Rroba

Ndaj sipas:
Mini Fund i Plisuar i Modës

Mini Fund i Plisuar i Modës

Lek 3,200.00
Rritni stilin tuaj me fundin tonë të shkurtër të plisuar të modës! I punuar me materiale cilësore, kështu që ky fund do të përforcojë siluetën tuaj duke siguruar një komoditet...
Pantallona të Shkurtra me Rrip

Pantallona të Shkurtra me Rrip

Lek 3,500.00Lek 3,300.00
Ju prezantojmë pantallonat tona me rrip, në një ngjyrë të bukur rozë. Këto pantallona të shkurtra të bukura janë epitomi i stilin dhe komoditetit, duke i bërë ato një shtesë...
Fustan Këmishë

Fustan Këmishë

Lek 3,300.00
Ju prezantojmë fustan këmishën tonë të bukur dhe seksi, një shtesë e magjishme për garderobën tuaj që kombinon lehtësisht stilin dhe çarmatinë. Ky veshje e shumëpërdorshme është projektuar për të...
Pantallona me Bel të Lartë

Pantallona me Bel të Lartë

Lek 3,300.00
Ju prezantojmë pantallonat tona elegante dhe sofistikuar me bel të lartë, një përbërje e përsosur e stilit dhe komoditetit. Këto pantallona janë projektuar për të ngritur lojën tuaj të modës...
Fustan i Përditshëm me Rripa të Holla të Supit

Fustan i Përditshëm me Rripa të Holla të Supit

Lek 3,600.00Lek 3,100.00
Ju prezantojmë fustanin tonë të stilit me rripa të hollë të supit, shtesën perfekte për gardërobën tuaj të përditshme. Ky fustan ofron një stil të rehatshëm dhe të përkryer që...
Pantallona Kargo me Xhepa

Pantallona Kargo me Xhepa

Lek 4,100.00Lek 3,200.00
Pantallona kargo me xhepa,janë zgjedhja perfekte për të gjithë ata që duan pantallona të rehatshme dhe funksionale që mund të përmbushin nevojat e një stili të jetës aktive. Të përpunuara...
Fustan Venus me Mëngë të Rrudhura Ngjyrë Kafe

Fustan Venus me Mëngë të Rrudhura Ngjyrë Kafe

Lek 6,600.00
Ju prezantojmë fustanin tonë në modë të venusit me mëngë të rrudhura në gjyrën kafe, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Ky fustan tregon një përzierje perfekte të stilit...
Pantallona Bazike Ngjyrë Kafe me Vija me Prerje Karrote

Pantallona Bazike Ngjyrë Kafe me Vija me Prerje Karrote

Lek 5,800.00
Ju prezantojmë pantallonat tona të prera me karotë bazë me vija kafe, një shtesë e gjithanshme dhe me stil në gardërobën tuaj. Të punuara me pëlhurë të cilësisë së lartë,...
Pantallona Bazike Premium Ngjyrë Kafe me Prerje Karrote

Pantallona Bazike Premium Ngjyrë Kafe me Prerje Karrote

Lek 7,200.00
Ju prezantojmë pantallonat tona bazike premium me prerje karrote dhe ngjyrë kafe, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Të krijuara me pëlhurë të cilësisë premium, këto pantallona ofrojnë rehati,...
Xhaketë Prej Liri në Ngjyrën Kafe

Xhaketë Prej Liri në Ngjyrën Kafe

Lek 6,100.00
Prezantimi i mishërimit të sofistikimit dhe bukurisë në formën e xhaketës sonë prej liri në ngjyrën kafe. E krijuar me vëmendje maksimale ndaj detajeve, kjo xhaketë prej liri është një...
Xhaketë me Butona Ngjyrë Ari

Xhaketë me Butona Ngjyrë Ari

Lek 5,700.00Lek 4,900.00
Prezantojmë xhaketën me butona ngjyrë ari, një kombinim i përsosur i sofistikimit dhe elegancës kohore. Kjo xhaketë e mahnitshme është e disponueshme në tre ngjyra të bukura: pjeshkë, rozë dhe...
Xhaketë me Rrip të Rregullueshëm

Xhaketë me Rrip të Rregullueshëm

Lek 6,200.00Lek 5,700.00
Ju prezantojmë xhaketën tonë elegante me një rrip të rregulueshëm, një shtesë e ndryshueshme në gardërobën tuaj. Kjo xhaketë e mahnitshme është e disponueshme në një gamë ngjyrash stilike, duke...
Fustan Venus me Mëngë të Rrudhura Ngjyrë e Zezë

