Fund i Kaltër i Errët i Fryrë në Formë Balone

Lek 10,900.00
Ju prezantojmë fundin tonë të kaltër të errët të fryrë në formë balone - një deklaratë e modës që ndërthur në mënyrë të përsosur stilin dhe rehatinë. Ky fund i madh ka një dizajn unik me detaje të mbledhura në bel, duke krijuar një siluetë voluminoze dhe lozonjare. Rripi i brendshëm i rregullueshëm i belit siguron një përshtatje të rehatshme për çdo lloj trupi, duke ju lejuar ta përshtatni atë sipas preferencës tuaj.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Ngjyra: E kaltër e errët

E kaltër e errët

Materiali: Scuba

Scuba
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-443
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë fundin tonë të kaltër të errët të fryrë në formë balone - një deklaratë e modës që ndërthur në mënyrë të përsosur stilin dhe rehatinë. Ky fund i madh ka një dizajn unik me detaje të mbledhura në bel, duke krijuar një siluetë voluminoze dhe lozonjare. Rripi i brendshëm i rregullueshëm i belit siguron një përshtatje të rehatshme për çdo lloj trupi, duke ju lejuar ta përshtatni atë sipas preferencës tuaj.

E krijuar nga pëlhura Scuba me cilësi të lartë, ky fund jo vetëm që premton qëndrueshmëri, por gjithashtu ofron një ndjesi luksoze. Ngjyra e spikatur e kaltër e errët shton një prekje sofistikimi në ansamblin tuaj, duke e bërë atë një pjesë të gjithanshme për raste të ndryshme.

E projektuar për t'iu përshtatur madhësive standarde (34-42), fundi ynë i kaltër i errët i fryrë në formë balone krenohet me një gjatësi prej 96 cm, duke arritur ekuilibrin e përsosur midis modës dhe asaj të përjetshme. Ngrini garderobën tuaj me këtë pjesë të domosdoshme që kombinon pa mundim estetikën e modës me prakticitetin. Transformoni pamjen tuaj me fundin e guximshëm dhe të bukur – ku stili takon rehatinë në çdo hap.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

E kaltër e errët

Materiali

Scuba