Xhinse të Bardha me Këmbë të Gjera dhe Bel të Lartë

Lek 5,100.00
Ju prezantojmë xhinset tona të modës në ngjyrën e bardhë me bel të lartë dhe këmbë të gjera, të shkëlqyeshme për të shtuar koleksionin tuaj. Këto xhinse kombinojnë stilin dhe komoditetin, ofrojnë një opsion të ndryshueshëm për çdo rast. Të punuara me material cilësor të lartë, ato sigurojnë qëndrueshmëri dhe një ndjesi të butë dhe të rehatshme.

Ngjyra e pastër dhe e freskët e bardhë shton një prekje të re dhe moderne veshjes tuaj, duke bërë që këto xhinse të jenë të lehta për t'u kombinuar me një gamë të ndryshme bluzash dhe aksesoreve. Dizajni me bel të lartë përmirëson formën tuaj dhe krijon një efekt të zgjatjes për këmbët tuaja, ndërsa këmbët e gjerë shtojnë një pamje të modës dhe stilit retro.

Madhësia: 34

34
36
38

Ngjyra: E bardhë

E bardhë

Materiali: Pambuk

Pambuk
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-181
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Rroba Xhinse
Përshkrim

Ju prezantojmë xhinset tona të modës në ngjyrën e bardhë me bel të lartë dhe këmbë të gjera, të shkëlqyeshme për të shtuar koleksionin tuaj. Këto xhinse kombinojnë stilin dhe komoditetin, ofrojnë një opsion të ndryshueshëm për çdo rast. Të punuara me material cilësor të lartë, ato sigurojnë qëndrueshmëri dhe një ndjesi të butë dhe të rehatshme.

Ngjyra e pastër dhe e freskët e bardhë shton një prekje të re dhe moderne veshjes tuaj, duke bërë që këto xhinse të jenë të lehta për t'u kombinuar me një gamë të ndryshme bluzash dhe aksesoreve. Dizajni me bel të lartë përmirëson formën tuaj dhe krijon një efekt të zgjatjes për këmbët tuaja, ndërsa këmbët e gjerë shtojnë një pamje të modës dhe stilit retro.

Duke përfshirë një bel të lartë të rehatshëm, këto xhinse ofrojnë një përputhje të përsosur që thekson kurvat tuaja dhe ofron komoditet gjatë gjithë ditës. Këmbët e gjerë lejojnë lëvizje të papërkufizuara dhe shtojnë një element të fundit të modës dhe një deklaratë të pazakonshme për ansamblin tuaj. Mbyllja me lidhëse siguron veshje të lehtë dhe një fiksimit të sigurt.

Pavarësisht nëse po kërkoni një pamje të rastit për ditën ose po visheni për një darkë të thjeshtë, këto xhinse të bardha me bel të lartë dhe këmbë të gjera janë një zgjedhje e ndryshueshme. Përputhini ato me një bluzë të futur në xhinse dhe këpucë të larta për një pamje të rafinuar dhe elegante, ose veshuni me një këmishë të thjeshtë dhe këpucë sportive për një pamje të relaksuar dhe të trendit.

Përjetoni kombinimin e përsosur të stilit dhe komoditetit me xhinset tona me bel të lartë dhe këmbë të gjera të bardha. Porositni tani dhe ngritni nivelin e modës suaj me këto xhinse të ndryshueshme dhe në trend. Dalni nga turma dhe lini një përshtypje të qëndrueshme me vetëbesim.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38

Ngjyra

E bardhë

Materiali

Pambuk