Heqës i Pikave të Zeza me Karikues me 4 Koka Thithëse

Lek 3,500.00 Lek 3,000.00 RUAJ 14%
Prezantimi ynë për heqjen e pikave të zeza të rikarikueshme, një pajisje revolucionare për kujdesin e lëkurës, e krijuar për të eliminuar pa mundim pikat e zeza dhe papastërtitë kokëfortë për një çehre rrezatuese. Kjo pajisje e hijshme dhe e fuqishme vjen e pajisur me katër koka thithëse të këmbyeshme, duke siguruar një përvojë të personalizuar për nevojat tuaja unike të kujdesit të lëkurës.

Ngjyra: E bardhë

E bardhë
Rozë
Rozë-Ari
Shitës: Bonbona
SKU: BON-20220719-333-WHT
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim
Prezantimi ynë për heqjen e pikave të zeza të rikarikueshme, një pajisje revolucionare për kujdesin e lëkurës, e krijuar për të eliminuar pa mundim pikat e zeza dhe papastërtitë kokëfortë për një çehre rrezatuese. Kjo pajisje e hijshme dhe e fuqishme vjen e pajisur me katër koka thithëse të këmbyeshme, duke siguruar një përvojë të personalizuar për nevojat tuaja unike të kujdesit të lëkurës.

Mundësuar nga teknologjia e avancuar e rikarikueshme, heqësi ynë i pikave të zeza ofron komoditet pa kabllo, duke ju lejuar të arrini rezultate të nivelit profesional në komoditetin e shtëpisë tuaj. Dizajni ergonomik siguron një kapje të rehatshme, duke e bërë të lehtë shënjestrimin e zonave problematike me saktësi.

Katër kokat e thithjes kujdesen për lloje dhe shqetësime të ndryshme të lëkurës, duke ofruar shkathtësi për një përvojë gjithëpërfshirëse të heqjes së pikave të zeza. Pavarësisht nëse synoni poret e mëdha, zonat T me vaj ose pikat e zeza kokëfortë, pajisja jonë ju mbulon.

I projektuar duke pasur parasysh sigurinë tuaj, heqësi ynë i rikarikueshëm i pikave të zeza përmban nivele të rregullueshme thithjeje, duke ju lejuar të përshtatni intensitetin me ndjeshmërinë e lëkurës tuaj. Thuaj lamtumirë metodave tradicionale të nxjerrjes dhe përshëndetje për një zgjidhje të butë, por efektive, për lëkurë të pastër dhe të lëmuar.

Përjetoni të ardhmen e kujdesit të lëkurës me heqësin tonë të rikarikueshëm të pikave të zeza - mjeti më i mirë për të arritur një çehre pa të meta. Ngritni rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën dhe përqafoni fuqinë e inovacionit me këtë pajisje bukurie të domosdoshme. Porosit tani dhe zbulo në majë të gishtave çelësin e lëkurës rrezatuese dhe pa njolla.
Informacion shtes
Ngjyra

E bardhë, Rozë, Rozë-Ari