Bukuria dhe Shëndeti

Ndaj sipas:
Heqës e pikave të zeza me bateri (me 3 koka thithëse)

Heqës e pikave të zeza me bateri (me 3 koka thithëse)

Lek 2,800.00
Prezantimi ynë për heqësin e pikave të zeza me bateri - zgjidhjen tuaj portative për lëkurë më të pastër. Me 3 koka thithëse dhe një sistem të fuqishëm vakumi, kjo...
Heqës i Pikave të Zeza e Ringarkueshme (me 6 koka thithëse)

Heqës i Pikave të Zeza e Ringarkueshme (me 6 koka thithëse)

Lek 2,600.00
Prezantojmë heqësin tonë të rikarikueshëm të pikave të zeza, të pajisur me 6 koka thithëse dhe një sistem të fuqishëm vakumi për kujdes efektiv të lëkurës. Kjo pajisje jo vetëm...
Heqës i Pikave të Zeza me Karikues me 4 Koka Thithëse

Heqës i Pikave të Zeza me Karikues me 4 Koka Thithëse

Lek 3,500.00Lek 3,000.00
Prezantimi ynë për heqjen e pikave të zeza të rikarikueshme, një pajisje revolucionare për kujdesin e lëkurës, e krijuar për të eliminuar pa mundim pikat e zeza dhe papastërtitë kokëfortë...
Heqës Vizual i Pikave të Zeza me 3 Koka Thithëse

Heqës Vizual i Pikave të Zeza me 3 Koka Thithëse

Lek 6,000.00
Ngritni rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën me heqësin tonë vizual të pikave të zeza, që përmban teknologjinë më të fundit për një përvojë profesionale spa në komoditetin e shtëpisë...
Heqës i Pikave të Zeza (me 3 koka thithëse)

Heqës i Pikave të Zeza (me 3 koka thithëse)

Lek 6,000.00Lek 5,800.00
Përmirësoni kujdesin tuaj për lëkurën me heqjen tonë të dukshme të pikave të zeza, me 3 koka thithëse për trajtim profesional spa në shtëpi. Pajisja jonë synon pikat e zeza...
Makinë silikoni për pastrimin e fytyrës

Makinë silikoni për pastrimin e fytyrës

Lek 3,700.00
Rreth Makinës për pastrimin e fytyrës Përjetoni zgjidhjen përfundimtare për një rutinë të butë dhe efektive të pastrimit të fytyrës me makinën për pastrimin e fytyrës silikoni. Kjo furçë përdor...
Skin Gym Beauty Lifter T Bar Vibrues

Skin Gym Beauty Lifter T Bar Vibrues

Lek 2,500.00
Rreth Skin Gym Beauty Lifter T Bar Vibrues Skin Gym Beauty Lifter Vibrating T Bar është një rul inovativ i fytyrës që përdor teknologjinë vibruese për të ringjallur lëkurën tuaj. Koka...
Rrip menstrual (Rip mbështetës menstrual, Rrip për lehtësim të dhimbjeve)

Rrip menstrual (Rip mbështetës menstrual, Rrip për lehtësim të dhimbjeve)

Lek 3,900.00
Rreth Rripit Menstrual Rripi menstrual - zgjidhja juaj përfundimtare për menstruacione të rehatshme dhe pa vështirësi. Rripi ynë i avancuar i mbështetjes menstruale përfshin teknologjinë më të fundit të ngrohjes...
Introducing the Blackhead Remover with 5 suction heads, designed for clear, smooth skin. This device uses advanced suction technology to effectively remove blackheads and impurities from pores. Portable and easy to use, it includes multiple heads for various skincare needs. Perfect for achieving a radiant complexion at home, this tool is gentle yet powerful, making it essential for your skincare routine.

Heqës i pikave të zeza (me 5 koka thithëse)

Lek 2,900.00
Rreth Heqësit të pikave të zeza Thuaj lamtumirë pikave të zeza kokëfortë dhe përshëndetje lëkurës së përsosur dhe rrezatuese me heqësin tonë të fuqishëm të pikave të zeza. Heqësi ynë...
Rol Akulli

Rol Akulli

Lek 3,200.00
Rreth Rol Akullit Rula jonë revolucionare e akullit është këtu - mjeti perfekt i kujdesit të lëkures që do te transformoje rutinen tuaj të bukurisë. Kjo rule e lehte është...
Derma Roller (Microneedling)

Derma Roller (Microneedling)

Lek 2,600.00
Rreth Derma Roller Maksimizoni kujdesin e lëkurës tuaj me derma rollerin tonë, një pajisje për kujdesin e lëkurës e cila stimulon rinovimin e qelizave të lëkurës, nxit prodhimin e kolagjenit...
Heqës i qimeve me kristal (Depilator)

Heqës i qimeve me kristal (Depilator)

Lek 2,600.00Lek 1,900.00
Rreth Heqësit të qimeve me kristal Thuaj lamtumirë trajtimeve të shtrenjta me lazer dhe depilimit të dhimbshëm, dhe mirprite tani heqësin e qimeve pa dhimbje dhe të ripërdorshëm. Heqësi i...

