Pantallona të Zi me Prerje Karrote

Lek 4,800.00
Ngritni veshjen tuaj me pantallonat tona të prera me stil karrote nga pambuku në ngjyrën e zezë, një shtesë elegante dhe e gjithanshme për koleksionin tuaj. Të punuara me pëlhurë pambuku të cilësisë së lartë, këto pantallona ofrojnë rehati dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Ngjyra e zezë klasike shton një prekje të sofistikimit, duke i bërë ato të përshtatshme si për raste zyrtare, ashtu edhe për raste rastësore.

Dizajni me prerje në stil karrote të këtyre pantallonave përmban një përshtatje të relaksuar por të ngushtuar, duke krijuar një siluetë të këndshme që plotëson të gjitha llojet e trupit. Rripi elastik i belit siguron një përshtatje të rehatshme dhe të rregullueshme, ndërsa xhepat anësore shtojnë funksionalitet dhe komoditet.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Ngjyra: E zezë

E zezë

Materiali: Pambuk

Pambuk
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-207
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Përmirësoni veshjen tuaj me pantallonat tona të prera me stil karrote nga pambuku në ngjyrën e zezë, një shtesë elegante dhe e gjithanshme për koleksionin tuaj. Të punuara me pëlhurë pambuku të cilësisë së lartë, këto pantallona ofrojnë rehati dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Ngjyra e zezë klasike shton një prekje të sofistikimit, duke i bërë ato të përshtatshme si për raste zyrtare, ashtu edhe për raste rastësore.

Dizajni me prerje në stil karrote të këtyre pantallonave përmban një përshtatje të relaksuar por të ngushtuar, duke krijuar një siluetë të këndshme që plotëson të gjitha llojet e trupit. Rripi elastik i belit siguron një përshtatje të rehatshme dhe të rregullueshme, ndërsa xhepat anësore shtojnë funksionalitet dhe komoditet.

Kombinojeni këto pantallona me një këmishë të bardhë të pastër dhe taka për një pamje të lëmuar zyre, ose vishni ato me një bluzë të zakonshme për një ansambël elegant dhe të lehtë. Shkathtësia e këtyre pantallonave ju lejon të krijoni veshje të ndryshme me stil dhe të shprehni stilin tuaj personal.

Përjetoni përzierjen perfekte të stilit dhe rehatisë me pantallonat tona të zeza me stil karrote nga pambuku. Porositni tani dhe lartësoni lojën tuaj të modës me këto pantallona. Bëni një deklaratë të modës dhe përqafoni ndjenjën tuaj unike të stilit me besim.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

E zezë

Materiali

Pambuk