Xhinse Mom të Zeza

Lek 4,700.00
Ju prezantojmë xhinset tona të fundit të modës mom të zeza, një shtesë e domosdoshme për koleksionin tuaj. Këto xhinse lehtësisht kombinojnë stilin dhe komoditetin, duke ofruar një pamje të modës me një përputhje të rehatshme. Të krijuara me material cilësor të lartë, ato sigurojnë durabilitet dhe një ndjesi të butë dhe të rehatshme.

Ngjyra kohëpaskohore e zezë shton një prekje të elegancës dhe ndryshueshmërisë në veshjen tuaj, duke bërë që këto xhinse mom të jenë të lehta për t'u përputhur me një varietet bluzash dhe aksesoreve. Silueta klasike e xhinseve mom përmirëson formën tuaj dhe ofron një pamje të rehatshme por elegante që kurrë nuk del nga moda.

Ngjyra: E zezë

E zezë

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Materiali: Pambuk

Pambuk
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-185
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Rroba Xhinse
Përshkrim

Ju prezantojmë xhinset tona të fundit të modës mom të zeza, një shtesë e domosdoshme për koleksionin tuaj. Këto xhinse lehtësisht kombinojnë stilin dhe komoditetin, duke ofruar një pamje të modës me një përputhje të rehatshme. Të krijuara me material cilësor të lartë, ato sigurojnë durabilitet dhe një ndjesi të butë dhe të rehatshme.

Ngjyra kohëpaskohore e zezë shton një prekje të elegancës dhe ndryshueshmërisë në veshjen tuaj, duke bërë që këto xhinse mom të jenë të lehta për t'u përputhur me një varietet bluzash dhe aksesoreve. Silueta klasike e xhinseve mom përmirëson formën tuaj dhe ofron një pamje të rehatshme por elegante që kurrë nuk del nga moda.

Duke përfshirë një bel të lartë dhe një përputhje të ngushtuar të këmbëve, këto xhinse ofrojnë një përputhje të përsosur për të gjitha tiparet e trupit. Mbyllja me buton me stil vintage shton një prekje me inspirim të vjetër, ndërsa dizajni me pesë xhepa ofron ruajtje të përshtatshme për të gjitha nevojat tuaja.

Pavarësisht nëse po kryeni detyrat, takoheni me miqtë, ose jeni duke dalë për një ngjarje të rastit, këto xhinse të zeza mom janë zgjedhja e përkryer. Përputhini ato me një këmishë të futur në xhinse dhe këpucë sportive për një ndjesi të qetë, ose vishuni me një bluzë dhe këpucë të larta për një ansambël më të përfunduar.

Përjetoni kombinimin e përsosur të stilit dhe komoditetit me xhinset tona të zeza mom. Porositni tani dhe ngritni nivelin e modës suaj me këto xhinse të trendit dhe të ndryshueshme. Dalni nga turma dhe lini një përshtypje të qëndrueshme me vetëbesim.

Informacion shtes
Ngjyra

E zezë

Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Materiali

Pambuk