Nisan

Ndaj sipas:
Xhaketë Klasike

Xhaketë Klasike

Lek 5,000.00Lek 4,700.00
Xhaketa jonë elegante dhe e stilizuar, është ideale për çdo rast. E prodhuar nga materialet me cilësi të lartë, kjo xhaketë është e rehatshme dhe e qëndrueshme, duke siguruar që...
Fund i plisuar me rrip kryqëzues

Fund i plisuar me rrip kryqëzues

Lek 3,800.00Lek 3,400.00
Rivendosni lojën tuaj të modës me fundin tonë të shkurtër e të plisuar me rripin kryqëzues të modës. Kujdesi i veçantë i materialeve të cilësisë së lartë, e bën këtë...
Fund me Detaj me Lidhje

Fund me Detaj me Lidhje

Lek 4,900.00Lek 4,300.00
Prezantojmë fundin tonë të modës me detaj me lidhje, një shtesë e përsosur për gardërobën tuaj të përditshme. Ky fund lëvizës ka një detaj tërheqës me lidhje që i jep...
Pantallona të Shkurtra me Kollan

Pantallona të Shkurtra me Kollan

Lek 3,800.00Lek 3,400.00
Ju prezantojmë - pantallona të shkurtra me xhep dhe kollan! Të prodhuara nga materiale cilësore, këto pantallona të shkurtra janë perfekte për të gjitha aktivitetet tuaja verore. Me xhepa në...
Pantallona Të Shkurtra Me Xhepa Për Gra

Pantallona Të Shkurtra Me Xhepa Për Gra

Lek 3,300.00Lek 2,900.00
Përgatituni për të ngritur gardërobën tuaj të verës me koleksionin tonë të ri të pantallonave të shkurtra për gra me xhepa. Bërë nga materiali cilësor i lartë, këto pantallona ofrojnë...
Fustan Mini me Butona Ngjyrë Ari

Fustan Mini me Butona Ngjyrë Ari

Lek 6,100.00Lek 5,500.00
Ky fustan mini me një dekolte V që përmirësohet me butonat e saj shkëlqyese ngjyrë ari, shton një prekje glamuroze në dizajnin e tij të thjeshtë dhe elegant. Butonat me...
 Fustan i Përditshëm me Rripa të Thurur

Fustan i Përditshëm me Rripa të Thurur

Lek 4,700.00Lek 4,400.00
Ju prezantojmë fustanin tonë të përditshëm dhe tërheqës me rripa të thurur, një gjë e domosdoshme për garderobën tuaj! I disponueshëm në dy ngjyra të mahnitshme, bezhë dhe portokalli, ky...
Këmishë e Shkurtër me Dekolte në Formë V

Këmishë e Shkurtër me Dekolte në Formë V

Lek 4,600.00Lek 4,200.00
Zbuloni elegancën e përgjithshme me këmishën e shkurtër me dekolte në formë v. Kjo këmishë e sofistikuar është një shtesë e domosdoshme për garderobën tuaj. Ajo është e disponueshme në...
Triko me Thurje Elegante

Triko me Thurje Elegante

Lek 4,700.00Lek 4,200.00
Ju prezantojmë trikon tonë me thurje elegante të mahnitshme, një kombinim perfekt i sofistikimit dhe stilit. E disponueshme në dy ngjyra të mahnitshme - e zezë dhe rërë, kjo triko...
Pantallona Kargo me Xhepa

Pantallona Kargo me Xhepa

Lek 4,100.00Lek 3,200.00
Pantallona kargo me xhepa,janë zgjedhja perfekte për të gjithë ata që duan pantallona të rehatshme dhe funksionale që mund të përmbushin nevojat e një stili të jetës aktive. Të përpunuara...
Xhaketë me Rrip të Rregullueshëm

Xhaketë me Rrip të Rregullueshëm

Lek 6,200.00Lek 5,700.00
Ju prezantojmë xhaketën tonë elegante me një rrip të rregulueshëm, një shtesë e ndryshueshme në gardërobën tuaj. Kjo xhaketë e mahnitshme është e disponueshme në një gamë ngjyrash stilike, duke...
Xhaketë me Butona Ngjyrë Ari

Xhaketë me Butona Ngjyrë Ari

Lek 5,700.00Lek 4,900.00
Prezantojmë xhaketën me butona ngjyrë ari, një kombinim i përsosur i sofistikimit dhe elegancës kohore. Kjo xhaketë e mahnitshme është e disponueshme në tre ngjyra të bukura: pjeshkë, rozë dhe...