Rroba

Ndaj sipas:
Fund i Zi në Formë Zile me Xhepa Puff
I ri

Fund i Zi në Formë Zile me Xhepa Puff

Lek 8,400.00
Ju prezantojmë fundin tonë të zi në formë zile me xhepa puff, një pjesë e modës që ndërthur pa mundim stilin dhe rehatinë. Ky fund është dizenjuar me një siluetë...
Fund i Kaltër i Errët i Fryrë në Formë Balone
I ri

Fund i Kaltër i Errët i Fryrë në Formë Balone

Lek 10,900.00
Ju prezantojmë fundin tonë të kaltër të errët të fryrë në formë balone - një deklaratë e modës që ndërthur në mënyrë të përsosur stilin dhe rehatinë. Ky fund i...
Fund Ngjyrë Koci i Fryrë në Formë Balone
I ri

Fund Ngjyrë Koci i Fryrë në Formë Balone

Lek 10,900.00Lek 9,900.00
Ju prezantojmë fundin tonë ngjyrë koci të fryrë në formë balone - një deklaratë e modës që ndërthur në mënyrë të përsosur stilin dhe rehatinë. Ky fund i madh ka...
Këmishë e Zëzë Elegante prej Pambuk Sateni
I ri

Këmishë e Zëzë Elegante prej Pambuk Sateni

Lek 6,600.00
Prezantimi i këmishës të zëzë elegante prej pambuk sateni – një përzierje e përsosur e elegancës dhe rehatisë. Kjo këmishë krenohet me një jakë këmishë, pranga të trasha dhe mëngë...
Këmishë e Kaltër Elegante prej Pambuk Sateni
I ri

Këmishë e Kaltër Elegante prej Pambuk Sateni

Lek 6,600.00Lek 5,900.00
Prezantimi i këmishës të kaltër elegante prej pambuk sateni – një përzierje e përsosur e elegancës dhe rehatisë. Kjo këmishë krenohet me një jakë këmishë, pranga të trasha dhe mëngë...
Këmishë Ecru Elegante prej Pambuk Sateni
I ri

Këmishë Ecru Elegante prej Pambuk Sateni

Lek 6,600.00
Prezantimi i këmishës ecru elegante prej pambuk sateni – një përzierje e përsosur e elegancës dhe rehatisë. Kjo këmishë krenohet me një jakë këmishë, pranga të trasha dhe mëngë shalqiri...
Fund i Gjerë Elastik prej Lëkure Ngjyrë e Zezë me Prerje të Lirshme
I ri

Fund i Gjerë Elastik prej Lëkure Ngjyrë e Zezë me Prerje të Lirshme

Lek 8,000.00
Ju prezantojmë fundin tonë elastik prej lëkure i zi me prerje të lirshme, një shtesë e gjithanshme dhe me stil në gardërobën tuaj. I punuar me kujdes dhe vëmendje ndaj...
Fund i Gjerë Elastik prej Lëkure Ngjyrë Kafe me Prerje të Lirshme
I ri

Fund i Gjerë Elastik prej Lëkure Ngjyrë Kafe me Prerje të Lirshme

Lek 8,000.00
Ju prezantojmë fundin tonë elastik prej lëkure ngjyrë kafe me prerje të lirshme, një shtesë e gjithanshme dhe me stil në gardërobën tuaj. I punuar me kujdes dhe vëmendje ndaj...
Fund i Gjerë Elastik prej Lëkure Ngjyrë Ecru me Prerje të Lirshme
I ri

Fund i Gjerë Elastik prej Lëkure Ngjyrë Ecru me Prerje të Lirshme

Lek 8,000.00
Ju prezantojmë fundin tonë elastik prej lëkure ngjyrë ecru me prerje të lirshme, një shtesë e gjithanshme dhe me stil në gardërobën tuaj. I punuar me kujdes dhe vëmendje ndaj...
Xhaketë e Shkurtër e Zezë
I ri

Xhaketë e Shkurtër e Zezë

Lek 9,100.00
Ju prezantojmë xhaketën tonë të shkurtër të zezë, një shtesë elegante dhe e gjithanshme për veshjet tuaja. Kjo xhaketë përmban një mbyllje të ndërthurur të sofistikuar dhe mëngë me kopsa...
Xhaketë e Shkurtër Krem
I ri

Xhaketë e Shkurtër Krem

Lek 9,100.00
Ju prezantojmë xhaketën tonë të shkurtër krem, një shtesë elegante dhe e gjithanshme për veshjet tuaja. Kjo xhaketë përmban një mbyllje të ndërthurur të sofistikuar dhe mëngë me kopsa për...
Xhaketë e Shkurtër Kafe
I ri

