Pantallona Lëkure Kafe në Formë Karrote

Lek 7,800.00
Ju prezantojmë pantallonat tona lëkurë kafe në formë karrote – mishërimi i rehatisë dhe stilit. Të dizajnuara me një përshtatje të gjerë dhe të madhe, këto pantallona mburren me një siluetë të relaksuar që nuk ngjitet pas trupit. Xhepat anësore shtojnë një prekje funksionale, duke siguruar ruajtje të përshtatshme duke ruajtur një pamje të hijshme.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Ngjyra: Kafe

Kafe

Materiali: Lëkurë

Lëkurë
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-409
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë pantallonat tona lëkurë kafe në formë karrote – mishërimi i rehatisë dhe stilit. Të dizajnuara me një përshtatje të gjerë dhe të madhe, këto pantallona mburren me një siluetë të relaksuar që nuk ngjitet pas trupit. Xhepat anësore shtojnë një prekje funksionale, duke siguruar ruajtje të përshtatshme duke ruajtur një pamje të hijshme.

Të krijuara nga lëkura e cilësisë së lartë, këto pantallona nxjerrin luks dhe sofistikim. Rripi elastik i belit me një kordon tërheqje siguron një përshtatje të përsosur, duke ju lejuar ta rregulloni atë sipas madhësisë tuaj të dëshiruar. Ngjyra e gjithanshme kafe shton një elegancë të përjetshme në gardërobën tuaj, duke e bërë të lehtë kombinimin me majë dhe aksesorë të ndryshëm.

Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në një dalje të rastësishme ose në një ngjarje më formale, këto pantallona krijojnë ekuilibrin ideal midis modës dhe rehatisë. Gjatësia 97 cm, e kombinuar me një bel 90 cm, ijë 110 cm, kofshë 62 cm dhe pranga 34 cm, ofron një përshtatje të këndshme për një sërë përmasash trupore. Modeli, me lartësi 176 cm me madhësi 36, tregon përshtatshmërinë e pantallonave ndaj llojeve të ndryshme të trupit.

Përmirësoni veshjet tuaja me pantallonat tona lëkure kafe në formë karrote– kombinimi i përsosur i stilit të relaksuar dhe sofistikimit në trend. Ngrijeni lojën tuaj të modës pa mundim me këto pantallona të gjithanshme dhe të rehatshme që ripërcaktojnë elegancën bashkëkohore.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

Kafe

Materiali

Lëkurë