Pantallona të Gjera Ngjyrë e Kaltër me Pile të Dyfishta dhe me Vija

Lek 6,800.00 Lek 5,900.00 RUAJ 13%
Ju prezantojmë pantallonat tona me plisa të gjera të kaltërta, një shtesë në modë për veshjet tuaja. Të punuara me pëlhurë të cilësisë së lartë, këto pantallona ofrojnë rehati dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Modeli me vija detare shton një prekje të sofistikimit dhe stilit, duke i bërë ato të përshtatshme si për raste zyrtare ashtu edhe për raste rastësore.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Ngjyra: E kaltër

E kaltër

Materiali: Poliviskon

Poliviskon
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-210
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë pantallonat tona me plisa të gjera të kaltërta, një shtesë në modë për veshjet tuaja. Të punuara me pëlhurë të cilësisë së lartë, këto pantallona ofrojnë rehati dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Modeli me vija detare shton një prekje të sofistikimit dhe stilit, duke i bërë ato të përshtatshme si për raste zyrtare ashtu edhe për raste rastësore.

Dizajni me këmbë të gjera të këtyre pantallonave krijon një siluetë të relaksuar dhe të këndshme që është në trend. Detajet e dyfishta shtojnë interesin vizual dhe ngritin pamjen e përgjithshme të pantallonave. Me dizajnin e tyre të gjithanshëm, këto pantallona mund të vishen me një bluzë dhe taka për një ansambël të lëmuar ose të vishen me një bluzë dhe atlete për një pamje të përditshme.

Përjetoni kombinimin perfekt të stilit dhe rehatisë me pantallonat tona të gjera me pile të dyfishta me vija. Porositni tani dhe lartësoni lojën tuaj të modës me këto pantallona. Bëni një deklaratë të modës dhe përqafoni ndjenjën tuaj unike të stilit me besim.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

E kaltër

Materiali

Poliviskon