Jelek Klasik me Shpinë të Hapur

Lek 3,500.00
Produkti ynë i fundit është një jelek me shpinë të hapur i shumëpërdorshëm që është perfekt për çdo rast. Jeleku ynë me shpinë të hapur është një copë klasike që nuk merr fund dhe është në dispozicion në një gamë të gjerë ngjyrash për të përshtatur preferencat tuaja. I bërë me materiale cilësore të larta, ky jelek është projektuar për të siguruar komoditet dhe durueshmëri.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: E bardhë

E bardhë
E zezë
Rozë
Vjollcë
E gjelbër
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-78
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Bluza Nisan Rroba
Etiketat: blouses clothes nisan
Përshkrim

Produkti ynë i fundit është një jelek me shpinë të hapur i shumëpërdorshëm që është perfekt për çdo rast. Jeleku ynë me shpinë të hapur është një copë klasike që nuk merr fund dhe është në dispozicion në një gamë të gjerë ngjyrash për të përshtatur preferencat tuaja. I bërë me materiale cilësore të larta, ky jelek është projektuar për të siguruar komoditet dhe durueshmëri.

Pavarësisht se po visheni për një ngjarje formale apo po shikoni për një pamje më pak formale, jeleku ynë është shtesë e përsosur për veshjen tuaj. Dizajni i tij klasik dhe silueta e tij e përsosur e bëjnë një artikull të detyrueshëm për çdo gardërobë.

Jeleku ynë është i projektuar për t'i përshtatur çdo tipi trupi, duke ofruar një pamje të këndshme dhe të bukur. Krijimi i tij i lehtë për t'u mirëmbajtur siguron që mund ta vishni atë përsëri e përsëri pa u shqetësuar për pluhur ose lyerje.

Kështu që pavarësisht se po kërkoni një shtesë klasike në gardërobën tuaj apo një copë praktike për aventurën tuaj të ardhshme, jeleku ynë është një zgjedhje perfekte.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

E bardhë, E zezë, Rozë, Vjollcë, E gjelbër