Rroba

Ndaj sipas:
Test Product

Test Product

Lek 10.00
Introducing our stylish Beige Long Buttoned Shirt Dress, a versatile addition to your wardrobe. This dress effortlessly combines fashion and comfort, offering a chic and timeless look for any occasion....
Fustan i Gjatë me Butona në Ngjyrën Bezhë

Fustan i Gjatë me Butona në Ngjyrën Bezhë

Lek 7,700.00Lek 6,900.00
Ju prezantojmë fustan tonë elegante të gjatë me butona në ngjyrën bezë, një shtesë e gjithanshme për veshjet tuaja. Ky fustan kombinon pa mundim modën dhe komoditetin, duke ofruar një...
Fustan Këmishë me Kopsa Ngjyrë Salmon
I ri

Fustan Këmishë me Kopsa Ngjyrë Salmon

Lek 7,600.00
Prezantimi i fustanit tonë këmishë me kopsa ngjyrë salmon - një përzierje e përsosur e rehatisë dhe stilit për gruan moderne. Ky fustan është i dizajnuar me një përshtatje të...
Fustan Këmishë me Kopsa Ngjyrë e Kaltër e Errët
I ri

Fustan Këmishë me Kopsa Ngjyrë e Kaltër e Errët

Lek 7,600.00
Prezantimi i fustanit tonë këmishë me kopsa ngjyrë e kaltër e errët - një përzierje e përsosur e rehatisë dhe stilit për gruan moderne. Ky fustan është i dizajnuar me...
Pantallona të Gjera Ngjyrë e Kaltër me Pile të Dyfishta dhe me Vija

Pantallona të Gjera Ngjyrë e Kaltër me Pile të Dyfishta dhe me Vija

Lek 6,800.00Lek 5,900.00
Ju prezantojmë pantallonat tona me plisa të gjera të kaltërta, një shtesë në modë për veshjet tuaja. Të punuara me pëlhurë të cilësisë së lartë, këto pantallona ofrojnë rehati dhe...
Pantallona Gri e Errët me Prerje në Formë Karrote me Xhep
I ri

Pantallona Gri e Errët me Prerje në Formë Karrote me Xhep

Lek 7,000.00
Prezantimi i pantallonave tona gri e errët me prerje në formë karrote me xhep – një përzierje e përsosur e rehatisë, stilit dhe shkathtësisë. Të krijuara në mënyrë të përpiktë...
Fund i Plisuar për Gra

Fund i Plisuar për Gra

Lek 4,800.00
Ju prezantojmë fundin tonë të shkëlqyeshëm të plisuar për gra, një pjesë kohëtare që shpërfaqë elegancën dhe stilin. I disponueshëm në katër ngjyra të mahnitshme - të zezë, të kaltër,...
Fustan Viskozë me Printim me Lule të Bardha dhe Detaje me Stampim

Fustan Viskozë me Printim me Lule të Bardha dhe Detaje me Stampim

Lek 5,200.00Lek 3,900.00
Ju prezantojmë fustanin tonë të lezetshëm viskoze me printim me lule të bardha dhe detaje me stampim, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. I punuar me pëlhurë viskoze me...
Pantallona Klasike të Përshtatura me Prerje Karrote Ngjyrë e Kaltër

Pantallona Klasike të Përshtatura me Prerje Karrote Ngjyrë e Kaltër

Lek 6,500.00
Ju prezantojmë pantallonat tona klasike të përshtatura me prerje karrote, një shtesë e përjetshme dhe e gjithanshme për veshjen tuaj. Të punuara me pëlhurë të cilësisë së lartë, këto pantallona...
Fustan Këmishë me Kopsa Ngjyrë Bezhë
I ri

Fustan Këmishë me Kopsa Ngjyrë Bezhë

Lek 7,600.00
Prezantimi i fustanit tonë këmishë me kopsa ngjyrë bezhë - një përzierje e përsosur e rehatisë dhe stilit për gruan moderne. Ky fustan është i dizajnuar me një përshtatje të...
Pantallona Të Zeza me Varka
I ri

Pantallona Të Zeza me Varka

Lek 7,400.00
Prezantimi i pantallonave të zeza me varka – një përzierje e përsosur e stilit dhe komoditetit për fashionistet moderne. Këto pantallona janë të dizajnuara me vëmendje ndaj detajeve, duke shfaqur...
Pantallona Kafe me Varka
I ri

Pantallona Kafe me Varka

Lek 7,400.00
Prezantimi i pantallonave kafe me varka – një përzierje e përsosur e stilit dhe komoditetit për fashionistet moderne. Këto pantallona janë të dizajnuara me vëmendje ndaj detajeve, duke shfaqur xhepa...
Pantallona Ngjyrë Guri me Varka
I ri