Bukuria dhe Shendeti - Produkte për Kujdesin Personal në Bonbona.al

Bukuria dhe shëndeti janë dy aspekte të pandashme të mirëqenies sonë. Kujdesi për trupin, lëkurën, flokët dhe kujdesi për dhëmbët është thelbësor për të ruajtur një pamje të freskët dhe një shëndet optimal. 

Në Bonbona.al, kategoria "Bukuria dhe Shëndeti" ofron një gamë të gjerë të produkteve për të mbajtur rutinën tuaj të bukurisë dhe shëndetit në gjendjen më të mirë. Ne kemi produkte cilësore dhe të arsyeshme për kujdesin e trupit, kujdesi i fytyrës dhe flokëve. Në koleksionin tonë, gjeni produkte si derma roller dhe derma pen, sidhe mjete për trajtimin e rrudhave dhe pikeve të zeza në lëkurë. Përveç kësaj, ofrojmë mjete për masazh për lehtësimin e dhimbjeve të ndryshme si dhimbje shpine, dhimbje barku, dhimbje qafe dhe dhimbje koke në pjesën e ballit, e shkaktuar nga migrenë akute. 

Gjithashtu, kemi një gamë të gjerë të produkteve për kujdesin e thonjve, si xhel për thonj, set për thonj, dhe thonj për festat e fundvitit. Për kujdesin e shëndetit gjatë cikli menstrual dhe për trajtimin e migrenës, ofrojmë produkte si rrip menstrual dhe kapelë për lehtësimin e migrenës. Po ashtu, gjeni produkte për kujdesin e këmbëve nëse keni këmbë të lodhura poashtu edhe në rast se keni kallo në këmbë dhe pastrues për lëkurën e këmbëve.

Në Bonbona.al, kujdesi dhe bukuria juaj është prioriteti ynë. Blini tani dhe përmirësoni rutinën tuaj të bukurisë dhe shëndetit me produktet tona cilësore. 

Bukuria dhe Shendeti - Rëndësia e Mirqenies

Kujdesi për bukurinë dhe shëndetin është thelbësor për një stil jetese të shëndetshëm dhe të bukur. Tek Bonbona.al, do të gjeni një përzgjedhje të pasur produktesh për kujdesin e trupit, fytyrës dhe flokëve, duke përfshirë produkte për trajtimin e rrudhave, pastrues për trupin, pastrues për fytyrës, korrigjues shpine, mjete për pastrimin e lëkurës, epilator, depilator, trajtime për problemet e lëkurës, mjete për të zvogëluar dhimbje në trup.

Produkte për Kujdesin e Trupit dhe Fytyrës

Pastrimi i lëkurës është hapi i parë drejt një fytyre të shëndetshme dhe të pastër. Tek ne do të gjeni produkte të shumta për kujdesin e trupit dhe fytyrës. Produktet e kozmetikës dhe të kujdesit të lëkurës janë të dizajnuara për të përmirësuar bukurinë dhe shëndetin e lëkurës, duke përfshirë masazhin, trajtimet me LED dhe pastruesit e fytyrës. Nëse pyesni veten, si të heqim pikat e zeza në hundë? Tek Bonbona ju do të gjeni pastruesit e fytyrës që ndihmojnë në heqjen e papastërtive dhe të pikave të zeza. Për trajtimin e pikave të zeza në hundë dhe fytyrë, mjetet dhe pastruesit për fytyrën janë zgjidhja ideale. Për kujdesin e lëkurës, ne ofrojmë derma roller, maskë për pikat e zeza, dhe produkte për rikuperimin e lëkurës që ndihmojnë në trajtimin e rrudhave dhe lekure të irrituar. Për një lëkure të paster, mos hezitoni të përdorni mjete për pastrimin e lëkurës dhe pastrues fytyre që zhdukin pika të zeza në lëkurë.

Për trajtimin e problemeve të lëkurës si akne, lëkure e irrituar, dhe trajtimi i pikave të errëta, ofrojmë një sërë produktesh të cilësisë së lartë që ndihmojnë në përmirësimin e shëndetit të lëkurës. Kemi gjithashtu ftohës për akne, pastrues për kallo, hesës të qimeve të padëshiruara dhe pastrues poresh për një lëkurë të pastër dhe të shëndetshme. 

Kujdesi për fytyrën dhe trupin përfshin gjithashtu trajtime për dhëmbët, duke përfshirë produkte për dhëmbë të bardha dhe krem për dhëmbët e ndjeshëm.

Për një trup të pastër dhe të lëmuar, është e rëndësishme të zgjidhim problemin me qimet në trup. Tek Bonbona.al mund të gjeni heqësin e qimeve me kristal. Heqja e qimeve me kristale është një metodë efektive për kujdesin e lëkurës. Tek Bonbona.al, gjeni produkte si heqës qimesh me krsita, një alternativë e shkëlqyer në krahasim me brisk për femra dhe brisk rroje. Heqësi i qimeve ndihmojnë në heqjen e qimeve pa dhimbje, duke ruajtur bukurinë dhe shëndetin e lëkurës suaj. Ideale për lëkurë të pastër dhe të butë në të gjitha pjesët e trupit, përfshirë këmbët dhe shpatullat, krahët, linja e bikinit etj. Blini tani për kujdes të veçantë për lëkurën dhe trupin tuaj.

