuaj që kombinon stilin dhe shumëanshmërinë. Ky jelek i bukur ka një dizajn tërheqës me...
Fustan Midi i Thurur

Fustan Midi i Thurur

Lek 5,200.00
Ju prezantojmë fustanin tonë elegant me gjatësi mesatare dhe të thurur, një shtesë sofistikuar dhe të mahnitshme për garderobën tuaj. I disponueshëm në tre ngjyra të mahnitshme - e zezë,...
Bluzë e Shkurtër me Mëngë Voluminoze

Bluzë e Shkurtër me Mëngë Voluminoze

Lek 4,400.00
Prezantojmë bluzën tonë të shkurtër me mëngë voluminoze, një shtesë e domosdoshme për gardërobën tuaj. Kjo bluzë e veçantë është e disponueshme në një gamë ngjyrash të kapërcyeshme, përfshirë të...
Pantallona Të Shkurtra Me Xhepa Për Gra

Pantallona Të Shkurtra Me Xhepa Për Gra

Lek 3,300.00Lek 2,900.00
Përgatituni për të ngritur gardërobën tuaj të verës me koleksionin tonë të ri të pantallonave të shkurtra për gra me xhepa. Bërë nga materiali cilësor i lartë, këto pantallona ofrojnë...
Bluzë e Shkurtër me Detaje me Perla

Bluzë e Shkurtër me Detaje me Perla

Lek 3,000.00
Zbuloni bluzën e shkurtër me detaje me perla, një shtesë mahnitëse për garderobën tuaj. Kjo bluzë e bukur është e projektuar për të mahnitur dhe përmirësuar stilin tuaj pa mundim....
Fund-Pantallona me Art Dekorativ Bardh e Zi

Fund-Pantallona me Art Dekorativ Bardh e Zi

Lek 3,200.00
Kërkoni pantallona të shkurtra me fund dhe me art dekorativ të bukura dhe të rehatshme që janë të përshtatshme për çdo rast? Mos kërkoni më larg se koleksioni ynë i...