Pantallona Ngjyrë Guri me Varka

Lek 7,400.00
Prezantimi i pantallonave kafe me varka – një përzierje e përsosur e stilit dhe komoditetit për fashionistet moderne. Këto pantallona janë të dizajnuara me vëmendje ndaj detajeve, duke shfaqur xhepa...
Triko Piqué e Thurur me Vija të Zeza
I ri

Triko Piqué e Thurur me Vija të Zeza

Lek 6,900.00
Ju prezantojmë trikon piqué të thurur me vija të zeza – një shtesë elegante dhe e gjithanshme për veshjet tuaja. Kjo triko nuk është vetëm e modës, por edhe tepër...
Xhaketë Ngjyrë Vizon me Valë Pufi
I ri

Xhaketë Ngjyrë Vizon me Valë Pufi

Lek 9,800.00
Ju prezantojmë xhaketën tonë mahnitëse ngjyrë vizon me valë pufi - një mishërim i vërtetë i elegancës dhe stilit. Kjo pjesë e punuar me përpikmëri krenohet me një siluetë të...
Xhaketë e Kaltër e Errët me Valë Pufi
I ri

Xhaketë e Kaltër e Errët me Valë Pufi

Lek 9,800.00
Ju prezantojmë xhaketën tonë mahnitëse të kaltër të errët me valë pufi - një mishërim i vërtetë i elegancës dhe stilit. Kjo pjesë e punuar me përpikmëri krenohet me një...
Xhaketë Ngjyrë Koci me Valë Pufi
I ri

Xhaketë Ngjyrë Koci me Valë Pufi

Lek 9,800.00
Ju prezantojmë xhaketën tonë mahnitëse ngjyrë koci me valë pufi - një mishërim i vërtetë i elegancës dhe stilit. Kjo pjesë e punuar me përpikmëri krenohet me një siluetë të...
Xhaketë e Zezë me Valë Pufi
I ri

Xhaketë e Zezë me Valë Pufi

Lek 9,800.00
Ju prezantojmë xhaketën tonë mahnitëse të zezë me valë pufi - një mishërim i vërtetë i elegancës dhe stilit. Kjo pjesë e punuar me përpikmëri krenohet me një siluetë të...
Fustan i Zi me Rrip dhe Kollare të Ndryshueshëm me Volum
I ri

Fustan i Zi me Rrip dhe Kollare të Ndryshueshëm me Volum

Lek 8,700.00
Prezantimi i fustanit tonë të zi me jakë të rregullueshme me rrip - një përzierje e përsosur e rehatisë dhe stilit që përmirëson pa mundim deklaratën tuaj të modës. Përqafoni...
Fustan i Kaltër i Errët me Rrip dhe Kollare të Ndryshueshëm me Volum
I ri

Fustan i Kaltër i Errët me Rrip dhe Kollare të Ndryshueshëm me Volum

Lek 8,700.00
Prezantimi i fustanit tonë të kaltër të errët me jakë të rregullueshme me rrip - një përzierje e përsosur e rehatisë dhe stilit që përmirëson pa mundim deklaratën tuaj të...
Fustan Khaki me Rrip dhe Kollare të Ndryshueshëm me Volum
I ri

Fustan Khaki me Rrip dhe Kollare të Ndryshueshëm me Volum

Lek 8,700.00
Prezantimi i fustanit tonë khaki me jakë të rregullueshme me rrip - një përzierje e përsosur e rehatisë dhe stilit që përmirëson pa mundim deklaratën tuaj të modës. Përqafoni përshtatjen...
Fund i Kaltër i Errët në Formë Zile me Xhepa Puff
I ri

Fund i Kaltër i Errët në Formë Zile me Xhepa Puff

Lek 8,400.00
Ju prezantojmë fundin tonë të kaltër të errët në formë zile me xhepa puff, një pjesë e modës që ndërthur pa mundim stilin dhe rehatinë. Ky fund është dizenjuar me...
Fund Ngjyrë Koci në Formë Zile me Xhepa Puff
I ri

Fund Ngjyrë Koci në Formë Zile me Xhepa Puff

Lek 8,400.00
Ju prezantojmë fundin tonë ngjyrë koci në formë zile me xhepa puff, një pjesë e modës që ndërthur pa mundim stilin dhe rehatinë. Ky fund është dizenjuar me një siluetë...
Fund Ngjyrë Vizon në Formë Zile me Xhepa Puff
I ri

Fund Ngjyrë Vizon në Formë Zile me Xhepa Puff

Lek 8,400.00
Ju prezantojmë fundin tonë ngjyrë vizon në formë zile me xhepa puff, një pjesë e modës që ndërthur pa mundim stilin dhe rehatinë. Ky fund është dizenjuar me një siluetë...

