Bluzë e Shkurtër me Detaje me Perla

Lek 3,000.00
Zbuloni bluzën e shkurtër me detaje me perla, një shtesë mahnitëse për garderobën tuaj. Kjo bluzë e bukur është e projektuar për të mahnitur dhe përmirësuar stilin tuaj pa mundim. E disponueshme në dy ngjyra magjepsëse, rozë dhe e keltër, kjo bluzë ju lejon të shprehni ndjenjën tuaj unike të modës me butësi dhe elegancë.

E përpunuar me vëmendje të kujdesshme në detaje, kjo bluzë ka dekorime me perla që i shtojnë një prekë sofistikimi dhe gjallërimi. Gjatësia e shkurtër përqendron figurën tuaj, duke krijuar një siluetë që do të bëjë që ju të dalloheni nga turma.<

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: Rozë

Rozë
E kaltër
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-162
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Nisan Rroba Tops
Etiketat: clothes nisan tops
Përshkrim

Zbuloni bluzën e shkurtër me detaje me perla, një shtesë mahnitëse për garderobën tuaj. Kjo bluzë e bukur është e projektuar për të mahnitur dhe përmirësuar stilin tuaj pa mundim. E disponueshme në dy ngjyra magjepsëse, rozë dhe e katër, kjo bluzë ju lejon të shprehni ndjenjën tuaj unike të modës me butësi dhe elegancë.

E përpunuar me vëmendje të kujdesshme në detaje, kjo bluzë ka dekorime me perla që i shtojnë një prekë sofistikimi dhe gjallërimi. Gjatësia e shkurtër përqendron figurën tuaj, duke krijuar një siluetë që do të bëjë që ju të dalloheni nga turma.

E prodhuar nga materiale me cilësi të lartë, kjo bluzë jo vetëm që duket e mahnitshme, por ndihet shumë e rehatshme në lëkurën tuaj. Materiali i butë siguron një përvojë të këndshme dhe të këndshme, duke ju mbajtur të rehatshëm gjatë gjithë ditës.

E përshtatshme dhe elegante, bluza e shkurtër me detaje me perla është e përsosur për raste të ndryshme. Qoftë në pjesëmarrje në një ngjarje të veçantë apo duke kërkuar të përmirësoni stilin tuaj të përditshëm, kjo bluzë është një deklaratë e modës që do të tërheqë vëmendjen kudo që shkoni.

Përjetoni përzierjen e përsosur të bukurisë dhe elegancës me bluzën e shkurtër me detaje me perla. Porositni tani dhe kënaquni me sofistikimin dhe çarmatinë që sjell në garderobën tuaj. Përmirësoni stilin tuaj dhe bëni një përshtypje të përhershme me këtë pjesë të mençur të modës.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

Rozë, E kaltër