Fustan Venus me Mëngë të Rrudhura Ngjyrë Kafe

Lek 6,600.00
Ju prezantojmë fustanin tonë në modë të venusit me mëngë të rrudhura në gjyrën kafe, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Ky fustan tregon një përzierje perfekte të stilit dhe elegancës, duke shfaqur një dizajn unik dhe tërheqës. I punuar me pëlhurë me cilësi të lartë, garanton rehati dhe qëndrueshmëri.

Ngjyra e pasur kafe e këtij fustani shton një element të ngrohtë dhe të gjithanshëm në veshjen tuaj, duke e bërë atë të përshtatshme për një gamë të gjerë rastesh. Detajet e rrudhura në mëngët shtojnë një prekje të modës, ndërsa dizajni i frymëzuar nga venusi krijon një siluetë të këndshme.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Ngjyra: Kafe

Kafe

Materiali: Pambuk

Pambuk
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-193
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Fustane Rroba
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin tonë në modë të venusit me mëngë të rrudhura në gjyrën kafe, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Ky fustan tregon një përzierje perfekte të stilit dhe elegancës, duke shfaqur një dizajn unik dhe tërheqës. I punuar me pëlhurë me cilësi të lartë, garanton rehati dhe qëndrueshmëri.

Ngjyra e pasur kafe e këtij fustani shton një element të ngrohtë dhe të gjithanshëm në veshjen tuaj, duke e bërë atë të përshtatshme për një gamë të gjerë rastesh. Detajet e rrudhura në mëngët shtojnë një prekje të modës, ndërsa dizajni i frymëzuar nga venusi krijon një siluetë të këndshme.

Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një koktej, një ngjarje zyrtare ose një rast të veçantë, fustani i venusit me mëngë të rrudhura në gjyrën kafe do t'ju bëjë të dalloheni me besim. Kombinojeni atë me taka dhe aksesorë për një ansambël joshës ose vishni me të sheshta për një pamje më të relaksuar por me stil.

Përjetoni kombinimin perfekt të stilit dhe rehatisë me fustanin tonë venus me mëngë të rrudhura në ngjyrën kafe. Porositni tani dhe lartësoni lojën tuaj të modës me këtë fustan. Bëni një përshtypje të qëndrueshme dhe përqafoni ndjenjën tuaj unike të modës me këtë fustan magjepsës.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

Kafe

Materiali

Pambuk