Oferta

Ndaj sipas:
Fustan i Gjatë me Butona në Ngjyrën Bezhë

Fustan i Gjatë me Butona në Ngjyrën Bezhë

Lek 7,700.00Lek 6,900.00
Ju prezantojmë fustan tonë elegante të gjatë me butona në ngjyrën bezë, një shtesë e gjithanshme për veshjet tuaja. Ky fustan kombinon pa mundim modën dhe komoditetin, duke ofruar një...
Pantallona të Gjera Ngjyrë e Kaltër me Pile të Dyfishta dhe me Vija

Pantallona të Gjera Ngjyrë e Kaltër me Pile të Dyfishta dhe me Vija

Lek 6,800.00Lek 5,900.00
Ju prezantojmë pantallonat tona me plisa të gjera të kaltërta, një shtesë në modë për veshjet tuaja. Të punuara me pëlhurë të cilësisë së lartë, këto pantallona ofrojnë rehati dhe...
Fustan Viskozë me Printim me Lule të Bardha dhe Detaje me Stampim

Fustan Viskozë me Printim me Lule të Bardha dhe Detaje me Stampim

Lek 5,200.00Lek 3,900.00
Ju prezantojmë fustanin tonë të lezetshëm viskoze me printim me lule të bardha dhe detaje me stampim, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. I punuar me pëlhurë viskoze me...
Fund Ngjyrë Koci i Fryrë në Formë Balone
I ri

Fund Ngjyrë Koci i Fryrë në Formë Balone

Lek 10,900.00Lek 9,900.00
Ju prezantojmë fundin tonë ngjyrë koci të fryrë në formë balone - një deklaratë e modës që ndërthur në mënyrë të përsosur stilin dhe rehatinë. Ky fund i madh ka...
Këmishë e Kaltër Elegante prej Pambuk Sateni
I ri

Këmishë e Kaltër Elegante prej Pambuk Sateni

Lek 6,600.00Lek 5,900.00
Prezantimi i këmishës të kaltër elegante prej pambuk sateni – një përzierje e përsosur e elegancës dhe rehatisë. Kjo këmishë krenohet me një jakë këmishë, pranga të trasha dhe mëngë...
Triko Piqué e Thurur e Zezë
I ri

Triko Piqué e Thurur e Zezë

Lek 6,900.00Lek 5,700.00
Ju prezantojmë trikon piqué të thurur të zezë – një shtesë elegante dhe e gjithanshme për veshjet tuaja. Kjo triko nuk është vetëm e modës, por edhe tepër e rehatshme,...
Bluzë me Bel të Shkurtër Ngjyrë Koci
I ri

Bluzë me Bel të Shkurtër Ngjyrë Koci

Lek 7,900.00Lek 6,900.00
Ju prezantojmë bluzën tonë me bel të shkurtër ngjyrë koci - mishërimi i rehatisë dhe stilit për veshjet tuaja! Kjo bluzë e gjithanshme është e përkryer si për raste të...
Tunikë me Rrip Anësor Ngjyrë e Zezë
I ri

Tunikë me Rrip Anësor Ngjyrë e Zezë

Lek 7,900.00Lek 7,200.00
Prezantimi i tunikës sonë me rrip anësor ngjyrë e zezë – një përzierje e përsosur e rehatisë, stilit dhe funksionalitetit. E krijuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, kjo tunikë...
EMS Trajner i Muskujve të Barkut  me 8 Jastëkë Muskujsh

EMS Trajner i Muskujve të Barkut me 8 Jastëkë Muskujsh

Lek 4,400.00Lek 3,900.00
Ngritni rutinën tuaj të fitnesit me trainerin tonë të avancuar EMS të muskujve të barkut që përmban 8 jastëkë muskujsh, 6 modalitete dhe 9 marshe me intensitet. Ideale për ushtrime...
Stretcher i Qafës

Stretcher i Qafës

Lek 2,800.00Lek 2,500.00
Zbuloni lehtësim me strecherin tonë të qafës, e krijuar për një seancë të shpejtë ditore 8-minutëshe për të reduktuar dhimbjen e qafës, tensionin, dhimbjet e kokës dhe migrenën. Kjo pajisje...
Ndriçues Elektrik për Artin e Thonjve

Ndriçues Elektrik për Artin e Thonjve

Lek 3,700.00Lek 3,200.00
Ju prezantojmë ndriçuesin elektrik për artin e thonjve, një pajisje revolucionare e krijuar për tharje efikase dhe të përshtatshme të thonjve me xhel. Me një dorezë të dorës së sipërme,...
Pajisja për Bukurinë e Qafës

Pajisja për Bukurinë e Qafës

Lek 4,300.00Lek 3,900.00
Rigjallëroni qafën tuaj dhe ripërcaktoni bukurinë tuaj me pajisjen tonë të bukurisë së qafës. Mundësuar nga dridhjet me frekuencë të lartë dhe një trajtim termik magnetik 45℃, kjo pajisje përdor...
Masazher Fytyre me Ekran LED

Masazher Fytyre me Ekran LED

Lek 4,100.00Lek 3,700.00
Ngritni rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës me masazhuesin tonë më të fundit të fytyrës me ekran LED. Me terapinë me dritë LED të kuqe dhe blu, një ekran LED...
Heqës i Pikave të Zeza me Karikues me 4 Koka Thithëse

