Bluzë me Bel të Shkurtër Ngjyrë Vizon

Lek 7,900.00
Ju prezantojmë bluzën tonë me bel të shkurtër ngjyrë vizon - mishërimi i rehatisë dhe stilit për veshjet tuaja! Kjo bluzë e gjithanshme është e përkryer si për raste të rastësishme ashtu edhe për raste të larta, duke shfaqur një përshtatje të rehatshme me një dizajn në formë zile që del nga sqetullat.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Ngjyra: Vizon

Vizon

Materiali: Scuba

Scuba
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-395
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë bluzën tonë me bel të shkurtër ngjyrë vizon - mishërimi i rehatisë dhe stilit për veshjet tuaja! Kjo bluzë e gjithanshme është e përkryer si për raste të rastësishme ashtu edhe për raste të larta, duke shfaqur një përshtatje të rehatshme me një dizajn në formë zile që del nga sqetullat.

E krijuar nga pëlhura scuba me cilësi të lartë, bluza është luksoze dhe e qëndrueshme, duke siguruar një shtesë afatgjatë në koleksionin tuaj. Detajet e shpatullave janë zbukuruar me veshje elegante, dhe mëngët me shalqi shtojnë një prekje të sofistikimit në dizajnin e përgjithshëm.

Në ngjyrë vizon klasike, kjo bluzë plotëson pa mundim çdo veshje, duke e bërë atë një domosdoshmëri për të apasionuarit pas modës. Madhësia standarde (34-36-38-40-42) siguron një përshtatje të përsosur për lloje të ndryshme trupash. Me një gjatësi prej 55 cm, bluza vendos ekuilibrin ideal mes modernitetit dhe modestisë.

Shikoni matjet për përshtatjen e përsosur: bust 110 cm, bel 126 cm, mëngë 71 cm, supe 30 cm, jakë në mëngë 56 cm dhe pranga 16 cm. Modeli, i veshur me madhësinë 36 dhe me lartësi 176 cm, tregon përshtatjen dhe stilin e përsosur që ofron bluza jonë me bel të shkurtër ngjyrë vizon.

Përmirësoni veshjet tuaja me këtë bluzë të modës dhe komode që ndërthur në mënyrë të përsosur modën dhe funksionalitetin. Ngrini stilin tuaj pa mundim me bluzën tonë me bel të shkurtër ngjyrë vizon– ku komoditeti takohet me elegancën!

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

Vizon

Materiali

Scuba