Derma Roller

Lek 2,900.00
Zbuloni Derma Roller-in tonë - një mjet i fuqishëm për kujdesin e lëkurës që stimulon rinovimin e qelizave të lëkurës, rrit prodhimin e kolagjenit dhe elastinës, duke rezultuar në lëkurë më të fortë dhe të rinovuar. Derma Rolleri përmban qindra gjilpëra të vogla që shpojnë butësisht lëkurën, duke stimuluar dëmtimin e kontrolluar për të nxitur prodhimin e kolagjenit dhe për të rritur përthithjen e serumit.

Ngjyra: Vjollcë

Vjollcë
Rozë
E kaltër
E gjelbër
Gri
E kuqe
Violet
Shitës: Bonbona
SKU: BON-20220719-352-PUR
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Zbuloni derma roller-in tonë - një mjet i fuqishëm për kujdesin e lëkurës që stimulon rinovimin e qelizave të lëkurës, rrit prodhimin e kolagjenit dhe elastinës, duke rezultuar në lëkurë më të fortë dhe të rinovuar. Derma Rolleri përmban qindra gjilpëra të vogla që shpojnë butësisht lëkurën, duke stimuluar dëmtimin e kontrolluar për të nxitur prodhimin e kolagjenit dhe për të rritur përthithjen e serumit.

Përdorni derma roller për të trajtuar pigmentimin e lëkurës, linjat e imëta, shenjat e akneve, hiperpigmentimin, plagët dhe përmirësimin e përgjithshëm të lëkurës. Gjatësia e gjilpërës e zgjedhur me kujdes minimizon efektet anësore të mundshme. Projektuar për rehati maksimale, mund të përdoret në zona të ndryshme, duke përfshirë ato të ndjeshme.

Për ta përdorur, pastroni fytyrën me një zgjidhje me bazë alkooli, rrotullojeni me lëvizje vertikale, horizontale dhe diagonale dhe më pas dezinfektojeni. Kufizoni përdorimin në 2 minuta, jo më shumë se një herë në javë. Ndiqni me produkte hidratuese dhe kundër plakjes dhe shmangni dushet e nxehtë, ushtrimet dhe grimin për 24 orë.

Përdorimi i rregullt përmirëson shenjat e plakjes, skuqjen, rrit elasticitetin, duke e lënë lëkurën tuaj më të ndritshme dhe më të freskët. Një alternativë me kosto efektive për trajtimet në sallon, Derma Roller-i ynë ofron rezultate profesionale në shtëpi. Kurseni para, thuani lamtumirë trajtimeve të shtrenjta dhe shijoni përfitimet e Derma Roller-it tonë sa herë që dëshironi!

Informacion shtes
Ngjyra

Vjollcë, Rozë, E kaltër, E gjelbër, Gri, E kuqe, Violet