Fustan i Përditshëm me Rripa të Thurur

Lek 4,700.00 Lek 4,400.00 RUAJ 6%
Ju prezantojmë fustanin tonë të përditshëm dhe tërheqës me rripa të thurur, një gjë e domosdoshme për garderobën tuaj! I disponueshëm në dy ngjyra të mahnitshme, bezhë dhe portokalli, ky fustan është i përshtatshëm për çdo rast, qoftë një pushim në plazh apo një ngjarje të veçantë.

I përpunuar me kujdes, ky fustan ka rripa gëzues që shtojnë një prekje argëtuese në veshjen tuaj. Dizajni i tij i rehatshëm siguron që të ndiheni mirë gjatë gjithë ditës, qoftë duke shëtitur në bregdetin me rërë ose duke marrë pjesë në një festë elegante.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: Bezhë

Bezhë
Portokalli
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-136
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Fustane Nisan Oferta Rroba
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin tonë të përditshëm dhe tërheqës me rripa të thurur, një gjë e domosdoshme për garderobën tuaj! I disponueshëm në dy ngjyra të mahnitshme, bezhë dhe portokalli, ky fustan është i përshtatshëm për çdo rast, qoftë një pushim në plazh apo një ngjarje të veçantë.

I përpunuar me kujdes, ky fustan ka rripa gëzues që shtojnë një prekje argëtuese në veshjen tuaj. Dizajni i tij i rehatshëm siguron që të ndiheni mirë gjatë gjithë ditës, qoftë duke shëtitur në bregdetin me rërë ose duke marrë pjesë në një festë elegante.

E bërë nga materiale me cilësi të lartë dhe i thithshëm, fustani i përditshëm me rripa të thurur ofron komoditet optimal dhe liri lëvizjeje. Sensi i tij i lehtë dhe i ajrosur e bën atë ideal për motin e ngrohtë dhe aktivitetet në natyrë.

Ky fustan jo vetëm që është i rehatshëm, por gjithashtu është i modës. Rripat e saj elegante të thurura shtojnë një element unik në pamjen tuaj, duke ju dalë përballë nga masa. Pavarësisht nëse zgjidhni bezhën e sofistikuar ose portokallin e dendur, do të shpaleni me stil dhe elegancë pa mundim.

Pranoni lehtësinë e blerjes online dhe shijoni mundësitë e pafundme të stilit duke stilizuar këtë fustan për raste të ndryshme.

Qoftë që planifikoni një pushim në plazh ose një dalje të rastësishme, fustani ynë i përditshëm me rripa të thurur është zgjedhja e përsosur. Ngrini stilin tuaj me këtë fustan të modës dhe të rehatshëm. Porositni tani dhe përjetoni kombinimin perfekt të stilistikes dhe komoditetit.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

Bezhë, Portokalli