Funde

Ndaj sipas:
Fund i Plisuar për Gra

Fund i Plisuar për Gra

Lek 4,800.00
Ju prezantojmë fundin tonë të shkëlqyeshëm të plisuar për gra, një pjesë kohëtare që shpërfaqë elegancën dhe stilin. I disponueshëm në katër ngjyra të mahnitshme - të zezë, të kaltër,...
Fund i Kaltër i Errët në Formë Zile me Xhepa Puff
I ri

Fund i Kaltër i Errët në Formë Zile me Xhepa Puff

Lek 8,400.00
Ju prezantojmë fundin tonë të kaltër të errët në formë zile me xhepa puff, një pjesë e modës që ndërthur pa mundim stilin dhe rehatinë. Ky fund është dizenjuar me...
Fund Ngjyrë Koci në Formë Zile me Xhepa Puff
I ri

Fund Ngjyrë Koci në Formë Zile me Xhepa Puff

Lek 8,400.00
Ju prezantojmë fundin tonë ngjyrë koci në formë zile me xhepa puff, një pjesë e modës që ndërthur pa mundim stilin dhe rehatinë. Ky fund është dizenjuar me një siluetë...
Fund Ngjyrë Vizon në Formë Zile me Xhepa Puff
I ri

Fund Ngjyrë Vizon në Formë Zile me Xhepa Puff

Lek 8,400.00
Ju prezantojmë fundin tonë ngjyrë vizon në formë zile me xhepa puff, një pjesë e modës që ndërthur pa mundim stilin dhe rehatinë. Ky fund është dizenjuar me një siluetë...
Fund i Zi në Formë Zile me Xhepa Puff
I ri

Fund i Zi në Formë Zile me Xhepa Puff

Lek 8,400.00
Ju prezantojmë fundin tonë të zi në formë zile me xhepa puff, një pjesë e modës që ndërthur pa mundim stilin dhe rehatinë. Ky fund është dizenjuar me një siluetë...
Fund i Kaltër i Errët i Fryrë në Formë Balone
I ri

Fund i Kaltër i Errët i Fryrë në Formë Balone

Lek 10,900.00
Ju prezantojmë fundin tonë të kaltër të errët të fryrë në formë balone - një deklaratë e modës që ndërthur në mënyrë të përsosur stilin dhe rehatinë. Ky fund i...
Fund Ngjyrë Koci i Fryrë në Formë Balone
I ri

Fund Ngjyrë Koci i Fryrë në Formë Balone

Lek 10,900.00Lek 9,900.00
Ju prezantojmë fundin tonë ngjyrë koci të fryrë në formë balone - një deklaratë e modës që ndërthur në mënyrë të përsosur stilin dhe rehatinë. Ky fund i madh ka...
Fund i Gjerë Elastik prej Lëkure Ngjyrë e Zezë me Prerje të Lirshme
I ri

Fund i Gjerë Elastik prej Lëkure Ngjyrë e Zezë me Prerje të Lirshme

Lek 8,000.00
Ju prezantojmë fundin tonë elastik prej lëkure i zi me prerje të lirshme, një shtesë e gjithanshme dhe me stil në gardërobën tuaj. I punuar me kujdes dhe vëmendje ndaj...
Fund i Gjerë Elastik prej Lëkure Ngjyrë Kafe me Prerje të Lirshme
I ri

Fund i Gjerë Elastik prej Lëkure Ngjyrë Kafe me Prerje të Lirshme

Lek 8,000.00
Ju prezantojmë fundin tonë elastik prej lëkure ngjyrë kafe me prerje të lirshme, një shtesë e gjithanshme dhe me stil në gardërobën tuaj. I punuar me kujdes dhe vëmendje ndaj...
Fund i Gjerë Elastik prej Lëkure Ngjyrë Ecru me Prerje të Lirshme
I ri

Fund i Gjerë Elastik prej Lëkure Ngjyrë Ecru me Prerje të Lirshme

Lek 8,000.00
Ju prezantojmë fundin tonë elastik prej lëkure ngjyrë ecru me prerje të lirshme, një shtesë e gjithanshme dhe me stil në gardërobën tuaj. I punuar me kujdes dhe vëmendje ndaj...
Fund i Gjerë Relaksues me Varg Ngjyrë e Zezë
I ri

Fund i Gjerë Relaksues me Varg Ngjyrë e Zezë

Lek 7,000.00
Ju prezantojmë fundin tonë të gjerë relaksues me varg ngjyrë e zezë - mishërimi i rehatisë dhe stilit. Ky fund është i dizajnuar me detaje të përpikta, me rrathë të...
Fund i Gjerë Relaksues me Varg Ngjyrë e Kaltër e Errët
I ri

Fund i Gjerë Relaksues me Varg Ngjyrë e Kaltër e Errët

Lek 7,000.00
Ju prezantojmë fundin tonë të gjerë relaksues me varg ngjyrë e kaltër e errët - mishërimi i rehatisë dhe stilit. Ky fund është i dizajnuar me detaje të përpikta, me...
Fund i Gjerë Relaksues me Varg Ngjyrë Bezhë
I ri

