Fund i Gjerë i Detajuar me Xhepa në Ngjyrën Ecru

Lek 7,200.00
Prezantimi i fundit të gjerë të detajuar me xhepa në ngjyrën ecru – një mishërim i vërtetë i bukurisë dhe sofistikimit në një pjesë elegante. Ngritni lojën tuaj të modës me këtë fund të punuar në mënyrë të shkëlqyer që kombinon pa mundim stilin dhe shkathtësinë.

E dizenjuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, ky fund përmban detaje delikate të brinjëve që shtojnë një prekje teksture dhe sqimë. Paleta e saj e përjetshme e ngjyrës ecru siguron që ajo plotëson pa probleme çdo grup, duke e bërë atë një shtesë të gjithanshme për veshjet tuaja.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Ngjyra: Ecru

Ecru

Materiali: Pambuk

Pambuk
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-328
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Funde Rroba
Përshkrim

Prezantimi i fundit të gjerë të detajuar me xhepa në ngjyrën ecru – një mishërim i vërtetë i bukurisë dhe sofistikimit në një pjesë elegante. Ngritni lojën tuaj të modës me këtë fund të punuar në mënyrë të shkëlqyer që kombinon pa mundim stilin dhe shkathtësinë.

E dizenjuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, ky fund përmban detaje delikate të valëve që shtojnë një prekje teksture dhe sqimë. Paleta e saj e përjetshme e ngjyrës ecru siguron që ajo plotëson pa probleme çdo grup, duke e bërë atë një shtesë të gjithanshme për veshjet tuaja.

Dizajni unik i pjesës së përparme të xhepave jo vetëm që rrit estetikën e skajit, por gjithashtu ofron prakticitet për jetën moderne. Mbajini gjërat tuaja thelbësore me lehtësi duke ruajtur një pamje elegante dhe të organizuar.

E krijuar nga materiale të cilësisë së lartë, ky fund premton rehati dhe qëndrueshmëri, duke siguruar që të mbetet një element kryesor në repertorin tuaj të modës për vitet në vijim. Silueta e tij klasike dhe përshtatja e bëjnë atë të përshtatshëm për raste të ndryshme, pavarësisht nëse është një ditë e zakonshme jashtë apo një mbrëmje e sofistikuar.

Përqafoni bukurinë dhe sofistikimin e përjetshëm me fundin e përparmë të xhepit të detajuar në ngjyrën ecru. Ngritni stilin tuaj dhe përqafoni elegancën, duke lënë një përshtypje të qëndrueshme me këtë shtesë të shkëlqyer në gardërobën tuaj.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

Ecru

Materiali

Pambuk