Kujdesi për Flokët dhe Thonjtë

Kujdesi për flokët është po aq i rëndësishëm sa ai për lëkurën. Për kujdesin e skalpit dhe flokëve, mejete speciale janë të rëndësishëm për të mbajtur flokët të shëndetshëm dhe të fortë.Ne ofrojmë derma roller për flokët dhe trajtimet e flokëve, masazhues skalpi që ndihmojnë në përmirësimin e shëndetit të flokëve tuaj. Arti i thonjve është gjithashtu i pashmangshëm në bukurin femërore. Për kujdesin e thonjve, kemi një gamë të gjerë produktesh duke përfshirë xhel për thonj, thonj me xhel për vajza, manikyr francez, thonj me tipsa, dhe set për thonj për thonj të bukur dhe të qëndrueshëm.

Produkte për Masazh dhe Lehtësimin e Dhimbjeve

Nëse vuani nga dhimbje të ndryshme si dhimbje shpine mes shpatullave, dhimbje qafe, apo dhimbje koke, dhimbje në muskuj, dhimbje trupi, ne kemi mjete për masazh dhe pistoletë për masazh që ndihmojnë në lehtësimin e këtyre simptomave. Për lehtësimin e dhimbjeve menstruale, ofrojmë rrip menstrual. Për trajtimin e problemeve shëndetësore si migrena dhe dhimbjet e kokës, ka mjete dhe trajtime të veçanta që ndihmojnë në zvogëlimin e simptomave. Trajtimi i migrenës akute dhe simptomat e migrenës së syrit mund të menaxhohen me produkte specifike që ndihmojnë në lehtësimin e dhimbjeve dhe përmirësimin e cilësisë së jetës. Disa mjete alternative për migrenën janë kapelë për lehtësimin e dhimbjes për trajtimin e migrenës dhe simptomave të saj sidhe rol akulli. 

Kujdesi për Shëndetin gjatë Menstruacioneve

Trajtimi i dhimbjeve menstruale dhe kujdesi për shëndetin gjatë ciklit menstrual është i rëndësishëm për çdo grua. Ofrojmë produkte të specializuara si rripa për menstruacione dhe masazhe për lehtësimin e dhimbjeve menstruale. Këto produkte ndihmojnë në menaxhimin e simptomave të ciklit menstrual dhe përmirësojnë cilësinë e jetës suaj gjatë kësaj periudhe.

Produkte të Specializuara

Në Bonbona.al, keni në dispozicion një gamë të gjerë produktesh për bukurinë dhe shëndetin. Këto përfshijnë:

Llak për thonj, xhel për thonj dhe llambë LED për thonj për vajza dhe nuse.
Derma roller dhe derma pen për trajtimet e lëkurës dhe flokëve.
Mjete dhe pastrues për fytyrën për pikat e zeza
Maske për pikat e zeza dhe trajtime për pikat e zeza në hundë.
Rripa për menstruacione dhe mjete për trajtimin e dhimbjeve menstruale.
Mjete për masazh dhe korrigjues për shpinën.

Shëndeti dhe Fitness - Shëndeti Fizik

Fitnesi dhe shëndeti janë gjithashtu të rëndësishëm për mirëqenien e përgjithshme, duke përfshirë stërvitjen e muskujve të barkut dhe përdorimin e stimuluesve të muskujve për një trup të fortë dhe të shëndetshëm. Sporti dhe shëndeti shkojnë dorë për dore, duke ndihmuar në ruajtjen e një stili jetese të shëndetshëm dhe aktiv. Për ata që janë të përkushtuar ndaj një jetese aktive dhe të shëndetshme, ne ofrojmë produkte për fitnes dhe sport, duke përfshirë pajisje për ushtrime. Këto produkte ndihmojnë në përmirësimin e shëndetit fizik dhe mirëqenies tuaj.

Tek Bonbona.al, ju mund të gjeni gjithçka që ju nevojitet për të mbajtur rutinën tuaj të bukurisë dhe shëndetit. Me një gamë të gjerë produktesh për kujdesin e lëkurës, trupit, flokëve dhe mirëqenies së përgjithshme ne jemi të përkushtuar të ofrojmë cilësi të lartë dhe çmime të arsyeshme. Blini online dhe përfitoni nga ofertat tona të shkëlqyera dhe shërbimi i jashtëzakonshëm për klientët. Zbuloni gamën tonë të gjerë të proukteve për thonj, produkteve masazhi, produketeve për trajtim muskujsh, produkte për kujdesin e fytyrës, proukte për muskuj barku, stimulues muskujsh, heqës i qimeve, produkte për lëkurë e irrituar, produkte kozmetikë, produkte për trajtimet e fytyrës dhe lëkurës, vegla plastike për heqjen e xhelit dhe gjeni produktin dhe mjetin tuaj të preferuar sot në Bonbona.al!