Fustan Venus me Mëngë të Rrudhura Ngjyrë e Zezë

Lek 6,600.00
Ju prezantojmë fustanin tonë elegant venus me mëngë të rrudhura ngjyrë e zezë, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Ky fustan kombinon dizajnin e modës me një prekje elegance,...
Fustan i Fryrë si Mjellmë në Ngjyrën e Zezë

Fustan i Fryrë si Mjellmë në Ngjyrën e Zezë

Lek 22,470.00
Prezantimi i fustanit të fryrë si mjellmë në ngjyrën e zezë - një mishërim i elegancës dhe bukurisë që zbukuron çdo hap që hidhni. Kjo kryevepër deri në kyçin e...
Xhaketë Ngjyrë e Zezë me Plisa në Formë Mjellme

Xhaketë Ngjyrë e Zezë me Plisa në Formë Mjellme

Lek 15,300.00
Prezantimi i xhaketës ngjyrë e zezë me plisa në formë mjellme - një kulm elegance dhe rafinimi në fushën e modës. E krijuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, kjo...
Fund i Gjerë si Mjellmë me Xhepa dhe Detaje me Plisa në Ngjyrën e Zezë

Fund i Gjerë si Mjellmë me Xhepa dhe Detaje me Plisa në Ngjyrën e Zezë

Lek 10,500.00
Prezantimi i mishërimit të elegancës dhe stilit, fundi i gjerë si mjellmë me xhepa dhe detaje me plisa në ngjyrën e zezë. Ky fund i hollë është një bashkim i...
Pantallona të Zeza me Prerje Karrote

Pantallona të Zeza me Prerje Karrote

Lek 8,600.00
Prezantimi i mishërimit të sofistikimit dhe elegancës, pantallonat e zeza me prerje karrote. Këto pantallona të shkëlqyera ripërcaktojnë modën me bukurinë e tyre të pashembullt dhe dizajnin e rafinuar, duke...
Xhinse Slouchy të Zeza

Xhinse Slouchy të Zeza

Lek 4,600.00
Ju prezantojmë xhinset tona të fundit të modës xhinse slouchy të zeza, një shtesë e domosdoshme për koleksionin tuaj. Këto xhinse lehtësisht kombinojnë stilin dhe komoditetin, duke ofruar një përputhje...
Xhinse Mom të Zeza

Xhinse Mom të Zeza

Lek 4,700.00
Ju prezantojmë xhinset tona të fundit të modës mom të zeza, një shtesë e domosdoshme për koleksionin tuaj. Këto xhinse lehtësisht kombinojnë stilin dhe komoditetin, duke ofruar një pamje të...
Fustan i Gjatë me Butona në Ngjyrën e Zezë

Fustan i Gjatë me Butona në Ngjyrën e Zezë

Lek 7,700.00
Ju prezantojmë fustanin tonë të modës në ngjyrë të zezë me butona, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Ky fustan kombinon pa mundim stilin dhe shkathtësinë, duke ofruar një...
Fustan Viskozë me Printim me Lule të Zeza dhe Detaje me Stampim

Fustan Viskozë me Printim me Lule të Zeza dhe Detaje me Stampim

Lek 5,200.00
Ju prezantojmë fustanin tonë të lezetshëm viskozë me printim me lule të zeza dhe detaje me stampim, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Ky fustan është punuar me pëlhurë...
Pardesy Elegant i Zi

Pardesy Elegant i Zi

Lek 21,000.00
Prezantimi i pardesyt elegant të zi - një shkrirje e joshjes dhe sofistikimit që ripërcakton artin e veshjeve të sipërme. Kjo pjesë e hollë nuk është vetëm një pallto; është...
Pantallona të Zi me Prerje Karrote

Pantallona të Zi me Prerje Karrote

Lek 4,800.00
Përmirësoni veshjen tuaj me pantallonat tona të prera me stil karrote nga pambuku në ngjyrën e zezë, një shtesë elegante dhe e gjithanshme për koleksionin tuaj. Të punuara me pëlhurë...
Xhinse të Zeza në Formë Karrote

Xhinse të Zeza në Formë Karrote

Lek 3,900.00
Ju prezantojmë xhinset tona të fundit të modës xhinse të zeza në formë karrote, një shtesë e domosdoshme për koleksionin tuaj. Këto xhinse lehtësisht kombinojnë modën dhe komoditetin, ofrojnë një...

