Pantallona Ngjyrë Deve Elastike në Formë Balone

Lek 6,700.00
Prezantimi i pantallonave tona ngjyrë deve elastike në formë balone – një përzierje perfekte e rehatisë dhe stilit për çdo sezon. Këto pantallona janë të dizajnuara me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, duke ofruar një përshtatje të madhe në modë për një pamje të relaksuar dhe të rastësishme.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Ngjyra: Ngjyrë deve

Ngjyrë deve

Materiali: Poliestër

Poliestër
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-429
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Prezantimi i pantallonave tona ngjyrë deve elastike në formë balone – një përzierje perfekte e rehatisë dhe stilit për çdo sezon. Këto pantallona janë të dizajnuara me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, duke ofruar një përshtatje të madhe në modë për një pamje të relaksuar dhe të rastësishme.

Të krijuara nga pëlhurë teknike me cilësi të lartë - poliestër, këto pantallona kanë qepje me shirita në pjesën e përparme për teksturë të shtuar dhe një prekje të sofistikimit. Beli është i rregullueshëm me një kordon tërheqës, duke ju lejuar të personalizoni përshtatjen sipas preferencës tuaj dhe duke siguruar rehati maksimale.

Prerja në formë balone shton një shije bashkëkohore në gardërobën tuaj, ndërsa xhepat e dyfishtë në anën e pasme dhe prangat elastike në kyçet e këmbëve përmirësojnë stilin dhe funksionalitetin. Xhepat anësore ofrojnë komoditet pa kompromentuar estetikën e përgjithshme.

Të gjithanshme dhe të përshtatshme për të gjitha stinët, këto pantallona janë një gardërobë thelbësore. Ngjyra deve e pasur i shton një prekje klasike dhe të gjithanshme veshjes suaj, duke e bërë të lehtë kombinimin me majë dhe aksesorë të ndryshëm.

Të dizajnuara për një përshtatje standarde, këto pantallona vijnë në përmasat 34-44, duke siguruar një pamje komode dhe të këndshme për një gamë të gjerë të llojeve të trupit. Matjet, duke përfshirë një gjatësi 97 cm, bel 104 cm, 114 cm ijë, 62 cm kofshë dhe 28 cm perimetër kyçin e këmbës, ofrojnë një udhëzues për të gjetur përshtatjen tuaj perfekte.

Përqafoni modën dhe rehatinë me pantallonat tona ngjyrë deve elastike në formë balone, një domosdoshmëri për ata që vlerësojnë stilin pa sakrifikuar lehtësinë. Ngrini veshjet tuaja pa mundim me këtë shtesë elegante dhe praktike.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

Ngjyrë deve

Materiali

Poliestër