Introducing the Cream Short Blazer Jacket, a versatile addition to your wardrobe. This sophisticated piece features a flattering short cut and timeless cream color, perfect for any occasion. Crafted from high-quality materials, it offers durability and comfort while effortlessly elevating your style. Add a touch of refined charm to your outfit with this essential jacket that combines elegance with contemporary flair.

Xhaketë e Shkurtër Krem

Lek 9,100.00
Ju prezantojmë xhaketën tonë të shkurtër krem, një shtesë elegante dhe e gjithanshme për veshjet tuaja. Kjo xhaketë përmban një mbyllje të ndërthurur të sofistikuar dhe mëngë me kopsa për një pamje të lëmuar që kalon pa probleme nga dita në natë.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Ngjyra: Krem

Krem

Materiali: Poliestër

Poliestër
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-434
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë xhaketën tonë të shkurtër krem, një shtesë elegante dhe e gjithanshme për veshjet tuaja. Kjo xhaketë përmban një mbyllje të ndërthurur të sofistikuar dhe mëngë me kopsa për një pamje të lëmuar që kalon pa probleme nga dita në natë.

E punuar me saktësi, xhaketa është e veshur plotësisht, duke siguruar si komoditet ashtu edhe qëndrueshmëri. Ngjyra e pasur krem shton një prekje elegance, duke e bërë atë një pjesë të përjetshme për çdo rast.

E bërë nga pëlhurë 100% poliestër me cilësi të lartë, kjo xhaketë nuk është vetëm në modë, por edhe e lehtë për t'u kujdesur. Madhësia standarde, që varion nga 34 në 42, siguron një përshtatje të përsosur për lloje të ndryshme trupore. Me një gjatësi prej 45 cm, ajo vendos ekuilibrin ideal midis stilit modern dhe sofistikimit klasik.

Matjet e detajuara përfshijnë një gjoks 104 cm, bel 104 cm, shpatulla 13 cm dhe mëngë 60 cm. Këto dimensione, të kombinuara me madhësinë e modelit prej 36 dhe lartësinë 176 cm, tregojnë shkathtësinë e kësaj xhaketë elegante.

Ngrini garderobën tuaj me këtë xhaketë të shkurtër krem - një pjesë e domosdoshme që kombinon pa mundim komoditetin, stilin dhe sofistikimin e përjetshëm. Përmirësoni pamjen tuaj sot me këtë modë thelbësore në trend.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

Krem

Materiali

Poliestër