Mirësevini në Bonbona.al - Destinacioni Juaj Kryesor per Veshje per Femra, Aksesore dhe Trendet më të Fundit në Modë për të Plotësuar Stilin Tuaj të Jetesës!

Veshje, Bukuri, dhe Kujdes Shëndetësor per Femra - Gjeni Online Në Bonbona.al

Shfletoni një botë të modës, bukurisë dhe shëndetit në Bonbona.al, platforma juaj e preferuar për të eksploruar veshjet dhe produktet e kujdesit të jetës. Gjej një gamë të gjerë marka rrobash, duke filluar nga ato të eleganta e deri te ato të stilizuara dhe të moderuara. Përveç fustaneve, fundeve, pantallonave dhe xhinseve, gjeni gjithashtu pallto për femra dhe aksesore të fundit të modës. Bonbona.al sjell një gamë të gjerë të produkteve, të cilat janë dizajnuar për të përmbushur nevojat tuaja të përditshme dhe për të përmirësuar bukurinë dhe mirëqenien tuaj. Eksploroni arikujt tonë të trendit dhe merrni produktet e reja dhe inovative për të shtuar një ndriçim të ri në pamjen dhe shëndetin tuaj. Ne besojmë se çdo grua duhet të ndjehet e bukur dhe e shëndetshme, kështu që kemi krijuar një platformë online ku mund të gjeni veshje të përditshme që do t'ju frymëzojnë dhe do t'ju japin një shpërblim të ri për stilin tuaj.

Zbuloni Koleksionin Tonë të Gjerë të Veshjeve per Femra - Gjeni Stilin Tuaj në Bonbona.al

Eksploroni gamën tonë të gjërë të rrobave dhe aksesoreve të përshtatura për të përmbushur çdo stil dhe rast. Nëse kërkoni fustane elegante, fustane për dasma, fustane të shkurtër, funde për femra, veshje modeste, rroba klasike, rroba të përditshme, xhinse për femra, pantallona zyrtare, pantallona të shkurtra, pallto, pardesy për femra luksoze ose xhaketa të bukura, ne kemi diçka për të gjithë, nga marka të ndryshme. Blejini zgjedhjen tonë të kuruar të:

Rroba për Femra: Nga veshje klasike në fustana elegant me ngjyra të ndryshme dhe deri te këmishat dhe fundet vintage, gjeni pjesën perfekte për të ndezur garderobën tuaj me stil, modë, dhe shkëlqim.

Aksesore për Femra: Përfundo stilin tënd me gamën tonë të madhe aksesore elegant, përfshirë canta për festa, çanta pune, çanta për plazh dhe çanta luksoze, aksesore rripa, doreza, aksesore për flokë shumë të tjera për të plotësuar pamjen tuaj me shkëlqim dhe unikatë.

Moda Modeste Islame: Zbuloni një gamë të ndryshme të stilit modest të përshtatshme për vajza të reja, duke përfshirë veshje islame ndër tyre fustana të bukur modest, funde, kemisha elegante, shalë dhe shamia koke sidhe çanta të veçanta për të plotësuar garderobën tuaj me stil dhe elegancë.

Oferta Speciale: Gjeni Zbritje të Mëdha dhe Avantazhe Ekskluzive per Blerjet Online në Bonbona.al

Në Bonbona.al, ne vlerësojmë nevojat tuaja për modë të përballueshme dhe cilësi të lartë. Për këtë arsye, kemi përgatitur një gamë të gjerë ofertash dhe zbritjesh, duke përfshirë oferte sezonale, si ato oferta dimërore dhe oferta verore, zbritjet e veçanta për festat e fundvitit, dhe promovime ekskluzive për cdo anëtarë të faqes tonë. Përdorni këto mundësi për të blerë produktet e dëshiruara me çmime të pershtatshme dhe për të përfituar avantazhe të veçanta, duke bërë kështu eksperiencën tuaj e blerjes edhe më të kënaqshme.

Bonbona.al: Destinacioni Juaj per Modën dhe Trendet e Fundit në Fashion

Blerja me besim në Bonbona.al është e garantuar të sjellë produkte me cilësi të lartë nga brende dhe dizajnues të njohur. Ne krenohemi me një gamë të pasur të brendeve si Ipekyol, Bag to Bag, Mees, Machka, Aybikestil, Nisan, Adl dhe Dilvin. Këto brende të njohura ofrojnë një kombinim të shkëlqyeshëm të stilizimeve elegante dhe modeste, me dizajn të cilësisë së lartë dhe me vëmende të veçantë kushtuar tek veshje për femra duke dhënë një përvojë unike blerjeje për klientët tanë.

