Xhaketë Klasike

Lek 5,000.00 Lek 4,700.00 RUAJ 6%
Xhaketa jonë elegante dhe e stilizuar, ideale për çdo rast. E prodhuar nga materiale me cilësi të lartë, kjo xhaketë është e rehatshme dhe e qëndrueshme, duke siguruar që ajo të jetë një shtesë e zgjatur për garderobën tuaj. Dizajni klasik i saj e bën atë të duket si një veshje kohore dhe e përshtatshme.

Kombinoni me pantallona të shkurtra për një pamje formale, ose vishni me xhinse për një veshje më të rahatshme. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në një takim ose në darkë me miqtë, kjo xhaketë është sigurisht e paharrueshme.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: Bezhë

Bezhë
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-69
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Nisan Oferta Rroba Xhaketa
Përshkrim

Xhaketa jonë elegante dhe e stilizuar, është ideale për çdo rast. E prodhuar nga materialet me cilësi të lartë, kjo xhaketë është e rehatshme dhe e qëndrueshme, duke siguruar që ajo të jetë një shtesë e zgjatur për garderobën tuaj. Dizajni klasik i saj e bën atë të duket si një veshje kohore dhe e përshtatshme.

Kombinoni me pantallona të shkurtra për një pamje formale, ose vishni me xhinse për një veshje më të rahatshme. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në një takim ose në darkë me miqtë, kjo xhaketë është sigurisht e paharrueshme.

Por mos na besoni vetëm ne - klientët tanë shpërthejnë për cilësinë dhe stilin e xhaketës sonë. Pra pse të prisni? Ngritni garderobën tuaj me xhaktën tonë elegante dhe të përshtatshme sot!

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

Bezhë