Pantallona Bazike Premium Ngjyrë Kafe me Prerje Karrote

Lek 7,200.00
Ju prezantojmë pantallonat tona bazike premium me prerje karrote dhe ngjyrë kafe, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Të krijuara me pëlhurë të cilësisë premium, këto pantallona ofrojnë rehati, qëndrueshmëri dhe stil të jashtëzakonshëm. Ngjyra kafe e pasur shton një prekje sofistikimi dhe shkathtësie, duke i bërë ato të përshtatshme për raste të ndryshme.

Dizajni me prerje karrote të këtyre pantallonave kombinon një përshtatje të relaksuar me këmbë të ngushtuara, duke krijuar një siluetë të këndshme që plotëson të gjitha llojet e trupit. Rripi elastik i belit siguron një përshtatje të rehatshme dhe të rregullueshme, ndërsa xhepat anësore shtojnë funksionalitet dhe komoditet.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Ngjyra: Kafe

Kafe
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-208
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë pantallonat tona bazike premium me prerje karrote dhe ngjyrë kafe, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Të krijuara me pëlhurë të cilësisë premium, këto pantallona ofrojnë rehati, qëndrueshmëri dhe stil të jashtëzakonshëm. Ngjyra kafe e pasur shton një prekje sofistikimi dhe shkathtësie, duke i bërë ato të përshtatshme për raste të ndryshme.

Dizajni me prerje karrote të këtyre pantallonave kombinon një përshtatje të relaksuar me këmbë të ngushtuara, duke krijuar një siluetë të këndshme që plotëson të gjitha llojet e trupit. Rripi elastik i belit siguron një përshtatje të rehatshme dhe të rregullueshme, ndërsa xhepat anësore shtojnë funksionalitet dhe komoditet.

Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në zyrë, një dalje të rastësishme ose një ngjarje shoqërore, këto pantallona do t'ju bëjnë të dukeni pa sforcim. Kombinojini ato me një bluzë dhe taka për një pamje të lëmuar dhe profesionale, ose vishni ato me një të sipërme të përditshme dhe atlete për një ansambël më të relaksuar dhe elegant.

Përjetoni përzierjen e përsosur të rehatisë dhe stilit me pantallonat tona bazike premium ngjyrë kafe me prerje karrote. Porositni tani dhe lartësoni lojën tuaj të modës me këto pantallona. Bëni një përshtypje të qëndrueshme dhe përqafoni me besim ndjenjën tuaj unike të modës.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

Kafe