Xhaketë e Shkurtër Kafe

Lek 9,100.00
Ju prezantojmë xhaketën tonë të shkurtër kafe, një shtesë elegante dhe e gjithanshme për veshjet tuaja. Kjo xhaketë përmban një mbyllje të ndërthurur të sofistikuar dhe mëngë me kopsa për...
Pantallona të Zeza Elastike në Formë Balone
I ri

Pantallona të Zeza Elastike në Formë Balone

Lek 6,700.00
Prezantimi i pantallonave tona të zeza elastike në formë balone – një përzierje perfekte e rehatisë dhe stilit për çdo sezon. Këto pantallona janë të dizajnuara me vëmendje të përpiktë...
Pantallona Ngjyrë e Kaltër e Errët Elastike në Formë Balone
I ri

Pantallona Ngjyrë e Kaltër e Errët Elastike në Formë Balone

Lek 6,700.00
Prezantimi i pantallonave tona ngjyrë e kaltër e errët elastike në formë balone – një përzierje perfekte e rehatisë dhe stilit për çdo sezon. Këto pantallona janë të dizajnuara me...
Pantallona Kafe Elastike në Formë Balone
I ri

Pantallona Kafe Elastike në Formë Balone

Lek 6,700.00
Prezantimi i pantallonave tona kafe elastike në formë balone – një përzierje perfekte e rehatisë dhe stilit për çdo sezon. Këto pantallona janë të dizajnuara me vëmendje të përpiktë ndaj...
Pantallona Ngjyrë Deve Elastike në Formë Balone
I ri

Pantallona Ngjyrë Deve Elastike në Formë Balone

Lek 6,700.00
Prezantimi i pantallonave tona ngjyrë deve elastike në formë balone – një përzierje perfekte e rehatisë dhe stilit për çdo sezon. Këto pantallona janë të dizajnuara me vëmendje të përpiktë...
Pantallona të Zeza Klasike me Prerje në Formë Karrote
I ri

Pantallona të Zeza Klasike me Prerje në Formë Karrote

Lek 7,000.00
Ju prezantojmë pantallonat tona të zeza klasike me prerje në formë karrote – mishërimi i rehatisë dhe stilit. Të krijuara me një përshtatje të lirshme dhe bujare, këto pantallona ofrojnë...
Pantallona Ngjyrë e Kaltër e Errët Klasike me Prerje në Formë Karrote
I ri

Pantallona Ngjyrë e Kaltër e Errët Klasike me Prerje në Formë Karrote

Lek 7,000.00
Ju prezantojmë pantallonat tona ngjyrë e kaltër e errët klasike me prerje në formë karrote – mishërimi i rehatisë dhe stilit. Të krijuara me një përshtatje të lirshme dhe bujare,...
Pantallona Krem Klasike me Prerje në Formë Karrote
I ri

Pantallona Krem Klasike me Prerje në Formë Karrote

Lek 7,000.00
Ju prezantojmë pantallonat tona krem klasike me prerje në formë karrote – mishërimi i rehatisë dhe stilit. Të krijuara me një përshtatje të lirshme dhe bujare, këto pantallona ofrojnë një...
Pantallona Ngjyrë Deve Klasike me Prerje në Formë Karrote
I ri

Pantallona Ngjyrë Deve Klasike me Prerje në Formë Karrote

Lek 7,000.00
Ju prezantojmë pantallonat tona ngjyrë deve klasike me prerje në formë karrote – mishërimi i rehatisë dhe stilit. Të krijuara me një përshtatje të lirshme dhe bujare, këto pantallona ofrojnë...
Fund i Gjerë Relaksues me Varg Ngjyrë e Zezë
I ri

Fund i Gjerë Relaksues me Varg Ngjyrë e Zezë

Lek 7,000.00
Ju prezantojmë fundin tonë të gjerë relaksues me varg ngjyrë e zezë - mishërimi i rehatisë dhe stilit. Ky fund është i dizajnuar me detaje të përpikta, me rrathë të...
Fund i Gjerë Relaksues me Varg Ngjyrë e Kaltër e Errët
I ri

Fund i Gjerë Relaksues me Varg Ngjyrë e Kaltër e Errët

Lek 7,000.00
Ju prezantojmë fundin tonë të gjerë relaksues me varg ngjyrë e kaltër e errët - mishërimi i rehatisë dhe stilit. Ky fund është i dizajnuar me detaje të përpikta, me...
Fund i Gjerë Relaksues me Varg Ngjyrë Bezhë
I ri

Fund i Gjerë Relaksues me Varg Ngjyrë Bezhë

Lek 7,000.00
Ju prezantojmë fundin tonë të gjerë relaksues me varg ngjyrë bezhë - mishërimi i rehatisë dhe stilit. Ky fund është i dizajnuar me detaje të përpikta, me rrathë të shumtë...
Tunik me Valë Ngjyrë e Zezë
I ri

Tunik me Valë Ngjyrë e Zezë

Lek 6,800.00
Ju prezantojmë tunikën tonë me valë ngjyrë e zezë, një shtesë e gjithanshme dhe me stil në gardërobën tuaj. Kjo tunikë është projektuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, duke...