Fund i Gjerë Relaksues me Varg Ngjyrë Bezhë

Lek 7,000.00
Ju prezantojmë fundin tonë të gjerë relaksues me varg ngjyrë bezhë - mishërimi i rehatisë dhe stilit. Ky fund është i dizajnuar me detaje të përpikta, me rrathë të shumtë...
Fund i Gjerë Voluminoz Ngjyrë e Zezë
I ri

Fund i Gjerë Voluminoz Ngjyrë e Zezë

Lek 8,100.00
Prezantimi i fundit tonë të gjerë voluminoz ngjyrë e zezë – një përzierje perfekte e stilit dhe komoditetit. Ky fund i gjithanshëm është krijuar për të rritur elegancën tuaj me...
Fund i Gjerë Voluminoz Ngjyrë Kafe
I ri

Fund i Gjerë Voluminoz Ngjyrë Kafe

Lek 8,100.00
Prezantimi i fundit tonë të gjerë voluminoz ngjyrë kafe – një përzierje perfekte e stilit dhe komoditetit. Ky fund i gjithanshëm është krijuar për të rritur elegancën tuaj me veçoritë...
Fund i Gjerë Voluminoz Ngjyrë Deve
I ri

Fund i Gjerë Voluminoz Ngjyrë Deve

Lek 8,100.00
Prezantimi i fundit tonë të gjerë voluminoz ngjyrë deve – një përzierje perfekte e stilit dhe komoditetit. Ky fund i gjithanshëm është krijuar për të rritur elegancën tuaj me veçoritë...
Fund-Pantallona Klasike me Vija

Fund-Pantallona Klasike me Vija

Lek 3,800.00
Jemi të kënaqur që ju prezantojmë shtesën tonë më të fundit në koleksion - fund-pantallona me vija. Duke u prodhuar nga materialet më cilësore, këta fund-pantallona janë projektuar me një...
Fund i plisuar me rrip kryqëzues

Fund i plisuar me rrip kryqëzues

Lek 3,800.00Lek 3,400.00
Rivendosni lojën tuaj të modës me fundin tonë të shkurtër e të plisuar me rripin kryqëzues të modës. Kujdesi i veçantë i materialeve të cilësisë së lartë, e bën këtë...
Fund me Detaj me Lidhje

Fund me Detaj me Lidhje

Lek 4,900.00Lek 4,300.00
Prezantojmë fundin tonë të modës me detaj me lidhje, një shtesë e përsosur për gardërobën tuaj të përditshme. Ky fund lëvizës ka një detaj tërheqës me lidhje që i jep...
Fund i Gjerë me Plisa

Fund i Gjerë me Plisa

Lek 9,100.00
Prezantimi ynë i fundit të gjerë me plisa - një dëshmi e vërtetë e sofistikimit dhe feminitetit. Ky fund deri në kyçin e këmbës është një kryevepër që nxjerr elegancë...
Fund i Gjerë me Plisa

Fund i Gjerë me Plisa

Lek 9,100.00
Prezantimi ynë i fundit të gjerë me plisa - një dëshmi e vërtetë e sofistikimit dhe feminitetit. Ky fund deri në kyçin e këmbës është një kryevepër që nxjerr elegancë...
Fund i Gjerë si Mjellmë me Xhepa dhe Detaje me Plisa në Ngjyrën Ecru

Fund i Gjerë si Mjellmë me Xhepa dhe Detaje me Plisa në Ngjyrën Ecru

Lek 10,500.00
Prezantimi i mishërimit të elegancës dhe stilit, fundi i gjerë si mjellmë me xhepa dhe detaje me plisa në ngjyrën ecru. Ky fund i hollë është një bashkim i bukurisë...
Fund i Gjerë i Detajuar me Xhepa në Ngjyrën Ecru

Fund i Gjerë i Detajuar me Xhepa në Ngjyrën Ecru

Lek 7,200.00
Prezantimi i fundit të gjerë të detajuar me xhepa në ngjyrën ecru – një mishërim i vërtetë i bukurisë dhe sofistikimit në një pjesë elegante. Ngritni lojën tuaj të modës...
Mini Fund i Plisuar i Modës

Mini Fund i Plisuar i Modës

Lek 3,200.00
Rritni stilin tuaj me fundin tonë të shkurtër të plisuar të modës! I punuar me materiale cilësore, kështu që ky fund do të përforcojë siluetën tuaj duke siguruar një komoditet...

Funde për Femra: Zbuloni Koleksionet e Fundeve të Modës në Bonbona.al

Zbuloni Koleksionin e Gjerë të Fundeve për Femra

Bonbona.al ofron një gamë të gjerë të fundeve për femra për të plotësuar çdo preferencë dhe nevojë stili. Nga fundet e gjata elegante deri te fundet e shkurtra dhe të freskëta për sezonin e verës, kemi gjithçka që ju nevojitet për të përmirësuar garderobën tuaj. Zbuloni mijëra opsione dhe zgjidhni fundin tuaj të preferuar në të gjitha shtrirjet e çmimeve në Bonbona.al. Kërkoni funde për vajza, funde për femra, funde xhins, minifund xhins, funde të shkurtra, funde të gjata, funde elegante, funde klasike, funde treçereksh dhe shumë më tepër në inventarin tonë të pasur!

