Bluzë pa Mëngë

Lek 3,700.00
Ju prezantojmë bluzën tonë pa mëngë të ndryshueshme, një shtesë e domosdoshme për gardërobën tuaj të përditshëm. E disponueshme në një gamë të ngjyrave të stilizuara, duke përfshirë të zezën, të bardhën, rozën, vjollcën, të kaltrën dhe portokallin, kjo bluzë ofron opsione të pakufishme për të shprehur stilin tuaj personal.

E dizajnuar për rehati të zakonshme, kjo bluzë pa mëngë është perfekte për veshjet tuaja të përditshme. Pavarësisht nëse jeni duke bërë punë të vogla, takuar miqtë për mëngjes ose një shëtitje e qetë, kjo bluzë ju siguron një pamje të rahatshme dhe pa përpjekje.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: E zezë

E zezë
E bardhë
Rozë
Vjollcë
Portokalli
E kaltër
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-139
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Nisan Rroba Tops
Etiketat: clothes nisan tops
Përshkrim

Ju prezantojmë bluzën tonë pa mëngë të ndryshueshme, një shtesë e domosdoshme për gardërobën tuaj të përditshëm. E disponueshme në një gamë të ngjyrave të stilizuara, duke përfshirë të zezën, të bardhën, rozën, vjollcën, të kaltrën dhe portokallin, kjo bluzë ofron opsione të pakufishme për të shprehur stilin tuaj personal.

E dizajnuar për rehati të zakonshme, kjo bluzë pa mëngë është perfekte për veshjet tuaja të përditshme. Pavarësisht nëse jeni duke bërë punë të vogla, takuar miqtë për mëngjes ose një shëtitje e qetë, kjo bluzë ju siguron një pamje të rahatshme dhe pa përpjekje.

E punuar me materiale cilësore të larta, kjo bluzë siguron qëndrueshmëri dhe komoditet. Dizajni pa mëngë lejon lëvizje të pakufizuara, duke e bërë të përshtatshme për çdo aktivitet. Kombinohet mjaft mirë me xhinse, funde ose pantallona të shkurtra për të krijuar veshje të ndryshme stilistike.

Me disponueshmërinë e saj në shumë ngjyra, ju mund të gjeni lehtësisht nuancën e përsosur për të përshtatur me stilin tuaj. Nga klasike si e zezë dhe e bardhë, deri te rozë, vjollcë, të kaltër dhe portokalli, kjo bluzë shton një shkëlqim ngjyrash gardërobës tuaj.

Përjetoni komoditetin e blerjeve në internet dhe ngrini stilin tuaj të përditshëm me bluzën tonë pa mëngë. Porosit tani dhe shijo përzierjen e përsosur të rehatisë dhe shkathtësisë.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

E zezë, E bardhë, Rozë, Vjollcë, Portokalli, E kaltër