Bluzë me Lule dhe Rripa Lidhës në Pjesën e Gjoksit

Lek 3,000.00
Prezantojmë bluzën tonë të bukur me rripa lidhës në pjesën e gjoksit, me qafë me një stil tërheqës dhe me motive lulesh. Kjo bluzë është epitomi i ëmbëlsisë dhe sofistikimit, duke e bërë atë një shtesë të domosdoshme në garderobën tuaj. Me dizajnin e saj të modës dhe me modelin e luleve, ajo shpalos bukurinë dhe elegancën, të përshtatshme për çdo rast.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Stili: Shtyp me lule

Shtyp me lule
Shitës: Modaway
SKU: BON-20220719-107
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Bluza Modaway Rroba
Përshkrim

Prezantojmë bluzën tonë të bukur me rripa lidhës në pjesën e gjoksit, me qafë me një stil tërheqës dhe me motive lulesh. Kjo bluzë është epitomi i ëmbëlsisë dhe sofistikimit, duke e bërë atë një shtesë të domosdoshme në garderobën tuaj. Me dizajnin e saj të modës dhe me modelin e luleve, ajo shpalos bukurinë dhe elegancën, të përshtatshme për çdo rast.

Detaji i rripit në pjesën e gjoksit shton një prekje të fundit dhe lojërale në këtë bluzë, duke krijuar një përshtatje të përsosur dhe të rregullueshme. Gjatësia e shkurtër ofron një ndjesi të rehatshme dhe të freskët, e përshtatshme për ditët më të ngrohta. Gjoksi me qafë shton një prekje të sofistikuar klasike, duke e ngritur pamjen tuaj të përgjithshme.

Kjo bluzë është e krijuar me kujdes për detajet, duke shfaqur një model të bukur lulesh që shton një shkëlqim të ngjyrave dhe energjisë në veshjen tuaj. Gjatësia e shkurtër shton një nuancë moderne, duke ju lejuar ta stilizoni me funde me talle të larta për një ansambël të modës.

Bluza jonë me lule dhe rripa lidhës në pjesën e gjoksit është e përshtatshme për raste të ndryshme. Veshja e saj me pantallona të rregulluara është ideale për një pamje elegante në zyrë, ose mund ta kombinoni me shorta xhinse për një veshje të rahatshme por të stilizuar për fundjavë.

Zhvilloni stilin tuaj të brendshëm të modës me bluzën tonë të stilizuar me lule dhe rripa lidhës në pjesën e gjoksit që do t'i ngrisë lojën e stilit tuaj. Porositni tani dhe përjetoni kombinimin e përsosur të modës dhe sofistikimit në një bluzë.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Stili

Shtyp me lule