Fustan Krep Ngjyrë e Kaltër e Errët me Butona dhe të Çara Anësore

Lek 7,000.00
u prezantojmë fustanin tonë të shkëlqyeshëm me butona ngjyrë e kaltër - mishërimi i sofistikimit dhe bukurisë së përjetshme. Ngrini stilin tuaj me këtë veshje elegante që kombinon në mënyrë të përsosur sharmin klasik me joshjen moderne. I krijuar nga pëlhurë krep me cilësi të lartë, ky fustan është krijuar për t'ju bërë të dukeni dhe të ndjeheni më e mira në çdo rast.

Nuanca e thellë dhe e pasur e kaltër e këtij fustani nxjerr hirin dhe rafinimin, duke e bërë atë një zgjedhje të gjithanshme për një sërë ngjarjesh, nga darkat zyrtare deri tek festat e koktejve. Dizajni i tij minimalist theksohet nga detajet delikate anësore që shtojnë një prekje joshjeje pa kompromentuar modestinë.

Ngjyra: E kaltër e errët

E kaltër e errët

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Materiali: Krep

Krep
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-325
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Fustane Rroba
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin tonë të shkëlqyeshëm me butona ngjyrë e kaltër - mishërimi i sofistikimit dhe bukurisë së përjetshme. Ngrini stilin tuaj me këtë veshje elegante që kombinon në mënyrë të përsosur sharmin klasik me joshjen moderne. I krijuar nga pëlhurë krep me cilësi të lartë, ky fustan është krijuar për t'ju bërë të dukeni dhe të ndjeheni më e mira në çdo rast.

Nuanca e thellë dhe e pasur e kaltër e këtij fustani nxjerr hirin dhe rafinimin, duke e bërë atë një zgjedhje të gjithanshme për një sërë ngjarjesh, nga darkat zyrtare deri tek festat e koktejve. Dizajni i tij minimalist theksohet nga detajet delikate anësore që shtojnë një prekje joshjeje pa kompromentuar modestinë.

Shtimi i menduar i detajeve të butonave përgjatë anës e lartëson veshjen, duke krijuar një pikë qendrore unike që e dallon atë nga veshja e zakonshme. Këta butona jo vetëm që përmirësojnë tërheqjen vizuale, por gjithashtu ofrojnë lehtësi funksionale për veshjen dhe heqjen e fustanit.

Fustani ynë i kaltër me butona përgjat anës, është përshtatur në përsosmëri, duke siguruar një përshtatje të këndshme që plotëson siluetën tuaj. Linja e saj e gjatë deri tek gjuri krijon një ekuilibër harmonik midis stilit dhe rehatisë, duke ju lejuar të lëvizni me lehtësi dhe besim.

Ky fustan është një zgjedhje ideale për ata që vlerësojnë modën e përjetshme dhe dëshirojnë të lënë një përshtypje të qëndrueshme. Kombinoje me takat dhe aksesorët tuaj të preferuar për të krijuar një pamje vërtet të paharrueshme.

Mos e humbisni mundësinë për të zotëruar këtë fustan të mrekullueshëm me butona përgjat anës, në ngjyrë blu e errët - një gardërobë thelbësore që premton të kthejë kokën dhe të lërë një përshtypje të qëndrueshme. Ngrini stilin tuaj të lojës dhe përqafoni bukurinë e sofistikimit sot. Blini tani dhe përjetoni joshjen e kësaj pjese të jashtëzakonshme për veten tuaj!

Informacion shtes
Ngjyra

E kaltër e errët

Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Materiali

Krep