Mirësevini në Bonbona.al - Destinacioni Juaj Kryesor per Veshje per Femra, Aksesore dhe Trendet më të Fundit në Modë për të Plotësuar Stilin Tuaj të Jetesës!

Veshje, Bukuri, dhe Kujdes Shëndetësor per Femra - Gjeni Online Në Bonbona.al

Shfletoni një botë të modës, bukurisë dhe shëndetit në Bonbona.al, platforma juaj e preferuar për të eksploruar veshjet dhe produktet e kujdesit të jetës. Gjej një gamë të gjerë marka rrobash, duke filluar nga ato të eleganta e deri te ato të stilizuara dhe të moderuara. Përveç fustaneve, fundeve, pantallonave dhe xhinseve, gjeni gjithashtu pallto për femra dhe aksesore të fundit të modës. Bonbona.al sjell një gamë të gjerë të produkteve, të cilat janë dizajnuar për të përmbushur nevojat tuaja të përditshme dhe për të përmirësuar bukurinë dhe mirëqenien tuaj. Eksploroni arikujt tonë të trendit dhe merrni produktet e reja dhe inovative për të shtuar një ndriçim të ri në pamjen dhe shëndetin tuaj. Ne besojmë se çdo grua duhet të ndjehet e bukur dhe e shëndetshme, kështu që kemi krijuar një platformë online ku mund të gjeni veshje të përditshme që do t'ju frymëzojnë dhe do t'ju japin një shpërblim të ri për stilin tuaj.

Zbuloni Koleksionin Tonë të Gjerë të Veshjeve per Femra - Gjeni Stilin Tuaj në Bonbona.al

Eksploroni gamën tonë të gjërë të rrobave dhe aksesoreve të përshtatura për të përmbushur çdo stil dhe rast. Nëse kërkoni fustane elegante, fustane për dasma, fustane të shkurtër, funde për femra, veshje modeste, rroba klasike, rroba të përditshme, xhinse për femra, pantallona zyrtare, pantallona të shkurtra, pallto, pardesy për femra luksoze ose xhaketa të bukura, ne kemi diçka për të gjithë, nga marka të ndryshme. Blejini zgjedhjen tonë të kuruar të:

Rroba për Femra: Nga veshje klasike në fustana elegant me ngjyra të ndryshme dhe deri te këmishat dhe fundet vintage, gjeni pjesën perfekte për të ndezur garderobën tuaj me stil, modë, dhe shkëlqim.

Aksesore për Femra: Përfundo stilin tënd me gamën tonë të madhe aksesore elegant, përfshirë canta për festa, çanta pune, çanta për plazh dhe çanta luksoze, aksesore rripa, doreza, aksesore për flokë shumë të tjera për të plotësuar pamjen tuaj me shkëlqim dhe unikatë.

Moda Modeste Islame: Zbuloni një gamë të ndryshme të stilit modest të përshtatshme për vajza të reja, duke përfshirë veshje islame ndër tyre fustana të bukur modest, funde, kemisha elegante, shalë dhe shamia koke sidhe çanta të veçanta për të plotësuar garderobën tuaj me stil dhe elegancë.

Oferta Speciale: Gjeni Zbritje të Mëdha dhe Avantazhe Ekskluzive per Blerjet Online në Bonbona.al

Në Bonbona.al, ne vlerësojmë nevojat tuaja për modë të përballueshme dhe cilësi të lartë. Për këtë arsye, kemi përgatitur një gamë të gjerë ofertash dhe zbritjesh, duke përfshirë oferte sezonale, si ato oferta dimërore dhe oferta verore, zbritjet e veçanta për festat e fundvitit, dhe promovime ekskluzive për cdo anëtarë të faqes tonë. Përdorni këto mundësi për të blerë produktet e dëshiruara me çmime të pershtatshme dhe për të përfituar avantazhe të veçanta, duke bërë kështu eksperiencën tuaj e blerjes edhe më të kënaqshme.

Bonbona.al: Destinacioni Juaj per Modën dhe Trendet e Fundit në Fashion

Blerja me besim në Bonbona.al është e garantuar të sjellë produkte me cilësi të lartë nga brende dhe dizajnues të njohur. Ne krenohemi me një gamë të pasur të brendeve si Ipekyol, Bag to Bag, Mees, Machka, Aybikestil, Nisan, Adl dhe Dilvin. Këto brende të njohura ofrojnë një kombinim të shkëlqyeshëm të stilizimeve elegante dhe modeste, me dizajn të cilësisë së lartë dhe me vëmende të veçantë kushtuar tek veshje për femra duke dhënë një përvojë unike blerjeje për klientët tanë.

