Pantallona

Ndaj sipas:
Pantallona të Gjera Ngjyrë e Kaltër me Pile të Dyfishta dhe me Vija

Pantallona të Gjera Ngjyrë e Kaltër me Pile të Dyfishta dhe me Vija

Lek 6,800.00Lek 5,900.00
Ju prezantojmë pantallonat tona me plisa të gjera të kaltërta, një shtesë në modë për veshjet tuaja. Të punuara me pëlhurë të cilësisë së lartë, këto pantallona ofrojnë rehati dhe...
Pantallona Klasike të Përshtatura me Prerje Karrote Ngjyrë e Kaltër

Pantallona Klasike të Përshtatura me Prerje Karrote Ngjyrë e Kaltër

Lek 6,500.00
Ju prezantojmë pantallonat tona klasike të përshtatura me prerje karrote, një shtesë e përjetshme dhe e gjithanshme për veshjen tuaj. Të punuara me pëlhurë të cilësisë së lartë, këto pantallona...
Pantallona Ecru me Prerje Karrote

Pantallona Ecru me Prerje Karrote

Lek 8,600.00
Prezantimi i mishërimit të sofistikimit dhe elegancës, pantallonat e zeza me prerje karrote. Këto pantallona të shkëlqyera ripërcaktojnë modën me bukurinë e tyre të pashembullt dhe dizajnin e rafinuar, duke...
Pantallona të Zeza me Prerje Karrote

Pantallona të Zeza me Prerje Karrote

Lek 8,600.00
Prezantimi i mishërimit të sofistikimit dhe elegancës, pantallonat e zeza me prerje karrote. Këto pantallona të shkëlqyera ripërcaktojnë modën me bukurinë e tyre të pashembullt dhe dizajnin e rafinuar, duke...
Pantallona Bazike Ngjyrë Kafe me Vija me Prerje Karrote

Pantallona Bazike Ngjyrë Kafe me Vija me Prerje Karrote

Lek 5,800.00
Ju prezantojmë pantallonat tona të prera me karotë bazë me vija kafe, një shtesë e gjithanshme dhe me stil në gardërobën tuaj. Të punuara me pëlhurë të cilësisë së lartë,...
Pantallona Bazike Premium Ngjyrë Kafe me Prerje Karrote

Pantallona Bazike Premium Ngjyrë Kafe me Prerje Karrote

Lek 7,200.00
Ju prezantojmë pantallonat tona bazike premium me prerje karrote dhe ngjyrë kafe, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Të krijuara me pëlhurë të cilësisë premium, këto pantallona ofrojnë rehati,...
Pantallona të Zi me Prerje Karrote

Pantallona të Zi me Prerje Karrote

Lek 4,800.00
Përmirësoni veshjen tuaj me pantallonat tona të prera me stil karrote nga pambuku në ngjyrën e zezë, një shtesë elegante dhe e gjithanshme për koleksionin tuaj. Të punuara me pëlhurë...
Xhinse të Bardha në Formë Karrote

Xhinse të Bardha në Formë Karrote

Lek 4,600.00
Ju prezantojmë xhinset tona të modës të bardha në formë karrote, një shtesë e domosdoshme për koleksionin tuaj. Këto xhinse kombinojnë modën dhe komoditetin, ofrojnë një përputhje të përsosur dhe...
Pantallona për Gra me Detaje Rreth Belit

Pantallona për Gra me Detaje Rreth Belit

Lek 5,400.00
Bleni pantallonat për gra me detaje rreth belit për një kombinim të përsosur të komoditetit dhe stilit. Të punuara me kujdes, këto pantallona ofrojnë një dizajn të trendit dhe komoditet...
Pantallona me Bel të Lartë

Pantallona me Bel të Lartë

Lek 3,300.00
Ju prezantojmë pantallonat tona elegante dhe sofistikuar me bel të lartë, një përbërje e përsosur e stilit dhe komoditetit. Këto pantallona janë projektuar për të ngritur lojën tuaj të modës...
Pantallona Kargo me Xhepa

Pantallona Kargo me Xhepa

Lek 4,100.00Lek 3,200.00
Pantallona kargo me xhepa,janë zgjedhja perfekte për të gjithë ata që duan pantallona të rehatshme dhe funksionale që mund të përmbushin nevojat e një stili të jetës aktive. Të përpunuara...