Në trend

Ndaj sipas:
Pantallona të Gjera Ngjyrë e Kaltër me Pile të Dyfishta dhe me Vija

Pantallona të Gjera Ngjyrë e Kaltër me Pile të Dyfishta dhe me Vija

Lek 6,800.00
Ju prezantojmë pantallonat tona me plisa të gjera të kaltërta, një shtesë në modë për veshjet tuaja. Të punuara me pëlhurë të cilësisë së lartë, këto pantallona ofrojnë rehati dhe...
Pantallona Klasike të Përshtatura me Prerje Karrote Ngjyrë e Kaltër

Pantallona Klasike të Përshtatura me Prerje Karrote Ngjyrë e Kaltër

Lek 6,500.00
Ju prezantojmë pantallonat tona klasike të përshtatura me prerje karrote, një shtesë e përjetshme dhe e gjithanshme për veshjen tuaj. Të punuara me pëlhurë të cilësisë së lartë, këto pantallona...
Pantallona të Kaltërta me Vija dhe Plisa të Gjera

Pantallona të Kaltërta me Vija dhe Plisa të Gjera

Lek 5,300.00
Zbuloni sofistikimin e ripërcaktuar me pantallonat tona të kaltërta me vija dhe plisa të gjera - një shtesë mahnitëse në gardërobën tuaj që e ngre pa sforcim stilin tuaj në lartësi...
Xhaketë Klasike e Kaltër me Vija dhe Palosje të Dyfishtë në Gjoks

Xhaketë Klasike e Kaltër me Vija dhe Palosje të Dyfishtë në Gjoks

Lek 7,300.00
Ju prezantojmë xhaketën tonë klasike të kaltër me vija dhe palosje të dyfishtë në gjoks - mishërimi i sofistikimit dhe elegancës së përjetshme. Ngritni stilin tuaj me këtë gardërobë thelbësore...
Fustan i Fryrë si Mjellmë në Ngjyrën Ecru

Fustan i Fryrë si Mjellmë në Ngjyrën Ecru

Lek 22,470.00
Prezantimi i fustanit të fryrë si mjellmë në ngjyrën ecru - një mishërim i elegancës dhe bukurisë që zbukuron çdo hap që hidhni. Kjo kryevepër deri në kyçin e këmbës...
Fustan i Gjatë me Butona në Ngjyrën e Zezë

Fustan i Gjatë me Butona në Ngjyrën e Zezë

Lek 7,700.00
Ju prezantojmë fustanin tonë të modës në ngjyrë të zezë me butona, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Ky fustan kombinon pa mundim stilin dhe shkathtësinë, duke ofruar një...
Pardesy Elegant i Zi

Pardesy Elegant i Zi

Lek 19,000.00
Prezantimi i pardesyt elegant të zi - një shkrirje e joshjes dhe sofistikimit që ripërcakton artin e veshjeve të sipërme. Kjo pjesë e hollë nuk është vetëm një pallto; është...
Pantallona të Zeza me Prerje Karrote

Pantallona të Zeza me Prerje Karrote

Lek 8,600.00
Prezantimi i mishërimit të sofistikimit dhe elegancës, pantallonat e zeza me prerje karrote. Këto pantallona të shkëlqyera ripërcaktojnë modën me bukurinë e tyre të pashembullt dhe dizajnin e rafinuar, duke...
Fustan i Thurur në Formë Katërkëndësh

Fustan i Thurur në Formë Katërkëndësh

Lek 5,800.00
Ju prezantojmë fustanin e thurur në formë katërkëndësh të shkëlqyer në ngjyrën elegante ecru. Ky fustan përfaqëson bukurinë, sofistikimin dhe klasën e bukurisë, duke e bërë atë një shtesë të...
Bluzë e Shkurtër me Shpatulla të Cilësuara Asimetrikisht

Bluzë e Shkurtër me Shpatulla të Cilësuara Asimetrikisht

Lek 3,900.00
Ju prezantojmë bluznë e shkurtër me shpatulla të cilësuara asimetrikisht, një shtesë e përsosur për garderobën tuaj! E disponueshme në një gamë të mahnitshme ngjyrash, duke përfshirë ngjyrën e zezë,...
Pantallona Klasike 3/4 me Vija

Pantallona Klasike 3/4 me Vija

Lek 4,800.00
Përjetojeni maksimumin e stilit dhe komoditetit me pantallonat tona klasike 3/4 me vija. Të projektuara për të qenë shtesë e përsosur në garderobën tuaj këtë sezon, këto pantallona kanë një...
Fustan Venus me Mëngë të Rrudhura Ngjyrë Guri

Fustan Venus me Mëngë të Rrudhura Ngjyrë Guri

Lek 6,600.00
Ju prezantojmë fustanin tonë Venus me mëngë të rrudhura ngjyrë guri, një shtesë mahnitëse në gardërobën tuaj. Ky fustan kombinon dizajnin e modës me një prekje elegance, duke ofruar një...