Kujdesi për trupin

Ndaj sipas:
Seti i thonjve me Poly Gel (Arti i Thonjve)

Seti i thonjve me Poly Gel (Arti i Thonjve)

Lek 4,600.00
Rreth  Setit të thonjve me Poly Gel Ju prezantojmë setin tonë të thonjve me poly gel, zgjidhja perfekte për secilën nga ju që dëshironi thonj të bukur me cilësi saloni,...
Kapelë për lehtësimin e dhimbjes së kokës (Terapia e kapelës së migrenës)

Kapelë për lehtësimin e dhimbjes së kokës (Terapia e kapelës së migrenës)

Lek 3,200.00
Rreth Kapelës për lehtësimin e dhimbjes së kokës Nëse vuani nga çdo lloj dhimbje koke, kapela për lehtësimin e dhimbjes së kokës është këtu për t'ju ofruar një zgjidhje unike. Pavarësisht...
EMS Trajner i Muskujve në Kofshë

EMS Trajner i Muskujve në Kofshë

Lek 3,600.00
Transformoni rutinën tuaj të stërvitjes me trajnerin tonë EMS Trajner i muskujve në kofshë. Me 6 mënyra, 9 marshe dhe teknologji të avancuar EMS, kjo pajisje është projektuar për ushtrime...
EMS Trajner i Muskujve të Barkut  me 8 Jastëkë Muskujsh

EMS Trajner i Muskujve të Barkut me 8 Jastëkë Muskujsh

Lek 4,400.00Lek 3,900.00
Ngritni rutinën tuaj të fitnesit me trainerin tonë të avancuar EMS të muskujve të barkut që përmban 8 jastëkë muskujsh, 6 modalitete dhe 9 marshe me intensitet. Ideale për ushtrime...
EMS Trajner i Muskujve në Pjesën e Barkut

EMS Trajner i Muskujve në Pjesën e Barkut

Lek 3,700.00
Njihuni me trajnerin tonë EMS të muskujve në pjesën e barkut - shoqëruesi i fundit i fitnesit për tonifikimin e synuar të muskujve dhe ndërtimin e forcës. Me 6 jastëkë...
Masazhues Abdominal

Masazhues Abdominal

Lek 3,500.00
Ngritni udhëtimin tuaj të mirëqenies me masazhuesin tonë abdominal, me dridhje dhe ngrohje me frekuencë të lartë për një përvojë qetësuese. Ky rrip me valë është ideal për lehtësimin e...
Masazher për Kokë dhe Qafë

Masazher për Kokë dhe Qafë

Lek 3,400.00
Kënaquni në relaksim të lumtur me masazhuesin tonë të kokës dhe qafës, duke shfaqur një dizajn të dorës simuluese moderne për një përvojë të gjallë masazhi. Me kontrollin me një...
Pastrues i Kallove me Vakum

Pastrues i Kallove me Vakum

Lek 3,300.00
Rigjallëroni rutinën tuaj të kujdesit për këmbët me heqësin tonë të kallove me vakum! Kjo pajisje, e krijuar nga materiali i qëndrueshëm ABS, është projektuar për eksfolimin efektiv të lëkurës...
Stretcher i Qafës

Stretcher i Qafës

Lek 2,800.00Lek 2,500.00
Zbuloni lehtësim me strecherin tonë të qafës, e krijuar për një seancë të shpejtë ditore 8-minutëshe për të reduktuar dhimbjen e qafës, tensionin, dhimbjet e kokës dhe migrenën. Kjo pajisje...
Masazher Portativ Dore

Masazher Portativ Dore

Lek 7,600.00
Ju prezantojmë masazhuesin tonë portativ të duarve, një mrekulli e krijuar për masazhimin e kyçeve të dorës me një panel të padukshëm me prekje dhe shpuzë për një përvojë qetësuese....
Korrigjues Inteligjent i Qëndrimit

Korrigjues Inteligjent i Qëndrimit

Lek 3,500.00
Përmirësoni qëndrimin tuaj pa mundim me pajisjen tonë inteligjente të korrigjimit të Qëndrimit. I projektuar me një kornizë mekanike, kujtesë inteligjente dridhjesh dhe rregullim elastik, ky rrip korrigjimi i lehtë...
Ndriçues Elektrik për Artin e Thonjve Mini

Ndriçues Elektrik për Artin e Thonjve Mini

Lek 2,500.00
Ndriçoni artin tuaj të thonjve me ndriçuesin elektrik për artin e thonjve mini, me burim të dyfishtë drite Led+uv për tharjen e të gjitha llojeve të xhelit, duke i lënë...
Ndriçues Elektrik për Artin e Thonjve

