Makinë silikoni për pastrimin e fytyrës

Lek 3,700.00
Përjetoni zgjidhjen përfundimtare për një rutinë të butë dhe efektive të pastrimit të fytyrës me makinën për pastrimin e fytyrës silikoni. Kjo furçë përdor teknologjinë T-Sonic për të hequr në mënyrë efektive papastërtitë, yndyrën dhe sebumin e tepërt në vetëm një minutë, duke rezultuar në lëkurë më të lëmuar dhe më rinore.
Shitës: Bonbona
SKU: BON-20220719-40
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Rreth Makinës për pastrimin e fytyrës

Përjetoni zgjidhjen përfundimtare për një rutinë të butë dhe efektive të pastrimit të fytyrës me makinën për pastrimin e fytyrës silikoni. Kjo furçë përdor teknologjinë T-Sonic për të hequr në mënyrë efektive papastërtitë, yndyrën dhe sebumin e tepërt në vetëm një minutë, duke rezultuar në lëkurë më të lëmuar dhe më rinore.

Furça e butë silikoni është ultra higjienike dhe efektive në largimin e papastërtive nga poret. Është e përkryer për ata që duan t'i japin lëkurës së tyre një pastrim më të thellë sesa mund të marrin vetëm duke përdorur duart e tyre. Kur papastërtia dhe yndyra zhduken, lëkura juaj gjithashtu bëhet më e aftë për të përthithur produktet tuaja të mëvonshme të kujdesit të lëkurës.

Kjo makinë për fytyrën vjen me një furçë për fytyrën me pore të thella që është projektuar posaçërisht për të hequr thellë papastërtitë në pore. Do t'ju pëlqejë mënyra e masazhit forcues të fytyrës që redukton shenjat e plakjes me ndihmën e pulsimeve të buta. Ju mund të zgjidhni nga disa rutina për t'ju dhënë një rutinë efektive të përditshme pastrimi.

Si të përdorni produktin

Përdorimi i kësaj makine për pastrimin e fytyrës silikoni është i lehtë. Thjesht hiqni mbetjet e grimit dhe më pas pastroni lëkurën tuaj duke punuar në lëvizje rrethore me një dorë të lehtë në të gjithë fytyrën për një minutë. Pas përfundimit të rutinës së pastrimit, aplikoni hidratuesin ose serumin në fytyrë për ta mbajtur lëkurën tuaj të hidratuar dhe të shëndetshme.

Ky pastrues vibrimi është i përsosur për një rutinë efektive dhe argëtuese pastrimi të fytyrës, pavarësisht nëse jeni në shtëpi ose në lëvizje. Me furçën e saj të butë silikoni, kjo makinë do t'i japë lëkurës tuaj një prekje të butë duke hequr në mënyrë efektive papastërtitë.

Provoni furçën sot dhe shijoni një pamje më rinore në vetëm një minutë. Lëkura juaj do të bëhet më e lëmuar dhe do të marrë një pamje të bukur me përdorim të rregullt. Bëhuni gati për një nivel të ri pastrimi të thellë me furçën më të butë të fytyrës në treg.