Fustan Khaki me Rrip dhe Kollare të Ndryshueshëm me Volum

Lek 8,700.00
Prezantimi i fustanit tonë khaki me jakë të rregullueshme me rrip - një përzierje e përsosur e rehatisë dhe stilit që përmirëson pa mundim deklaratën tuaj të modës. Përqafoni përshtatjen e relaksuar dhe të lirshme të këtij fustani, i dizenjuar me një siluetë voluminoze që mbulohet me hijeshi pa u ngjitur pas trupit.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Ngjyra: Khaki

Khaki

Materiali: Pambuk

Pambuk
Përshkrim

Prezantimi i fustanit tonë khaki me jakë të rregullueshme me rrip - një përzierje e përsosur e rehatisë dhe stilit që përmirëson pa mundim deklaratën tuaj të modës. Përqafoni përshtatjen e relaksuar dhe të lirshme të këtij fustani, i dizenjuar me një siluetë voluminoze që mbulohet me hijeshi pa u ngjitur pas trupit.

Karakteristika kryesore e këtij fustani qëndron në jakën dhe mëngët e rregullueshme, të lidhura në mënyrë elegante me një detaj me rrip për një pamje të përshtatur. Dizajni i ndezur me thekse të zhurmshme shton një prekje lozonjare, duke krijuar një tërheqje elegante dhe femërore.

E krijuar nga pëlhurë puplin me cilësi të lartë e bërë nga pambuk 100% të pastër, ky fustan siguron frymëmarrje dhe rehati për veshje gjatë gjithë vitit. Ngjyra khaki shton një bukuri të përjetshme, duke e bërë atë një zgjedhje të gjithanshme për çdo rast.

Ky fustan nuk ka të bëjë vetëm me stilin; ka të bëjë edhe me komoditetin. Mungesa e rreshtimit siguron një ndjesi të lehtë, duke ju lejuar të lëvizni lirshëm dhe të sigurt. Beli i lidhur me rrip i shton siluetës suaj një përkufizim të këndshëm, ndërsa përshtatja e lirshme ofron një atmosferë të qetë.

I përshtatshëm për të gjitha stinët, fustani khaki i rregullueshëm me jakë dhe me rrip vjen në një madhësi standarde që strehon një sërë llojesh trupash (34-44). Me një gjatësi prej 130 cm, ky fustan arrin ekuilibrin e duhur, duke plotësuar figurën tuaj pa e dërrmuar atë.

Kënaquni me një modë që ju përshtatet pa të meta. Ngrini garderobën tuaj me këtë fustan me jakë të rregullueshme me rrip khaki, ku stili takohet pa probleme.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

Khaki

Materiali

Pambuk