Pantallona Ngjyrë Guri me Varka

Lek 7,400.00
Prezantimi i pantallonave kafe me varka – një përzierje e përsosur e stilit dhe komoditetit për fashionistet moderne. Këto pantallona janë të dizajnuara me vëmendje ndaj detajeve, duke shfaqur xhepa anash për funksionalitet të shtuar. Rripi i hollë shton një prekje elegance, ndërsa prerja asimetrike i veçon këto pantallona si një deklaratë unike e modës.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Ngjyra: Ngjyrë guri

Ngjyrë guri

Materiali: Poliestër

Poliestër
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-456
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Prezantimi i pantallonave kafe me varka – një përzierje e përsosur e stilit dhe komoditetit për fashionistet moderne. Këto pantallona janë të dizajnuara me vëmendje ndaj detajeve, duke shfaqur xhepa anash për funksionalitet të shtuar. Rripi i hollë shton një prekje elegance, ndërsa prerja asimetrike i veçon këto pantallona si një deklaratë unike e modës.

Pjesa e përparme e pantallonave mund të paloset në mënyrë të personalizuar, duke lejuar një përshtatje të personalizuar që plotëson çdo formë trupi. Ngjyra e pasur e gurit i shton ngrohtësi dhe shkathtësi veshjet tuaja, duke i bërë këto pantallona një zgjedhje të përshtatshme për raste të ndryshme.

Të krijuara nga pëlhurë 100% poliester me cilësi të lartë, këto pantallona sigurojnë qëndrueshmëri dhe kujdes të lehtë. Madhësia standarde është e përputhshme me madhësitë e trupit 34-36-38-40-42, duke u përshtatur me një sërë preferencash të modës. Me një gjatësi prej 94 cm, një perimetër të belit prej 120 cm dhe një matje të pulpës prej 66 cm, këto pantallona ofrojnë një siluetë të këndshme për çdo përdorues.

Përqafoni stilin dhe funksionalitetin pa mundim me pantallonat tona ngjyrë guri me varka. Ngrini garderobën tuaj me këtë pjesë shik që kombinon dizajnin modern me sofistikimin e përjetshëm.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

Ngjyrë guri

Materiali

Poliestër