Xhaketë Klasike e Kaltër me Vija dhe Palosje të Dyfishtë në Gjoks

Lek 7,300.00
Ju prezantojmë xhaketën tonë klasike të kaltër me vija dhe palosje të dyfishtë në gjoks - mishërimi i sofistikimit dhe elegancës së përjetshme. Ngritni stilin tuaj me këtë gardërobë thelbësore të punuar me përpikëri që kombinon në mënyrë të përsosur shkathtësinë, klasin dhe dizajnin e modës.

E krijuar nga materiale premium, kjo xhaketë krenohet me një nuancë të pasur të kaltër me vija delikate dhe me shije që nxjerrin rafinim. Silueta e saj jep një atmosferë autoriteti dhe stili, duke e bërë atë të përsosur për një sërë rastesh, nga takimet e biznesit deri tek ngjarjet zyrtare.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Ngjyra: E kaltër

E kaltër

Materiali: Poliestër

Poliestër
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-329
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Rroba Xhaketa
Përshkrim

Ju prezantojmë xhaketën tonë klasike të kaltër me vija dhe palosje të dyfishtë në gjoks - mishërimi i sofistikimit dhe elegancës së përjetshme. Ngritni stilin tuaj me këtë gardërobë thelbësore të punuar me përpikëri që kombinon në mënyrë të përsosur shkathtësinë, klasin dhe dizajnin e modës.

E krijuar nga materiale premium, kjo xhaketë krenohet me një nuancë të pasur të kaltër me vija delikate dhe me shije që nxjerrin rafinim. Silueta e saj jep një atmosferë autoriteti dhe stili, duke e bërë atë të përsosur për një sërë rastesh, nga takimet e biznesit deri tek ngjarjet zyrtare.

Xhaketa jonë klasike përmban një përshtatje të përshtatur që thekson fizikun tuaj, duke siguruar një pamje të mprehtë dhe të lëmuar. Qepjet e patëmetë dhe vëmendja ndaj detajeve flasin shumë për cilësinë dhe mjeshtërinë që hyn në secilën pjesë. Kjo xhaketë është projektuar për t'i qëndruar provës së kohës si për sa i përket stilit ashtu edhe qëndrueshmërisë.

Qoftë e kombinuar me pantallonat tona të kaltërta me plisa të gjera për një prezantim të korporatës ose e veshur me chinos për një dalje inteligjente-casual, kjo xhaketë e gjithanshme përshtatet pa mundim me stilin tuaj unik. Dizajni i përjetshëm siguron që ajo të mbetet një element kryesor në veshjet tuaja sezon pas sezoni.

Investoni sot në xhaketën klasike të kaltër me vija dhe gjoks të dyfishtë, për të lënë një përshtypje të qëndrueshme me stilin dhe hirin tuaj të patëmetë. Ngrini garderobën tuaj, lartësoni praninë tuaj - zgjidhni elegancën me ne.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

E kaltër

Materiali

Poliestër