Stil, Komoditet dhe Cilësi të Garantuara

Çdo fund në koleksionin tonë është krijuar me kujdes për të ofruar një përvojë veshjesh të mrekullueshme. Përdorimi i materialeve të larta si sateni, denimi, dhe poliesteri siguron një pamje të bukur dhe një ndjesi të përkushtimit ndaj cilësisë. Me modele elegante, klasike, moderne, dhe shumë të tjera në dispozicion, sigurohemi që ju të gjeni fundin e duhur për çdo rast. Shfletoni koleksionin tonë të fundeve për vajza dhe femra, duke zbuluar një varietet të gjerë të stilave dhe dizajneve. Nga fundet e shkurtra të elegancës së veçantë deri te fundet e gjata të lehta dhe të komodës, ne kemi gjithçka që ju nevojitet për të plotësuar garderobën tuaj. Bëni një shfletim sot për të gjetur fundin tuaj të preferuar!

Zgjidhni nga Gama e Gjerë e Stileve dhe Modeleve të Fundeve për Femra

Një gamë e gjerë e fundeve për femra ofrohet në koleksionin tonë. Një fund asimetrik për femra ose një fund cargo, fund elegant, fund formal, fund i gjatë me pala, fund i trikotuar, fund klasik, fund leopard, fund me kopsa, fund me lule, fund me perla, fund me rrip, fund me qëndisje, ne ofrojmë një zgjedhje të gjerë që përputhen me shije dhe preferenca të ndryshme. Por jo vetëm ac ne gjithasjtu ofrojmë fund me pika, fund me bel, fund me pala, fund me llastik, fund maxi, fund me dantellë, fund modern, fund me xhepa, fund me xixa, fund mini, fund treçereksh, fund me stampim, një larmi zgjedhjesh për të gjitha femrat. Për femrat që preferojnë një pamje klasike, kemi disponibel funde të bardha, të zinj, dhe të rozë. Ndërsa për ata që janë më aventurierë në modë, fund me pika për femra, fund me vija për femra, fund me rrip për femra dhe fund me stampim për femra, janë gjithashtu në dispozicion. Shfletoni koleksionin tonë të fundeve për vajza dhe femra për të zbuluar stile të ndryshme që do t'ju pëlqejnë.

Gjej Fundin Perfekt: Këshilla dhe Modele në Koleksionin Tonë Online

Përdorni këto këshilla për të gjetur fundin e përshtatshëm për ju. Zbuloni një gamë të gjërë modeleve të fundave në koleksionin tonë online. Për një pamje elegante dhe klasike, zgjidhni një fund me pala ose një fund të bardhë. Për një ndjesi më të lehtë dhe të freskët, fundet me lule dhe me kopsa janë zgjedhja e duhur për ju. Për një shfaqje më moderne dhe të guximshme, eksploroni modele të fundave asimetrike ose me stampim. Këto këshilla do të ju ndihmojnë të gjeni fundin e duhur për çdo rast, pa marrë parasysh preferencat tuaja të modës. Vizitoni faqen tonë online për të gjetur fundin e ëndërruar sot!

Blerje Online të Sigurta dhe të Përmbajtura në Bonbona.al 

Me Bonbona.al, ju mund të blini fundet tuaja të preferuara me lehtësi dhe siguri nga rehatia e shtëpisë suaj. Me një faqe interneti të përdorshme dhe një proces blerjeje të sigurt, mund të zbuloni dhe të porositni fundet tuaja të preferuara me disa klikime të thjeshta. Për më tepër, me shpejtësi të shkëlqyer të dërgesës dhe mundësi për kthim pa probleme, blerja online nuk ka qenë kurrë më e lehtë.

Gjeni Stilin Tuaj: Inspirim për Zgjedhjen e Fundit të Përshtatshëm për Çdo Rast

Për një pamje të rafinuar dhe elegante në një ngjarje formale, përzgjidhni fund sateni, fund mëndafsh ose funde me bel dhe funde midi me detalje dantelle. Për një pamje më të lehtë dhe më të lirë, kombinoni një fund të shkurtër me veshje të lehta për ditën. Për një stil më të rehatshëm, kombinoni një fund denim ose një fund midi me këmishë të lehtë. Ndërsa për një stil të rrezikshëm dhe të tërheqës, provoni një fund asimetrik ose një fund me stampim të ngjashëm me leopardin, pse edhe jo një fund i zi elgant ose fund lëkurë tërheqëse.

Mos harroni të eksperimentoni me aksesorët për të shkëlqyer edhe më shumë në çdo veshje! Koleksioni jonë ka dicka për të gjitha femrat.