Aybikestil

Ndaj sipas:
Pantallona Bazike Premium Ngjyrë Kafe me Prerje Karrote

Pantallona Bazike Premium Ngjyrë Kafe me Prerje Karrote

Lek 7,200.00
Ju prezantojmë pantallonat tona bazike premium me prerje karrote dhe ngjyrë kafe, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Të krijuara me pëlhurë të cilësisë premium, këto pantallona ofrojnë rehati,...
Xhaketë Prej Liri në Ngjyrën Kafe

Xhaketë Prej Liri në Ngjyrën Kafe

Lek 6,100.00
Prezantimi i mishërimit të sofistikimit dhe bukurisë në formën e xhaketës sonë prej liri në ngjyrën kafe. E krijuar me vëmendje maksimale ndaj detajeve, kjo xhaketë prej liri është një...
Fustan Venus me Mëngë të Rrudhura Ngjyrë e Zezë

Fustan Venus me Mëngë të Rrudhura Ngjyrë e Zezë

Lek 6,600.00
Ju prezantojmë fustanin tonë elegant venus me mëngë të rrudhura ngjyrë e zezë, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Ky fustan kombinon dizajnin e modës me një prekje elegance,...
Fustan i Fryrë si Mjellmë në Ngjyrën e Zezë

Fustan i Fryrë si Mjellmë në Ngjyrën e Zezë

Lek 22,470.00
Prezantimi i fustanit të fryrë si mjellmë në ngjyrën e zezë - një mishërim i elegancës dhe bukurisë që zbukuron çdo hap që hidhni. Kjo kryevepër deri në kyçin e...
Xhaketë Ngjyrë e Zezë me Plisa në Formë Mjellme

Xhaketë Ngjyrë e Zezë me Plisa në Formë Mjellme

Lek 15,300.00
Prezantimi i xhaketës ngjyrë e zezë me plisa në formë mjellme - një kulm elegance dhe rafinimi në fushën e modës. E krijuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, kjo...
Fund i Gjerë si Mjellmë me Xhepa dhe Detaje me Plisa në Ngjyrën e Zezë

Fund i Gjerë si Mjellmë me Xhepa dhe Detaje me Plisa në Ngjyrën e Zezë

Lek 10,500.00
Prezantimi i mishërimit të elegancës dhe stilit, fundi i gjerë si mjellmë me xhepa dhe detaje me plisa në ngjyrën e zezë. Ky fund i hollë është një bashkim i...
Pantallona të Zeza me Prerje Karrote

Pantallona të Zeza me Prerje Karrote

Lek 8,600.00
Prezantimi i mishërimit të sofistikimit dhe elegancës, pantallonat e zeza me prerje karrote. Këto pantallona të shkëlqyera ripërcaktojnë modën me bukurinë e tyre të pashembullt dhe dizajnin e rafinuar, duke...
Xhinse Slouchy të Zeza

Xhinse Slouchy të Zeza

Lek 4,600.00
Ju prezantojmë xhinset tona të fundit të modës xhinse slouchy të zeza, një shtesë e domosdoshme për koleksionin tuaj. Këto xhinse lehtësisht kombinojnë stilin dhe komoditetin, duke ofruar një përputhje...
Xhinse Mom të Zeza

Xhinse Mom të Zeza

Lek 4,700.00
Ju prezantojmë xhinset tona të fundit të modës mom të zeza, një shtesë e domosdoshme për koleksionin tuaj. Këto xhinse lehtësisht kombinojnë stilin dhe komoditetin, duke ofruar një pamje të...
Fustan i Gjatë me Butona në Ngjyrën e Zezë

Fustan i Gjatë me Butona në Ngjyrën e Zezë

Lek 7,700.00
Ju prezantojmë fustanin tonë të modës në ngjyrë të zezë me butona, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Ky fustan kombinon pa mundim stilin dhe shkathtësinë, duke ofruar një...
Fustan Viskozë me Printim me Lule të Zeza dhe Detaje me Stampim

Fustan Viskozë me Printim me Lule të Zeza dhe Detaje me Stampim

Lek 5,200.00
Ju prezantojmë fustanin tonë të lezetshëm viskozë me printim me lule të zeza dhe detaje me stampim, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Ky fustan është punuar me pëlhurë...
Pardesy Elegant i Zi

Pardesy Elegant i Zi

Lek 21,000.00
Prezantimi i pardesyt elegant të zi - një shkrirje e joshjes dhe sofistikimit që ripërcakton artin e veshjeve të sipërme. Kjo pjesë e hollë nuk është vetëm një pallto; është...
Pantallona të Zi me Prerje Karrote

Pantallona të Zi me Prerje Karrote

Lek 4,800.00
Përmirësoni veshjen tuaj me pantallonat tona të prera me stil karrote nga pambuku në ngjyrën e zezë, një shtesë elegante dhe e gjithanshme për koleksionin tuaj. Të punuara me pëlhurë...
Xhinse të Zeza në Formë Karrote

Xhinse të Zeza në Formë Karrote

Lek 3,900.00
Ju prezantojmë xhinset tona të fundit të modës xhinse të zeza në formë karrote, një shtesë e domosdoshme për koleksionin tuaj. Këto xhinse lehtësisht kombinojnë modën dhe komoditetin, ofrojnë një...