Ndriçues Elektrik për Artin e Thonjve

Lek 3,700.00Lek 3,200.00
Ju prezantojmë ndriçuesin elektrik për artin e thonjve, një pajisje revolucionare e krijuar për tharje efikase dhe të përshtatshme të thonjve me xhel. Me një dorezë të dorës së sipërme,...
Furçë Silikoni për Pastrimi dhe Masazh

Furçë Silikoni për Pastrimi dhe Masazh

Lek 2,800.00
Ju prezantojmë furçën tonë për pastrimin e masazhit silikoni, një mrekulli e kujdesit të lëkurës e krijuar për rezultate optimale. Me teknologjinë Sonic Vibration, kjo furçë ofron pastrim të thellë...
Furçë Silikoni për Fytyrën

Furçë Silikoni për Fytyrën

Lek 3,400.00
Prezantimi i furçës sonë silikoni për fytyrën, një kujdes thelbësor për lëkurën me veçori të avancuara për rezultate optimale. Me 3 mënyra, 3 drita LED dhe shkallë të papërshkueshme nga...
Derma Roller

Derma Roller

Lek 2,900.00
Zbuloni derma roller-in tonë - një mjet i fuqishëm për kujdesin e lëkurës që stimulon rinovimin e qelizave të lëkurës, rrit prodhimin e kolagjenit dhe elastinës, duke rezultuar në lëkurë...
Rul Akulli për Fytyrë dhe Trup

Rul Akulli për Fytyrë dhe Trup

Lek 2,800.00
Prezantimi ynë i rul akullit për fytyrë dhe trup, një mjet i gjithanshëm për kujdesin e lëkurës i krijuar për lehtësim dhe përtëritje optimale të lëkurës. Me terapinë e ftohtë...
Pajisja për Bukurinë e Qafës

Pajisja për Bukurinë e Qafës

Lek 4,300.00Lek 3,900.00
Rigjallëroni qafën tuaj dhe ripërcaktoni bukurinë tuaj me pajisjen tonë të bukurisë së qafës. Mundësuar nga dridhjet me frekuencë të lartë dhe një trajtim termik magnetik 45℃, kjo pajisje përdor...
Pajisja e Bukurisë së Qafës me 4 Mënyra

Pajisja e Bukurisë së Qafës me 4 Mënyra

Lek 3,200.00
Përmirësoni kujdesin tuaj të lëkurës me pajisjen tonë të bukurisë së qafës me 4 mënyra. Me modalitetet EMS, përmirësimi i rrudhave, përtëritje e ëkurës dhe ngritja e fytyrës, kjo pajisje...
Masazher Fytyre i Ftohtë dhe i Ngrohtë

Masazher Fytyre i Ftohtë dhe i Ngrohtë

Lek 6,600.00
Zbuloni masazherin e fytyrës të ftohtë dhe të ngrohtë—një bukuri thelbësore për lëkurën me shkëlqim. Kjo pajisje shumëfunksionale kombinon tkurrjen e poreve, ngritjen e fytyrës, shtrëngimin e lëkurës dhe përtëritjen,...
 Masazhues për Fytyrë me Ekran LED

Masazhues për Fytyrë me Ekran LED

Lek 3,200.00
Zbuloni masazhuesin tonë të fytyrës me ekran LED - porta juaj për lëkurën me shkëlqim. Kjo pajisje e ringarkueshme USB, e disponueshme në të bardhë dhe rozë, përmban drita LED...
Masazher Fytyre me Ekran LED

Masazher Fytyre me Ekran LED

Lek 4,100.00Lek 3,700.00
Ngritni rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës me masazhuesin tonë më të fundit të fytyrës me ekran LED. Me terapinë me dritë LED të kuqe dhe blu, një ekran LED...
Pastrues Tejzanor i Lëkurës

Pastrues Tejzanor i Lëkurës

Lek 3,400.00
Transformoni rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës me pastruesin tonë tejzanor të lëkurës! Kjo pajisje, me teknologji ultrasonike dhe valë ultrasonike 24k±1k HZ, është projektuar për të hequr qelizat e...
Spatula Ultrasonike e Lëkurës

Spatula Ultrasonike e Lëkurës

Lek 3,100.00
Ngritni rutinën tuaj të kujdesit me spatulën ultrasonike të lëkurës! Mundësuar nga teknologjia e dridhjeve jonike me ultratinguj, është e përshtatshme për përdoruesit dhe e lehtë për t'u mësuar. E...