Pantallona Klasike 3/4 me Vija

Lek 4,800.00
Përjetojeni maksimumin e stilit dhe komoditetit me pantallonat tona klasike 3/4 me vija. Të projektuara për të qenë shtesë e përsosur në garderobën tuaj këtë sezon, këto pantallona kanë një dizajn me këmbë të gjerë që janë të bukur dhe komod.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: E kaltër

E kaltër
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-73
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Përjetojeni maksimumin e stilit dhe komoditetit me pantallonat tona klasike 3/4 me vija. Të projektuara për të qenë shtesë e përsosur në garderobën tuaj këtë sezon, këto pantallona kanë një dizajn me këmbë të gjerë që janë të bukur dhe komod.

Të disponueshme ekskluzivisht në një ngjyrë blu të thellë të bukur, këto pantallona me vija janë perfekte për çdo rast. Nga një ditë e zakonshme e jashtme në një darkë në qytet, këto pantallona janë zgjedhja perfekte. Gjatësia 3/4 shton një prekje sofistikimi duke i bërë ato perfekte për të veshur me veshje të përditshme ose për ngjarje më elegante.

Të prodhuara nga materialet më cilësore, pantallonat klasike 3/4 me vija për gra nuk janë vetëm modë, por gjithashtu janë të qëndrueshme. Veshja komode dhe dizajni modern i bëjnë ato shtesë të përshtatshme në garderobën tuaj, ndërkohë që ngjyra blu është lehtë për t'u stilitur me një gamë të gjerë të bluzave dhe aksesorëve.

Mos e humbni këtë artikull të domosdoshëm! Porositni sot pantallonat klasike 3/4 me vija dhe ngrini nivelin e stilit tuaj këtë sezon. Këto pantallona do tju ja rritin garderobën tuaj në nivelin tjetër.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

E kaltër