Bluzë e Thurur e Shkurtër me Butona në Ngjyrë Ari

Lek 3,900.00
Përjetoni kombinimin perfekt të stilit dhe elegancën me të mrekullueshmen bluzë me vija dhe butona ngjyrë ari. Kjo bluzë e bukur ka një model të paharrueshëm me vija të renditura dhe është e zbukuruar me butona të arta për një prekje të sofistikuar. E krijuar me vëmendje perfekte ndaj detajeve, ajo shpalos rehati.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Stili: Me vija

Me vija
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-177
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Nisan Rroba Tops
Etiketat: clothes nisan tops
Përshkrim

Përjetoni kombinimin perfekt të stilit dhe elegancën me të mrekullueshmen bluzë me vija dhe butona në ngjyrë ari. Kjo bluzë e bukur ka një model të paharrueshëm me vija të renditura dhe është e zbukuruar me butona të arta për një prekje të sofistikuar. E krijuar me vëmendje perfekte ndaj detajeve, ajo shpalos rehati.

E realizuar nga materiale me cilësi të lartë, kjo bluzë siguron durim dhe një ndjeshmëri të butë dhe të ngrohtë kundrejt lëkurës. Silueta e kujdesshme dhe dizajni i i saj e bëjnë atë një pjesë të vlefshme për cdo rast. Visheni atë në një ngjarje speciale apo mbani atë në menyrë të rastësishme për një ditë me miq, kjo bluzë është zgjedhja perfekte.

Modeli i vijave të renditura shton interes vizual në veshjen tuaj, ndërsa butonat e arta krijojnë një aksent luksoz që e terheq vëmendjen. Kombinimi i vijave klasike dhe butonave elegante e bejne kete bluze nje pjese te veçante ne garderoben tuaj.

Bashkangjitni me xhinse, funde ose shorta te preferuara per nje ansambl mode qe do te tërheqë vëmendjen. Gjerësia e bluzës të thurur ju lejon të krijoni pamje të ndryshme, nga një vibe e sofistikuar dhe elegante deri tek një stil të relaksuar dhe të lehte.

Perjetoni komoditetin dhe stilin e përhershëm me bluzë e thurur të shkurtër me butona ari. Porositni tani dhe perfitoni nga kjo bluzë e bukur dhe shuëefunksionale. Mbani një impresion të përjetshëm dhe dalloni nga masa me vetëdije.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Stili

Me vija