Pantallona Të Shkurtra Me Xhepa Për Gra

Lek 3,300.00 Lek 2,900.00 RUAJ 12%
Përgatituni për të ngritur gardërobën tuaj të verës me koleksionin tonë të ri të pantallonave të shkurtra për gra me xhepa. Bërë nga materiali cilësor i lartë, këto pantallona ofrojnë një kombinim të përsosur të stilin dhe funksionit.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: E zezë

E zezë
Rozë
E bardhë
Bezhë

Materiali: Poliestër

Poliestër
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-59
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Përgatituni për të ngritur gardërobën tuaj të verës me koleksionin tonë të ri të pantallonave të shkurtra për gra me xhepa. Bërë nga materiali cilësor i lartë, këto pantallona ofrojnë një kombinim të përsosur të stilin dhe funksionit.

Me shumë xhepa, këto pantallona ofrojnë hapësirë të mjaftueshme për të mbajtur lehtësisht të gjitha esencialet tuaja, nga telefoni dhe portofoli deri tek lip gloss-i juaj i preferuar. Xhepat janë dizajnuar në mënyrë strategjike për të siguruar që sendet tuaja të mbeten të sigurta dhe të arritshme me lehtësi.

Pantallonat tona të shkurtra për gra me xhepa janë në dispozicion në një gamë të gjerë të madhësive dhe ngjyrave, kështu që mund të gjeni modelin dhe stilin perfekt që përshtatet me personalitetin tuaj. Mos harroni që ne kemi në dispozicion ngjyra të ndryshme që shkojnë nga ato të ndërlikuara dhe, deri te neutralet klasike.

Falë materialeve të tyre të lehta dhe të frymëzueshme, pantallonat tona të shkurtra për gra me xhepa janë perfekte për të qëndruar të freskëta dhe të rehatshme në ato ditë të nxehta verore. Ato gjithashtu janë të lagështueshme në lavatrice, duke i bërë ato shumë të lehta për t'u mbajtur.

Mos humbni mundësinë për të shtuar një prek elegancë dhe funksion në gardërobën tuaj. Ngritni stilin tuaj me pantallona tona të shkurtra për gra me xhepa stilish dhe funksionale sot!

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

E zezë, Rozë, E bardhë, Bezhë

Materiali

Poliestër