Mirësevini në Bonbona.al - Destinacioni Juaj Kryesor per Veshje per Femra, Aksesore dhe Trendet më të Fundit në Modë për të Plotësuar Stilin Tuaj të Jetesës!

Veshje, Bukuri, dhe Kujdes Shëndetësor per Femra - Gjeni Online Në Bonbona.al

Shfletoni një botë të modës, bukurisë dhe shëndetit në Bonbona.al, platforma juaj e preferuar për të eksploruar veshjet dhe produktet e kujdesit të jetës. Gjej një gamë të gjerë marka rrobash, duke filluar nga ato të eleganta e deri te ato të stilizuara dhe të moderuara. Përveç fustaneve, fundeve, pantallonave dhe xhinseve, gjeni gjithashtu pallto për femra dhe aksesore të fundit të modës. Bonbona.al sjell një gamë të gjerë të produkteve, të cilat janë dizajnuar për të përmbushur nevojat tuaja të përditshme dhe për të përmirësuar bukurinë dhe mirëqenien tuaj. Eksploroni arikujt tonë të trendit dhe merrni produktet e reja dhe inovative për të shtuar një ndriçim të ri në pamjen dhe shëndetin tuaj. Ne besojmë se çdo grua duhet të ndjehet e bukur dhe e shëndetshme, kështu që kemi krijuar një platformë online ku mund të gjeni veshje të përditshme që do t'ju frymëzojnë dhe do t'ju japin një shpërblim të ri për stilin tuaj.

Zbuloni Koleksionin Tonë të Gjerë të Veshjeve per Femra - Gjeni Stilin Tuaj në Bonbona.al

Eksploroni gamën tonë të gjërë të rrobave dhe aksesoreve të përshtatura për të përmbushur çdo stil dhe rast. Nëse kërkoni fustane elegante, fustane për dasma, fustane të shkurtër, funde për femra, veshje modeste, rroba klasike, rroba të përditshme, xhinse për femra, pantallona zyrtare, pantallona të shkurtra, pallto, pardesy për femra luksoze ose xhaketa të bukura, ne kemi diçka për të gjithë, nga marka të ndryshme. Blejini zgjedhjen tonë të kuruar të:

Rroba për Femra: Nga veshje klasike në fustana elegant me ngjyra të ndryshme dhe deri te këmishat dhe fundet vintage, gjeni pjesën perfekte për të ndezur garderobën tuaj me stil, modë, dhe shkëlqim.

Aksesore për Femra: Përfundo stilin tënd me gamën tonë të madhe aksesore elegant, përfshirë canta për festa, çanta pune, çanta për plazh dhe çanta luksoze, aksesore rripa, doreza, aksesore për flokë shumë të tjera për të plotësuar pamjen tuaj me shkëlqim dhe unikatë.

Moda Modeste Islame: Zbuloni një gamë të ndryshme të stilit modest të përshtatshme për vajza të reja, duke përfshirë veshje islame ndër tyre fustana të bukur modest, funde, kemisha elegante, shalë dhe shamia koke sidhe çanta të veçanta për të plotësuar garderobën tuaj me stil dhe elegancë.

Oferta Speciale: Gjeni Zbritje të Mëdha dhe Avantazhe Ekskluzive per Blerjet Online në Bonbona.al

Në Bonbona.al, ne vlerësojmë nevojat tuaja për modë të përballueshme dhe cilësi të lartë. Për këtë arsye, kemi përgatitur një gamë të gjerë ofertash dhe zbritjesh, duke përfshirë oferte sezonale, si ato oferta dimërore dhe oferta verore, zbritjet e veçanta për festat e fundvitit, dhe promovime ekskluzive për cdo anëtarë të faqes tonë. Përdorni këto mundësi për të blerë produktet e dëshiruara me çmime të pershtatshme dhe për të përfituar avantazhe të veçanta, duke bërë kështu eksperiencën tuaj e blerjes edhe më të kënaqshme.

Bonbona.al: Destinacioni Juaj per Modën dhe Trendet e Fundit në Fashion

Blerja me besim në Bonbona.al është e garantuar të sjellë produkte me cilësi të lartë nga brende dhe dizajnues të njohur. Ne krenohemi me një gamë të pasur të brendeve si Ipekyol, Bag to Bag, Mees, Machka, Aybikestil, Nisan, Adl dhe Dilvin. Këto brende të njohura ofrojnë një kombinim të shkëlqyeshëm të stilizimeve elegante dhe modeste, me dizajn të cilësisë së lartë dhe me vëmende të veçantë kushtuar tek veshje për femra duke dhënë një përvojë unike blerjeje për klientët tanë.

