Xhinse Mom të Kaltërta

Lek 4,200.00
Ju prezantojmë xhinset tona mom në ngjyrën blu të hapur, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj që ndërthur pa mundim modën dhe komoditetin. Të punuara me material denim me cilësi të lartë, këto xhinse sigurojnë qëndrueshmëri dhe një ndjesi të butë dhe komode.

Ngjyra e kaltër i shton veshjes suaj një prekje freskie dhe shkathtësie, duke e bërë të lehtë kombinimin me një sërë veshjesh dhe aksesorësh. Silueta klasike e xhinseve mom, kënaq figurën tuaj dhe ofron një pamje të relaksuar por elegante.

Ngjyra: E kaltër

E kaltër

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-178
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Rroba Xhinse
Përshkrim

Ju prezantojmë xhinset tona mom në ngjyrën blu të hapur, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj që ndërthur pa mundim modën dhe komoditetin. Të punuara me material denim me cilësi të lartë, këto xhinse sigurojnë qëndrueshmëri dhe një ndjesi të butë dhe komode.

Ngjyra e kaltër i shton veshjes suaj një prekje freskie dhe shkathtësie, duke e bërë të lehtë kombinimin me një sërë veshjesh dhe aksesorësh. Silueta klasike e xhinseve mom, kënaq figurën tuaj dhe ofron një pamje të relaksuar por elegante.

Me një bel të lartë dhe këmbë pak të ngushtuara, këto xhinse ofrojnë një përshtatje të këndshme për të gjitha llojet e trupit. Mbyllja me butona shton një prekje të frymëzuar nga vintage, ndërsa dizajni me pesë xhepa ofron ruajtje të përshtatshme për gjërat tuaja thelbësore.

Pavarësisht nëse jeni duke shkuar për një "look casual" gjatë ditës ose do të visheni për një natë jashtë, këto xhinse mom të kaltërta janë zgjidhja perfekte. Kombinoje ato me një bluzë të mbështjellë dhe atlete për një atmosferë të qetë, ose vishni ato me një bluzë dhe taka për një ansambël më të sofistikuar.

Përjetoni përzierjen perfekte të stilit dhe rehatisë me xhinset tona mom të lehta në ngjyrën e kaltër. Porosit tani dhe lartëso lojën tënde të modës me këto xhinse të modës dhe të gjithanshme. Bëni një deklaratë dhe dilni nga turma me besim.

Informacion shtes
Ngjyra

E kaltër

Madhësia

34, 36, 38, 40, 42