Tunik me Valë Ngjyrë Kafe

Lek 6,800.00
Ju prezantojmë tunikën tonë me valë ngjyrë kafe, një shtesë e gjithanshme dhe me stil në gardërobën tuaj. Kjo tunikë është projektuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, duke shfaqur një qafë të rregullueshme me fije tërheqëse për një përshtatje të personalizueshme. Rrëshqitjet e shumta në kaskadë dhe silueta e ndezur i japin asaj një pamje lozonjare dhe elegante.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Ngjyra: Kafe

Kafe

Materiali: Pambuk

Pambuk
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-419
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë tunikën tonë me valë ngjyrë kafe, një shtesë e gjithanshme dhe me stil në gardërobën tuaj. Kjo tunikë është projektuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, duke shfaqur një qafë të rregullueshme me fije tërheqëse për një përshtatje të personalizueshme. Rrëshqitjet e shumta në kaskadë dhe silueta e ndezur i japin asaj një pamje lozonjare dhe elegante.

Mëngët voluminoze shtojnë volumin dhe dhuntinë, ndërsa beli me rrip thekson figurën tuaj. Dekolteja e ngritur dhe e mbledhur siguron mbulim të plotë, dhe prangat e elasticizuara dhe të gërvishtura shtojnë një prekje elegance. E bërë nga pëlhurat me cilësi të lartë, e punuar nga pambuk 100% i pastër, kjo tunikë është e përshtatshme për veshje gjatë gjithë vitit, duke siguruar rehati dhe frymëmarrje.

Tunika me valë ngjyrë kafe vjen në një nuancë bezhë të përjetshme që plotëson stile dhe raste të ndryshme. E disponueshme në një madhësi standarde që përshtatet në mënyrë të përkryer për madhësitë 34-44, tunika mburret me dimensionet e mëposhtme: 80 cm e gjatë, 140 cm gjoks, 156 cm bel, 182 cm ijë dhe 71 cm nga qafa deri te mëngët. Modeli është madhësia 36 me lartësi 176 cm, duke treguar natyrën lajkatare dhe të adaptueshme të kësaj veshjeje.

Ngritni lojën tuaj të modës me tunikën tonë me valë ngjyrë kafe, një gardërobë thelbësore që kombinon pa probleme komoditetin dhe stilin. Përqafoni trendin e sezonit dhe bëni një deklaratë me këtë pjesë unike.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

Kafe

Materiali

Pambuk