Pastrues Tejzanor i Lëkurës

Lek 3,400.00
Transformoni rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës me pastruesin tonë tejzanor të lëkurës! Kjo pajisje, me teknologji ultrasonike dhe valë ultrasonike 24k±1k HZ, është projektuar për të hequr qelizat e vdekura, duke e lënë lëkurën tuaj të freskët, të përtërirë dhe jashtëzakonisht të lëmuar.

Ngjyra: E bardhë

E bardhë
E gjelbër
Rozë
Shitës: Bonbona
SKU: BON-20220719-340-WHT
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Transformoni rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës me pastruesin tonë tejzanor të lëkurës! Kjo pajisje, me teknologji ultrasonike dhe valë ultrasonike 24k±1k HZ, është projektuar për të hequr qelizat e vdekura, duke e lënë lëkurën tuaj të freskët, të përtërirë dhe jashtëzakonisht të lëmuar.

I krijuar nga ABS i qëndrueshëm dhe çelik inox 304, ky pastrues lëkure vjen në tre ngjyra elegante: e bardhë, jeshile dhe rozë. Funksioni i tij i fuqishëm shkon përtej eksfolimit, duke hequr në mënyrë efektive papastërtitë dhe duke trajtuar shqetësimet e plakjes, duke përfshirë rrudhat dhe relaksimin e lëkurës.

Përjetoni pastrim të thellë dhe përthithje të përmirësuar të ushqimit me pastruesin ultrasonik të lëkurës. Pajisja rrit përshkueshmërinë e lëkurës, duke nxitur përthithjen efektive të serumeve. Me një bateri të ringarkueshme 500 mAh, ofron afërsisht 2 orë përdorim me një karikim të vetëm pas një kohe të shpejtë karikimi 1-1,5 orë.

Përmirësoni rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës me këtë pastrues të avancuar dhe elegant të lëkurës me ultratinguj—shfrytëzoni fuqinë e valëve ultrasonike për një çehre rrezatuese dhe të rigjallëruar.

Informacion shtes
Ngjyra

E bardhë, E gjelbër, Rozë