Pantallona Klasike të Përshtatura me Prerje Karrote Ngjyrë e Kaltër

Lek 6,500.00
Ju prezantojmë pantallonat tona klasike të përshtatura me prerje karrote, një shtesë e përjetshme dhe e gjithanshme për veshjen tuaj. Të punuara me pëlhurë të cilësisë së lartë, këto pantallona ofrojnë rehati, qëndrueshmëri dhe stil të jashtëzakonshëm. Ngjyra e blu e errët shton një prekje të sofistikimit dhe shkathtësisë, duke i bërë ato të përshtatshme për raste të ndryshme.

Dizajni klasik i prerjes karrote të këtyre pantallonave kombinon një përshtatje të relaksuar me këmbë të ngushtuara, duke krijuar një siluetë të këndshme që plotëson të gjitha llojet e trupit. Rripi i mesit siguron një përshtatje të rehatshme dhe të rregullueshme, ndërsa palat e përparme shtojnë një prekje elegance dhe interesi vizual.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Ngjyra: E kaltër

E kaltër

Materiali: Pambuk

Pambuk
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-211
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë pantallonat tona klasike të përshtatura me prerje karrote, një shtesë e përjetshme dhe e gjithanshme për veshjen tuaj. Të punuara me pëlhurë të cilësisë së lartë, këto pantallona ofrojnë rehati, qëndrueshmëri dhe stil të jashtëzakonshëm. Ngjyra e blu e errët shton një prekje të sofistikimit dhe shkathtësisë, duke i bërë ato të përshtatshme për raste të ndryshme.

Dizajni klasik i prerjes karrote të këtyre pantallonave kombinon një përshtatje të relaksuar me këmbë të ngushtuara, duke krijuar një siluetë të këndshme që plotëson të gjitha llojet e trupit. Rripi i mesit siguron një përshtatje të rehatshme dhe të rregullueshme, ndërsa palat e përparme shtojnë një prekje elegance dhe interesi vizual.

Pavarësisht nëse jeni duke u veshur për një ngjarje zyrtare ose duke shkuar për një dalje të rastësishme, këto pantallona do t'ju bëjnë të dukeni pa mundim elegante. Kombinojini ato me një bluzë të përshtatur dhe taka për një pamje të lëmuar dhe profesionale, ose vishni me një bluzë të zakonshme dhe atlete për një ansambël më të relaksuar dhe në modë.

Përjetoni përzierjen perfekte të stilit dhe rehatisë me pantallonat tona klasike me prerje karrote. Ngrini lojën tuaj të modës me këto pantallona. Bëni një përshtypje të qëndrueshme dhe përqafoni me besim ndjenjën tuaj unike të modës. Porositni tani dhe shtoni një element të gjithanshëm në veshjet tuaja.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

E kaltër

Materiali

Pambuk