Xhaketë Klasike me Vija

Lek 5,100.00
Ngritni stilin tuaj me xhaketën tonë me vija! Kjo xhaketë është e përshtatshme për gratë që duan të kenë pamjen e rafinuar dhe të mbledhur, duke ruajtur një atmosferë të rahatshme. Xhaketa ka një dizajn klasik me vija që përshtatet me çdo veshje dhe mund të kombinohet lehtësisht me fund-pantallonat me vija dhe pantallonat 3/4 për një pamje të plotë dhe elegante.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: E kaltër

E kaltër
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-76
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Nisan Rroba Xhaketa
Etiketat: clothes jackets nisan
Përshkrim

Ngritni stilin tuaj me xhaketën me vija për gra! Kjo xhaketë është perfekt për gratë që duan të duken të përkryera dhe të vendosura, ndërsa ende mbajnë një atmosferë joformale. Xhaketa ka një dizajn klasik me vija që përshtatet me çdo veshje dhe mund të kombinohet lehtësisht me pantallonat nga i njejti koleksjon dhe xhinse për një pamje të plotë dhe të bukur.

E prodhuar me materiale cilësore të larta, kjo xhaketë është e rehatshme dhe e durueshme për përdorim të përditshëm. Forma e relaksuar e xhaketës lejon lëvizjen të lehtë, ndërsa materiali i lehtëmbërtë ju mbajnë të freskët dhe të rehatshëm gjatë gjithë ditës. Pavarësisht nëse po shkoni në zyrë ose po kryeni detyra të ndryshme, kjo xhaketë do të bëhet pjesë e rëndësishme e gardërobës suaj.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

E kaltër