Pantallona Vrapimi me Xhep Ngjyrë Gri e Errët

Lek 7,000.00
Ju prezantojmë pantallonat tona për vrapim me xhep ngjyrë gri e errët – mishërimi i rehatisë së relaksuar dhe elegante. Të dizajnuara me një përshtatje të gjerë dhe të madhe, këto pantallona vrapimi ofrojnë një siluetë të qetë që plotëson pa mundim çdo gardërobë.

Madhësia: 34

34
36
38
40

Ngjyra: Gri e errët

Gri e errët

Materiali: Poliestër

Poliestër
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-385
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë pantallonat tona për vrapim me xhep ngjyrë gri e errët – mishërimi i rehatisë së relaksuar dhe elegante. Të dizajnuara me një përshtatje të gjerë dhe të madhe, këto pantallona vrapimi ofrojnë një siluetë të qetë që plotëson pa mundim çdo gardërobë.

Të krijuara nga pëlhura 100% poliester scuba, këto pantallona mburren me një strukturë dhe qëndrueshmëri unike, duke i bërë ato të përshtatshme për t'u veshur gjatë gjithë vitit. Ngjyra gri e errët shton një prekje të sofistikimit ansamblit tuaj, duke ju siguruar që të dalloheni me elegancë të ulët.

Me një brez elastik me një kordon tërheqës të rregullueshëm, këto vrapues ofrojnë një përshtatje të personalizueshme për t'iu përshtatur preferencave tuaja. Xhepat anësore dhe prangat e stilit të vrapimit i shtojnë dizajnit praktik dhe një skaj të modës, duke i bërë ato perfekte për dalje të rastësishme ose për t'u çlodhur me stil.

Me një madhësi standarde që strehon përmasat 34-36-38-40, këto pantallona vrapimi janë mjaft të gjithanshme për t'iu përshtatur llojeve të ndryshme të trupit. Matjet, duke përfshirë një gjatësi 97 cm, bel 100 cm, ije 112 cm, kofshë 58 cm dhe manshetë 28 cm, sigurojnë një përshtatje të rehatshme dhe të këndshme.

Qoftë nëse i kombinoni me një bluzë të zakonshme për një ditë jashtë ose një bluzë elegante për një pamje elegante në mbrëmje, këto pantallona vrapimi me xhep ngjyrë gri e errët kombinojnë pa mundim modën dhe rehatinë. Ngritni garderobën tuaj me këtë pjesë të domosdoshme që kalon pa probleme nga sezoni në sezon, duke mishëruar shkrirjen perfekte të stilit dhe lehtësisë.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40

Ngjyra

Gri e errët

Materiali

Poliestër