Heqës i Pikave të Zeza me Karikues me 4 Koka Thithëse

Lek 3,500.00Lek 3,000.00
Prezantimi ynë për heqjen e pikave të zeza të rikarikueshme, një pajisje revolucionare për kujdesin e lëkurës, e krijuar për të eliminuar pa mundim pikat e zeza dhe papastërtitë kokëfortë...
Heqës i Pikave të Zeza (me 3 koka thithëse)

Heqës i Pikave të Zeza (me 3 koka thithëse)

Lek 6,000.00Lek 5,800.00
Përmirësoni kujdesin tuaj për lëkurën me heqjen tonë të dukshme të pikave të zeza, me 3 koka thithëse për trajtim profesional spa në shtëpi. Pajisja jonë synon pikat e zeza...
Pardesy Elegant i Bardhë

Pardesy Elegant i Bardhë

Lek 21,000.00Lek 19,000.00
Prezantimi i pardesyt elegant të bardhë - një shkrirje e joshjes dhe sofistikimit që ripërcakton artin e veshjeve të sipërme. Kjo pjesë e hollë nuk është vetëm një pallto; është...
Çantë Lëkure Elegante me Zinxhir Ngjyrë Ari në Formë Drejtkëndëshi

Çantë Lëkure Elegante me Zinxhir Ngjyrë Ari në Formë Drejtkëndëshi

Lek 4,400.00Lek 3,800.00
Prezantimi i çantës sonë elegante prej lëkure me zinxhir ngjyrë ari në formë drejtkëndëshi- mishërimi i bukurisë dhe sofistikimit të përjetshëm. Ky aksesor mahnitës është krijuar për të përzier pa...
Çantë Lëkure Elegante me Zinxhir Ngjyrë Ari në Formë Drejtkëndëshi

Çantë Lëkure Elegante me Zinxhir Ngjyrë Ari në Formë Drejtkëndëshi

Lek 4,400.00Lek 3,800.00
Prezantimi i çantës sonë elegante prej lëkure me zinxhir ngjyrë ari në formë drejtkëndëshi- mishërimi i bukurisë dhe sofistikimit të përjetshëm. Ky aksesor mahnitës është krijuar për të përzier pa...
Çantë Lëkure Elegante me Zinxhir Ngjyrë Ari në Formë Drejtkëndëshi

Çantë Lëkure Elegante me Zinxhir Ngjyrë Ari në Formë Drejtkëndëshi

Lek 4,400.00Lek 3,800.00
Prezantimi i çantës sonë elegante prej lëkure me zinxhir ngjyrë ari në formë drejtkëndëshi- mishërimi i bukurisë dhe sofistikimit të përjetshëm. Ky aksesor mahnitës është krijuar për të përzier pa...
Çantë Lëkure Elegante me Zinxhir Ngjyrë Ari në Formë Drejtkëndëshi

Çantë Lëkure Elegante me Zinxhir Ngjyrë Ari në Formë Drejtkëndëshi

Lek 4,400.00Lek 3,800.00
Prezantimi i çantës sonë elegante prej lëkure me zinxhir ngjyrë ari në formë drejtkëndëshi- mishërimi i bukurisë dhe sofistikimit të përjetshëm. Ky aksesor mahnitës është krijuar për të përzier pa...
Çantë Lëkure Elegante me Zinxhir Ngjyrë Ari në Formë Drejtkëndëshi

Çantë Lëkure Elegante me Zinxhir Ngjyrë Ari në Formë Drejtkëndëshi

Lek 4,400.00Lek 3,800.00
Prezantimi i çantës sonë elegante prej lëkure me zinxhir ngjyrë ari në formë drejtkëndëshi- mishërimi i bukurisë dhe sofistikimit të përjetshëm. Ky aksesor mahnitës është krijuar për të përzier pa...
Çantë Lëkure Elegante me Zinxhir Ngjyrë Ari në Formë Drejtkëndëshi

Çantë Lëkure Elegante me Zinxhir Ngjyrë Ari në Formë Drejtkëndëshi

Lek 4,400.00Lek 3,800.00
Prezantimi i çantës sonë elegante prej lëkure me zinxhir ngjyrë ari në formë drejtkëndëshi - mishërimi i bukurisë dhe sofistikimit të përjetshëm. Ky aksesor mahnitës është krijuar për të përzier...
Çantë prej Lëkure me Teksturë Krokodili me Rrip

Çantë prej Lëkure me Teksturë Krokodili me Rrip

Lek 4,100.00Lek 3,900.00
Prezantimi i çantës sonë prej lëkure me teksturë krokodili me rrip, një përzierje e përsosur e sofistikimit dhe stilit. E krijuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, kjo çantë tregon...
Çantë prej Lëkure me Teksturë Krokodili me Rrip

Çantë prej Lëkure me Teksturë Krokodili me Rrip

Lek 4,100.00Lek 3,900.00
Prezantimi i çantës sonë prej lëkure me teksturë krokodili me rrip, një përzierje e përsosur e sofistikimit dhe stilit. E krijuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, kjo çantë tregon...