Masazher Fytyre me Ekran LED

Lek 4,100.00 Lek 3,700.00 RUAJ 10%
Ngritni rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës me masazhuesin tonë më të fundit të fytyrës me ekran LED. Me terapinë me dritë LED të kuqe dhe blu, një ekran LED dhe komoditet të rikarikueshëm USB, kjo pajisje sjell trajtime të nivelit profesional në majë të gishtave tuaj.

Ngjyra: E bardhë

E bardhë
Rozë
Shitës: Bonbona
SKU: BON-20220719-341-WHT
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ngritni rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës me masazhuesin tonë më të fundit të fytyrës me ekran LED. Me terapinë me dritë LED të kuqe dhe blu, një ekran LED dhe komoditet të rikarikueshëm USB, kjo pajisje sjell trajtime të nivelit profesional në majë të gishtave tuaj.

I projektuar për pastrim të thellë, përtëritje të lëkurës, ngritje të fytyrës dhe kujdes për sytë, ky masazhues ofron 4 mënyra me nivele të rregullueshme intensiteti. Zgjidhni nga opsionet elegante të bardhë dhe rozë duke plotësuar stilin tuaj.

I krijuar me saktësi nga materiali ABS, ekrani LED dhe qarqet e integruara, ky masazhues përmban një bateri 350 mAh për përdorim të zgjatur. Aftësia e karikimit USB siguron furnizim me energji pa probleme. Përjetoni një frekuencë dridhjeje qetësuese prej 10-55 Hz, duke promovuar relaksim dhe kujdes efektiv të lëkurës.

Me një tension karikimi 5V, rrymë 1A-2A dhe një kohë të shpejtë karikimi 1-2 orë, ky masazhues është një shtesë me efikasitet në kohë në regjimin tuaj të bukurisë. Shijoni 0,5-1 orë kujdes të personalizuar të lëkurës, duke rinovuar lëkurën tuaj pa mundim. Investoni në mirëqenien e lëkurës suaj me masazhuesin tonë të fytyrës me ekran LED - rruga juaj drejt lëkurës rrezatuese dhe të rigjallëruar.

Informacion shtes
Ngjyra

E bardhë, Rozë