Bluzë me Rripa të Kryqëzuara

Lek 4,200.00
Prezantojmë bluzën me rripa të kryqëzuara, një shtesë e bukur në garderobën tuaj që do të ngritë stilin tuaj pa mundim. Kjo bluzë shpalos elegancën e pafundme dhe është e projektuar për të bërë një deklaratë kudo që shkoni. E disponueshme në tre ngjyra të mahnitshme - rozë, e bardhë dhe e zezë - kjo bluzë e veçantë ju lejon të shprehni ndjenjën tuaj të modës me lehtësi.

E prodhuar me vëmendje të hollësishme ndaj detajit, kjo bluzë me rripa të kryqëzuara ka një dizajn që përkrah figurën tuaj dhe krijon një pamje shik dhe sofistikuar. Materiali i lartë i kësaj bluze siguron një eksperiencë të rehatshme dhe të këndshme gjatë veshjes, duke e bërë atë të përshtatshme për përditshmëri.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: E bardhë

E bardhë
Rozë
E zezë
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-164
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Nisan Rroba Tops
Etiketat: clothes nisan tops
Përshkrim

Prezantojmë bluzën me rripa të kryqëzuara, një shtesë e bukur në garderobën tuaj që do të ngritë stilin tuaj pa mundim. Kjo bluzë shpalos elegancën e pafundme dhe është e projektuar për të bërë një deklaratë kudo që shkoni. E disponueshme në tre ngjyra të mahnitshme - rozë, e bardhë dhe e zezë - kjo bluzë e veçantë ju lejon të shprehni ndjenjën tuaj të modës me lehtësi.

E prodhuar me vëmendje të hollësishme ndaj detajit, kjo bluzë me rripa të kryqëzuara ka një dizajn që përkrah figurën tuaj dhe krijon një pamje shik dhe të sofistikuar. Materiali i lartë i kësaj bluze siguron një eksperiencë të rehatshme dhe të këndshme gjatë veshjes, duke e bërë atë të përshtatshme për përditshmëri.

Pavarësisht nëse po visheni për një rast të veçantë apo po krijoni një pamje të rastit, kjo bluzë është zgjedhja perfekte. Kombinoni atë me xhinse ose funde të preferuara për një ansambël modë që do të tërheqë vëmendjen. Për shkak të ndryshueshmërisë së saj, kjo bluzë ju lejon të kaloni lehtësisht nga dita në natë, duke e bërë atë një pjesë të rëndësishme dhe të nevojshme në garderobën tuaj.

Shijoni bukurinë dhe ndryshueshmërinë e bluzës sonë me rripa të kryqëzuara. Porositni tani dhe përjetoni kombinimin perfekt të stilit, komoditetit dhe sofistikimit. Përmirësoni lojën tuaj të modës dhe lënieni një përshtypje të qëndrueshme me këtë pjesë përparimore në modë.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

E bardhë, Rozë, E zezë