Xhinse të Bardha në Formë Karrote

Lek 4,600.00
Ju prezantojmë xhinset tona të modës të bardha në formë karrote, një shtesë e domosdoshme për koleksionin tuaj. Këto xhinse kombinojnë modën dhe komoditetin, ofrojnë një përputhje të përsosur dhe stil bashkëkohor. Të krijuara me material cilësor të lartë, ato sigurojnë qëndrueshmëri dhe një ndjesi të butë dhe të rehatshme.

Ngjyra e bardhë e pastër shton një prekje të freskët dhe të ndryshueshëm veshjes suaj, duke bërë që këto xhinse në formë karrote të jenë të lehta për t'u përputhur me një varietet bluzash dhe aksesoreve. Silueta moderne me formë karrote përmirëson formën tuaj me një bel të përshtatshëm dhe këmbë të ngushtuar, duke krijuar një pamje të elegante dhe të linjësuar.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Ngjyra: E bardhë

E bardhë
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-184
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë xhinset tona të modës të bardha në formë karrote, një shtesë e domosdoshme për koleksionin tuaj. Këto xhinse kombinojnë modën dhe komoditetin, ofrojnë një përputhje të përsosur dhe stil bashkëkohor. Të krijuara me material cilësor të lartë, ato sigurojnë qëndrueshmëri dhe një ndjesi të butë dhe të rehatshme.

Ngjyra e bardhë e pastër shton një prekje të freskët dhe të ndryshueshëm veshjes suaj, duke bërë që këto xhinse me formë karrote të jenë të lehta për t'u përputhur me një varietet bluzash dhe aksesoreve. Silueta moderne në formë karrote përmirëson formën tuaj me një bel të përshtatshëm dhe këmbë të ngushtuar, duke krijuar një pamje elegante dhe të linjësuar.

Duke përfshirë një bel të mesëm, këto xhinse ofrojnë një përputhje të rehatshme dhe theksojnë kurvat tuaja në të gjitha vendet e duhura. Mbyllja me lidhëse siguron veshje të lehtë dhe një përputhje të sigurt. Për më tepër, dizajni klasik me pesë xhepa shton funksionalitet dhe stil.

Pavarësisht nëse po zgjedhni një pamje të rastit për ditën ose po visheni për një darkë, këto xhinse të bardha në formë karrote janë zgjedhja e përkryer. Përputhini ato me një bluzë të futur në xhinse dhe këpucë të larta për një ansambël të sofistikuar, ose zgjidhni një bluzë të shkurtër dhe këpucë sportive për një ndjesi më të rëndësishme.

Përjetoni kombinimin e përsosur të stilit dhe komoditetit me xhinset tona të bardha në formë karrote. Porositni tani tani dhe përmirësoni lojën tuaj të modës me këto xhinse të ndryshueshme dhe në trend. Dalni nga turma dhe lëvizni një ndikim të qëndrueshëm me vetëbesim.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

E bardhë