Në anën tjetër, ndërsa markat ndërkombëtare si Shein, Zara, H&M, Bershka, Mango, Lindex dhe Vero Moda me platformat e tyre si Shein Albania, Zara Albania, H&M Albania, Bershka Albania, Mango Albania dhe Lindex Albania, janë të njohura për trendet e tyre të modës globale, brendet tona shquhen për një ndjenjë autentike të dizajnit dhe një lidhje të ngushtë me kulturën popullore, veshje popullore tiranase për femra sidhe traditat vendase. Për klientet tona, ky është një avantazh i vërtetë, duke u dhënë mundësinë për të blerë produkte unike dhe të rralla që nuk gjenden lehtësisht në tregun e modës globale. Shfletoni koleksionin tonë dhe përdorni avantazhin e këtij destinacioni të besuar për të kapur trendet e fundit në modë.

Bukuria dhe Shëndeti për Gratë: Gjeni Esencialët e Modës dhe Kujdesit të Shëndetit në Bonbona.al

Përveç modës, ne gjithashtu ofrojmë një zgjedhje të gjerë të produkteve të bukurisë dhe shëndetit për të ndihmuar gratë te rutina e tyre që të duken dhe të ndihen mirë. Nga produktet themelore të kujdesit të lëkurës deri te veglat për kujdesin e trupit, ne kemi gjithçka që ju nevojitet për të përmirësuar mirqenjen tuaj. Gjejini zgjidhjen për rutinën tuaj të bukurisë dhe shëndetit duke filluar nga derma roller, furçë silikoni për fytyrën, pajisje për pastrimin dhe masazhin e fytyrës, rul akulli, pajisje për bukurinë e qafës, heqës të pikave të zeza dhe shumë të tjera. Po ashtu, në përputhje me kërkesat e të ndenjurit në shtëpi, ofrojmë edhe mjete për manikyr të thonjve, duke përfshirë sete thonj me manikyr xhel, thonj me tipsa për fëmijë dhe ndricues elektrik. Ne kemi gjithçka që ju nevojitet për të arritur bukurinë dhe shëndetin e dëshiruar.

Ne ofrojmë një gamë të gjerë këshilla bukurie, duke përfshirë rekomandime për cilat produkte për thonj janë në trend, sugjerime për rutinën e fytyres, ose nëse synoni që shëndeti fizik i juaj të jetë top, këtu tek ne gjeni strategjitë për ta ruajtur atë, poashtu gjeni edhe ide për thonj me xhel, sugjerime për kombinime veshjesh dhe thonj për festat e fundvitit, dhe cilat thonj për vajza janë më të bukura dhe në trend. Këto këshilla të përshtatshme përmbushin nevojat tuaja dhe ju ndihmojnë të arrini bukurinë dhe shëndetin e dëshiruar. 

Blerja online: Zgjidhja e përsosur për blerje të rehatshme, kudo dhe në çdo kohë

Me Bonbona.al, blerja për produkte të modës dhe stilit të jetës nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Thjesht shfletoni faqen tonë, vendosni porosinë tuaj, dhe shijoni dorëzimin e shpejtë dhe të lehtë drejt derës së shtëpisë tuaj. Pa marrë parasysh nëse jeni duke blerë për veten tuaj ose duke kërkuar dhuratën perfekte, ne jemi këtu për të bërë eksperiencën tuaj të blerjes të këndshme dhe pa problem. Kliko tani dhe bli online veshje për femra.

Kënaquni me Modën dhe Stilin në Bonbona.al: Destinacioni Juaj per Blerje Online të Modave

Bashkohuni me ne në një udhëtim të stilit, bukurisë, dhe shprehjes së vetvetes. Blini tani dhe zbuloni pse Bonbona.al është destinacioni i fundit për gra të modës, duke ofruar një gamë të gjerë veshje për femra dhe veshje per vajza. Qoftëse kërkon fustane për femra, fustane për gra, ose thjesht dëshiron një fustan elegant, fustan modest, pantallona për femra, dhe shumë të tjera, të gjitha mund t'i gjeni tek ne. Po ashtu, nëse je në kërkim të produkteve specifike për rutinën e fytyrës ose shëndetin, në platformën tonë ju e gjeni kurdoher. Rroba elegant, rroba modest, veshje islame online, veshje për dasma, veshje verore për femra, veshje popullore, veshje për vajza të reja, veshje për vajza të bukura, i gjeni vetëm tek Bonbona.al. Për çdo pyetje, mos hezitoni të na kontaktoni përmes telefoni.