Në anën tjetër, ndërsa markat ndërkombëtare si Shein, Zara, H&M, Bershka, Mango, Lindex dhe Vero Moda me platformat e tyre si Shein Albania, Zara Albania, H&M Albania, Bershka Albania, Mango Albania dhe Lindex Albania, janë të njohura për trendet e tyre të modës globale, brendet tona shquhen për një ndjenjë autentike të dizajnit dhe një lidhje të ngushtë me kulturën popullore, veshje popullore tiranase për femra sidhe traditat vendase. Për klientet tona, ky është një avantazh i vërtetë, duke u dhënë mundësinë për të blerë produkte unike dhe të rralla që nuk gjenden lehtësisht në tregun e modës globale. Shfletoni koleksionin tonë dhe përdorni avantazhin e këtij destinacioni të besuar për të kapur trendet e fundit në modë.

Bukuria dhe Shëndeti për Gratë: Gjeni Esencialët e Modës dhe Kujdesit të Shëndetit në Bonbona.al

Përveç modës, ne gjithashtu ofrojmë një zgjedhje të gjerë të produkteve të bukurisë dhe shëndetit për të ndihmuar gratë te rutina e tyre që të duken dhe të ndihen mirë. Nga produktet themelore të kujdesit të lëkurës deri te veglat për kujdesin e trupit, ne kemi gjithçka që ju nevojitet për të përmirësuar mirqenjen tuaj. Gjejini zgjidhjen për rutinën tuaj të bukurisë dhe shëndetit duke filluar nga derma roller, furçë silikoni për fytyrën, pajisje për pastrimin dhe masazhin e fytyrës, rul akulli, pajisje për bukurinë e qafës, heqës të pikave të zeza dhe shumë të tjera. Po ashtu, në përputhje me kërkesat e të ndenjurit në shtëpi, ofrojmë edhe mjete për manikyr të thonjve, duke përfshirë sete thonj me manikyr xhel, thonj me tipsa për fëmijë dhe ndricues elektrik. Ne kemi gjithçka që ju nevojitet për të arritur bukurinë dhe shëndetin e dëshiruar.

Ne ofrojmë një gamë të gjerë këshilla bukurie, duke përfshirë rekomandime për cilat produkte për thonj janë në trend, sugjerime për rutinën e fytyres, ose nëse synoni që shëndeti fizik i juaj të jetë top, këtu tek ne gjeni strategjitë për ta ruajtur atë, poashtu gjeni edhe ide për thonj me xhel, sugjerime për kombinime veshjesh dhe thonj për festat e fundvitit, dhe cilat thonj për vajza janë më të bukura dhe në trend. Këto këshilla të përshtatshme përmbushin nevojat tuaja dhe ju ndihmojnë të arrini bukurinë dhe shëndetin e dëshiruar. 

Blerja online: Zgjidhja e përsosur për blerje të rehatshme, kudo dhe në çdo kohë

Me Bonbona.al, blerja për produkte të modës dhe stilit të jetës nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Thjesht shfletoni faqen tonë, vendosni porosinë tuaj, dhe shijoni dorëzimin e shpejtë dhe të lehtë drejt derës së shtëpisë tuaj. Pa marrë parasysh nëse jeni duke blerë për veten tuaj ose duke kërkuar dhuratën perfekte, ne jemi këtu për të bërë eksperiencën tuaj të blerjes të këndshme dhe pa problem. Kliko tani dhe bli online veshje për femra.

Kënaquni me Modën dhe Stilin në Bonbona.al: Destinacioni Juaj per Blerje Online të Modave

Bashkohuni me ne në një udhëtim të stilit, bukurisë, dhe shprehjes së vetvetes. Blini tani dhe zbuloni pse Bonbona.al është destinacioni i fundit për gra të modës, duke ofruar një gamë të gjerë veshje për femra dhe veshje per vajza. Qoftëse kërkon fustane për femra, fustane për gra, ose thjesht dëshiron një fustan elegant, fustan modest, pantallona për femra, dhe shumë të tjera, të gjitha mund t'i gjeni tek ne. Po ashtu, nëse je në kërkim të produkteve specifike për rutinën e fytyrës ose shëndetin, në platformën tonë ju e gjeni kurdoher. Rroba elegant, rroba modest, veshje islame online, veshje për dasma, veshje verore për femra, veshje popullore, veshje për vajza të reja, veshje për vajza të bukura, i gjeni vetëm tek Bonbona.al. Për çdo pyetje, mos hezitoni të na kontaktoni përmes telefoni.