Rreth nesh

Ne kemi atë që kërkon!

Bonbona - Një përrallë e stilit, cilësisë dhe fuqizimit të femrës

Bonbona u themelua në vitin 2024 me një pasion dhe një qëllim të qartë: t'u ofrojë grave veshje dhe produkte bukurie të një cilësie të pashoqe për çdo moment të jetës. Udhëtimi ynë filloi me një pasqyrë të thjeshtë: kishte mungesë produktesh që kombinonin në mënyrë të përsosur dizajnin minimalist me elegancën e pashoqe. Ne nuk donim të ishim thjesht një dyqan mode; ne synuam të ishim një burim frymëzimi dhe një katalizator për besimin, duke fuqizuar gratë të shprehin stilin e tyre unik.

Në kërkimin tonë për më të mirën, ne zbuluam potencialin e jashtëzakonshëm të modës dhe markave globale. Nëpërmjet bashkëpunimeve me këto marka, tani kemi mundësinë të ofrojmë një gamë të gjerë veshjesh, duke përfshirë veshjet bazike, fustane, funde, t-shirte, bluza, shami, këmisha, tunika, pantallona zyrtare, pantallona casual, pantallona të shkurtra, xhaketa, pulovra, tuta, pardesy, xhinse, pallto dhe trikotazh. Përveç kësaj, ne ofrojmë gjithashtu një shumëllojshmëri aksesorësh si çanta, bizhuteri, kapele, rripa, shalledoreza dhe kujdesi për veshjet.

Në Bonbona, ne përpiqemi që çdo grua që vesh produktet tona të ndihet e veçantë dhe me vetëbesim, e gatshme për të shprehur stilin dhe personalitetin e saj. Kujdesi për veshjet dhe aksesorët bukurinë dhe shëndetin janë gjithashtu thelbësore për ne, duke përfshirë produktet për kujdesin e buzëve, kujdesin për sytë, kujdesin për fytyrën, manikyrin e thonjve, aksesorë për bukuri dhe shëndet, kujdesin për trupin dhe shëndetin e përgjithshëm. Me Bonbona, çdo grua mund të gjejë frymëzimin për të shprehur stilin e saj unik dhe të ndihet e sigurt në çdo hap të jetës së saj.

NËSE DËSHIRON TË NA KONTAKTOSH

Nëse ke ndonjë pyetje, je e/i mirëpritur të na kontaktosh:

E-mail
Për pyetje rreth produkteve, porosive, ankesave, etj.: kontakt@bonbona.al
Për çështje të tjera, jo shërbimi ndaj klientit: info@bonbona.al

Adresa postale
Rr. Kongresi Manastirit, Kompleksi ASL, Porcelan
1001 Tiranë, Shqipëri

Telefoni
+355 (0) 44 537 787
+355 (0) 69 382 3 726