Në anën tjetër, ndërsa markat ndërkombëtare si Shein, Zara, H&M, Bershka, Mango, Lindex dhe Vero Moda me platformat e tyre si Shein Albania, Zara Albania, H&M Albania, Bershka Albania, Mango Albania dhe Lindex Albania, janë të njohura për trendet e tyre të modës globale, brendet tona shquhen për një ndjenjë autentike të dizajnit dhe një lidhje të ngushtë me kulturën popullore, veshje popullore tiranase për femra sidhe traditat vendase. Për klientet tona, ky është një avantazh i vërtetë, duke u dhënë mundësinë për të blerë produkte unike dhe të rralla që nuk gjenden lehtësisht në tregun e modës globale. Shfletoni koleksionin tonë dhe përdorni avantazhin e këtij destinacioni të besuar për të kapur trendet e fundit në modë.

Bukuria dhe Shëndeti për Gratë: Gjeni Esencialët e Modës dhe Kujdesit të Shëndetit në Bonbona.al

Përveç modës, ne gjithashtu ofrojmë një zgjedhje të gjerë të produkteve të bukurisë dhe shëndetit për të ndihmuar gratë te rutina e tyre që të duken dhe të ndihen mirë. Nga produktet themelore të kujdesit të lëkurës deri te veglat për kujdesin e trupit, ne kemi gjithçka që ju nevojitet për të përmirësuar mirqenjen tuaj. Gjejini zgjidhjen për rutinën tuaj të bukurisë dhe shëndetit duke filluar nga derma roller, furçë silikoni për fytyrën, pajisje për pastrimin dhe masazhin e fytyrës, rul akulli, pajisje për bukurinë e qafës, heqës të pikave të zeza dhe shumë të tjera. Po ashtu, në përputhje me kërkesat e të ndenjurit në shtëpi, ofrojmë edhe mjete për manikyr të thonjve, duke përfshirë sete thonj me manikyr xhel, thonj me tipsa për fëmijë dhe ndricues elektrik. Ne kemi gjithçka që ju nevojitet për të arritur bukurinë dhe shëndetin e dëshiruar.

Ne ofrojmë një gamë të gjerë këshilla bukurie, duke përfshirë rekomandime për cilat produkte për thonj janë në trend, sugjerime për rutinën e fytyres, ose nëse synoni që shëndeti fizik i juaj të jetë top, këtu tek ne gjeni strategjitë për ta ruajtur atë, poashtu gjeni edhe ide për thonj me xhel, sugjerime për kombinime veshjesh dhe thonj për festat e fundvitit, dhe cilat thonj për vajza janë më të bukura dhe në trend. Këto këshilla të përshtatshme përmbushin nevojat tuaja dhe ju ndihmojnë të arrini bukurinë dhe shëndetin e dëshiruar. 

Blerja online: Zgjidhja e përsosur për blerje të rehatshme, kudo dhe në çdo kohë

Me Bonbona.al, blerja për produkte të modës dhe stilit të jetës nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Thjesht shfletoni faqen tonë, vendosni porosinë tuaj, dhe shijoni dorëzimin e shpejtë dhe të lehtë drejt derës së shtëpisë tuaj. Pa marrë parasysh nëse jeni duke blerë për veten tuaj ose duke kërkuar dhuratën perfekte, ne jemi këtu për të bërë eksperiencën tuaj të blerjes të këndshme dhe pa problem. Kliko tani dhe bli online veshje për femra.

Kënaquni me Modën dhe Stilin në Bonbona.al: Destinacioni Juaj per Blerje Online të Modave

Bashkohuni me ne në një udhëtim të stilit, bukurisë, dhe shprehjes së vetvetes. Blini tani dhe zbuloni pse Bonbona.al është destinacioni i fundit për gra të modës, duke ofruar një gamë të gjerë veshje për femra dhe veshje per vajza. Qoftëse kërkon fustane për femra, fustane për gra, ose thjesht dëshiron një fustan elegant, fustan modest, pantallona për femra, dhe shumë të tjera, të gjitha mund t'i gjeni tek ne. Po ashtu, nëse je në kërkim të produkteve specifike për rutinën e fytyrës ose shëndetin, në platformën tonë ju e gjeni kurdoher. Rroba elegant, rroba modest, veshje islame online, veshje për dasma, veshje verore për femra, veshje popullore, veshje për vajza të reja, veshje për vajza të bukura, i gjeni vetëm tek Bonbona.al. Për çdo pyetje, mos hezitoni të na kontaktoni përmes telefoni.